5 видів страхування ви повинні мати

Ця стаття була написана Полом С. Беннетт. Пол є сертифікованим з фінансового планування ™ Professional (СФП ®), дипломований фінансовий консультант (ChFC), акредитовані Інвестиційна фідуціарних ™ (AIF ®) і керуючий партнер C5 Wealth Management, LLC. Він є ознаками фінансового консультанта в Great Falls Boomerater фінансовий каталогу консультанта.
1) доходи від страхової інвалідності:
Якщо ви все ще працюєте, ви повинні захистити ваш найбільший актив, ваша здатність заробляти на життя! Страхування по інвалідності платить вам, якщо ви стали інвалідом, як правило, до 60% від вашої зарплати. Якщо ваші премії виплачуються з після сплати податків, то посібники отримують обкладаються податком. Як осторонь, більшість групових політик, пропоновані роботодавцями хороші, але багато прогалини в охопленні відпустку, що окремі політики буде охоплювати.

Ключових винос – зверніть увагу на “власній окупації» покриття, тому визначення інвалідності в договорі страхування заснована на вашій здатності виконувати функції вашої конкретної роботи, а не будь-яку роботу. Крім того, якщо ви залишите вашу нинішню роботу (як більшість людей робити 6-7 разів у своєму житті) вашої групи покриття не піти з вами, але ваша особиста політика повністю портативні.

2) довгостроковий догляд страхування:
Якщо ви ніколи більше не працюють і зараз на пенсії, ви повинні розглянути ваші «інвалідність», щоб страхування було довгостроковий догляд страховий поліс. Вам більше не отримувати зарплату, щоб захистити, але ви можете мати активи і пенсійний дохід, який ви хочете, щоб захиститися. Багато людей помилково вважають, що Medicare буде їх соціального захисту, коли насправді це просто не той випадок. Medicare покриває тільки кваліфікований догляд, і тільки на мінімальну кількість часу. Більшість догляд на дому і догляду пацієнтів вимагають догляду на дому позбавленням допомоги, яка за допомогою діяльності в повсякденному житті (речі, такі як прийом їжі, вдягання, купання, передачі, використання ванної і т.д.).

Ключових винос – сестринського догляду є дорогим і може виснажити свої заощадження життя швидко. Середні витрати будинки престарілих, догляд за хворими та догляд на дому можна знайти athttp :/ / www.aarp.org / родини / догляду / state_ltc_costs.html. Політики на ринку сьогодні стали стандартизованими і є податкові відрахування для премій.

3) страхування життя:
Якщо ви все ще працюєте і мати сім’ю, страхування життя є дуже важливим. Знову ж, ваша здатність заробляти на життя ваш найцінніший актив. Якщо ви вже не на “праву сторону трава” як клієнт сказав мені одного разу, то ваша здатність заробляти на життя йде, а … ви можете з’ясувати інше. Є в основному два різних типи, термін і постійним. Термін страхування дешевше, ніж постійні, і ви можете побачити його так само, як розглядатиме ваше авто політиці – щороку він оновлює і кожен рік ви платите премію, яка по суті рахунок. Після терміну дії поліса закінчився, то ви більше не доведеться політики. Більшість довгострокової політики можна придбати за 10, 15, 20 або навіть 30 премій року рівні.

Постійне страхування входить в багато сорти (цілий, універсальні, мінлива, індексованих, приватне розміщення і т.д.). Для стислості, давайте обговоримо все життя. Страхування життя в цілому те, що ви можете мати для вашого «ціле» життя. По суті ви платити страхові внески в політику для даної суми покриття протягом певної кількості часу (іноді до нескінченності). Грошової вартості створює усередині політики на відкладені податкові основі. Поки ви платите запланованих премії, у вас є охоплення. Ви можете дізнатися про те, скільки страхування ви повинні розглянути, слідуючи за посиланням, щоб NAIC веб-сайт (Національний Асс Ins уповноважених ..): Http :/ / www.naic.org / documents / consumer_alert_life_insurance.htm.

Ключових винос – Якщо ви на пенсії, ви можете не потрібно страхування життя для заміщення доходу, але це може бути необхідно в рамках комплексного плану нерухомості. Наприклад, за рахунок структурування власності поліс страхування на випадок смерті, які повинні застосовуватися і приналежний безвідкличний траст, Ви можете бути в змозі звести до мінімуму вплив податків нерухомості ерозії велика частина вашої нерухомості. Відповідно до чинного податковим кодексом, якщо ваше майно на суму більше 3,5 млн. чоловік, у вас може бути необхідність в траст зі страхування життя.

4) домовласників:
Вам потрібно буде вибирати між політикою та грошової вартості політики відновної вартості. Політики грошової вартості будуть платити вам за вартість будинку в момент його знищення включаючи амортизацію. Політика відновна вартість буде дорожче, але покриття витрат на відновлення вашого будинку порівнянного якості. Головне, що багато людей забувають зробити, це повідомити своїм агентом щодо будь-яких поліпшень, які були зроблені в будинку, так що оцінка може бути відповідним чином скориговані.

Якщо ви переїжджаєте в співтоваристві виходу на пенсію або допомогу життя об’єкта вам потрібно перейти на страхування орендарів. Більшість, якщо не всі, з коштів є покриття для пожежі, знищення майна і т. д. Однак, зміст буде передбачатися згідно з політиці орендаря, хоча в багатьох випадках одна «Закупівлі” не орендує їх підрозділ в пенсійного спільноти . Назва це дійсно ніколи не передається по цих операціях, і насправді це всього лише велике родовище ви поклали жити в блоці.

Зміст: ювелірні вироби, антикваріат та електроніку все має бути закрите. Проте, як вони покриті і в якій кордонах, це важливе питання. Ювелірні вироби і антикварні водії можуть охоплювати конкретні елементи, такі як обручка або штраф живопису. Переконайтеся, що ви оновлюєте ваш райдер, коли ви отримуєте, що новий годинник або нові твори мистецтва. Більшість інших елементів в будинку повинні бути закриті до 75% від номінальної вартості поліса для утримання. Тим не менш, крадіжки ювелірних прикрас або предметів колекціонування не можуть бути покриті якщо у вас немає вершника.

Ключових винос – велика річ, щоб зробити, це на відеоплівку весь вміст вашого будинку і зберігайте касети / диска / CD покинути сайт. Таким чином, у вас є повний запис вмісту.

5) відповідальності парасольки:
Ти їхав по місцевих шосе після довгого дня на роботі. Ви одягнені у вашій роботі наряд, а потім “БАМ”, ви ззаду автомобіль перед вами. Ви виходите з машини і людини, якого ви вдарили дивиться на це різко одягнена людина, що йде до нього і розпочинає проведення його шиї. Інший приклад, ваш друг приходить на обід і ковзає по льоду на ганку і ламає стегно. Раптом у нього є медичні рахунки, фізіотерапії і він не може ходити, як він звик, тому що ви забули, щоб очистити прохід.

Ключових винос – давайте правді в очі, ми живемо в дуже спірних суспільства, і ви може бути пред’явлений позов до будь-який час, нікого ні про що. Розумні речі робити, що досить недорогі, але дає багато душевного спокою, це додати політику парасольку відповідальності / авто політики вашого домовласника. Ця політика, як правило, продаються в $ 1,000,000 збільшення і охоплювати вас за події, в яких ви могли б нести особисту відповідальність.

Звичайно, якщо ви за кермом, авто страхування є обов’язковим, передбачених законом. Є кілька способів, ви можете зменшити вартість вашої премії … більше, щоб прибути в наступній статті.