5 Основи факти про тарифи пенсійного ануїтету вам потрібно знати

Є два види ставок пенсійного ануїтету, деякі з речей, які ви повинні знати про ці ставки: мінлива ставка ренти планує yeilds вище потенційної вигоди, короткий період платити annuieties забезпечує більш високі доходи, різні фактори впливати на прибуток для різних швидкостей, є Також альтернативи, наявні в разі, якщо ви відчуваєте, договір не є достатньо ефективним.
Ренти є договір страхування, який пропонує постійний прибуток перед страхувальником після завершення терміном погашення. Ануїтет Веде допомогти страховим компаніям вийти на потенційних клієнтів, як пенсіонери. Люди, які вийшли на пенсію часто вибрати ануїтет так як вони пропонують дуже послідовний потік доходу в майбутньому. Якщо ви думаєте про покупку ануїтету планів для вашого виходу на пенсію, це добре, щоб знати деякі речі про тарифи пенсійного ануїтету.
Ануїтет ціни бувають двох видів
Один тип ануїтету план є фіксованою ставкою Тип. Ваші гроші не вкладені в деякі традиційні інвестиційні компанії або фонди облігацій страховими компаніями. Компанія також буде відповідати за управління інвестицій, як тільки ви подали оплати премії. Наступний тип ануїтету називається змінною швидкістю, що, природно, пропонує різні страхові тарифи. Компанія зазвичай встановлює фіксовану мінімального рівня прибутковості на інвестиції, однак це може залежати від виконання основних інвестицій. 2% до 3% діапазону, в якому цей показник як правило, падає.
Змінний ануїтет тарифні плани можуть дати більш високі потенційні вигоди
Пенсіонери, які потребують їх ануїтету план для забезпечення вищої потенційної вигоди повинні розглянути змінну тарифний план, який може бути кращим варіантом, щоб досягти мети. Недоліком є ​​те, що змінні тарифні плани мають більший ризик реалізації менший дохід порівняно з фіксованими тарифними планами.
Рента, які пропонують оплату за короткий проміжок може забезпечити більш високі доходи
Більшість контрактів ренти мають строків виплати, які закінчуються в різний час. Тим не менш, ренти, які передбачають виплати протягом короткого періоду, як правило, від 10 до 15 років, може призвести до більш високою прибутковістю порівняно з планами життя. Одним з найважливіших, що потрібно враховувати при покупці ануїтету життя є те, що ви чекаєте, щоб жити набагато довше, ніж середньостатистичний. Ви, швидше за все, буде в невигідному становищі, якщо ви минуться до ануїтету завершується термін виплати, так як додаткові кошти премії будуть втрачені. Перед покупкою будь-якого ануїтету план, не забудьте запитати, чи є “годувальника”.
Є безліч чинників, які впливають повертається з різними швидкостями
Кожна страхова компанія пропонує свої ставки, і наскільки добре ці показники виявляються залежатиме від цілого ряду факторів. Ці фактори можуть включати витрати на управління фірми, виконання своїх різних інвестицій, кількість клієнтів у них є і загальна продуктивність бізнесу. Тим не менш, не приймають знижений рівень цілісності та надійності від фірми, що ви вирішили отримати від ануїтету.
Якщо договір не виправдовує ваших очікувань, то є інші варіанти для Вас
Якщо ваш договір ренти є незадовільним є й інші варіанти. Є в існуванні деяких фірм, які надають грошові допомоги тим, хто планує покупку ануїтету від них. Це може бути хороший підхід, тому що ви могли стягуватися серйозні штрафи, якщо ви берете свої гроші до мінімального терміну, зазначеного в умовах ануїтету.
Принцип, що лежить в покупку пенсійного ануїтету є забезпечення безпеки на майбутнє. Вибір договір ануїтету для ваших потреб буде легким, якщо ви тримаєте цей принцип на увазі.