4 WS кредитних карт

Це досить легко набувати кредитні карти і ще простіше провести надалі. Використання кредитних карт постійно були на підйомі в Індії за останні кілька років. Спокуса миттєве задоволення, не встигнувши відкласти покупку і зручності, пов’язані з не того, щоб носити з собою готівку зробили ці карти майже повинно бути для всіх і кожного. Однак, як і будь-який інший продукт, кредитні карти теж поставляються з власними ряд міркувань, які необхідно мати на увазі, щоб уникнути фінансових втрат або спіралі борговій пастці.

які кредитні картки?
Кредитна карта є інструментом, який надає вам миттєвий кредитний, коли вам потрібно, хоча є кредитний ліміт до якого ви можете зробити покупки на вашу карту, яка залежить від виду карти у вас є. Гнучкість має свою ціну, хоча, ви повинні платити відсотки на суму кредиту в залежності від кількості днів, ви берете на погашення загальної суми заборгованості. Всі банки надати вам безвідсотковий період і відсотки не стягується, якщо ви погашати непогашений кредит в цей період. Якщо ви не очистите зборами в цей період або заплатити лише частину належної суми, вам доведеться платити відсотки на суму заборгованості на вашій картці.

Які покупки повинна зробити одну за допомогою кредитних карт?
Так, це легко купити що-небудь в кредит ці дні, але це завжди краще, щоб накопичити на покупку, особливо якщо ви думаєте, що ви не можете прояснити зборів до процентних витрат ногами дюйма кредитні карти в значній мірі повинна бути використана для зручності і Не за борги. Процентні ставки по кредитній карті зборів може досягати 3-3,5% на місяць – тобто високі 36% -42% на рік. Єдине покупок, які потрібно ідеально зробити використання своїх карт повинні бути ті, які потрапляють в значній мірі в межах своєї межах доступності – знати ваш бюджет і не витрачати великі суми, якщо ви не можете оплатити більшість, якщо не всі з них до встановленої дати нарахування відсотків стають застосовно.

Гнучкість в змозі платити пізніше зазвичай приводить нас до неправильного використання наших кредитних карт або навіть смітити грошима. Ми не даємо велике значення той факт, що людина повинна контролювати свій бюджет або в кінці дня, ми, хто повинен погасити суму і, що теж з цікавістю заряджається. Підбігши заборгованість по кредитній карті є дуже шкідливо у зв’язку з високими процентними ставками участь. У разі тривалої боргової кредитних карт, завжди прагнемо платити більше, ніж той мінімум, який необхідний для того, що ви можете відновити з боргів швидше, ніж якщо б ви заплатили тільки на мінімальну суму.

На що звернути увагу при виборі кредитної картки?
Як і в будь-який інший продукт або категорію продукту ваш вибір повинен бути обумовлений двома чинниками – витратами і вигодами. Зайве говорити, що краща карта буде одна з найменшими витратами для даного набору переваг. Витрати, пов’язані з кредитної картки може бути у вигляді вступного внеску, щорічний абонентська плата, витрати на погашення відсотків по розміщених внесків, несвоєчасної сплати зборів і т.д. Що стосується посібників, не може бути призові бали, пропонує готівкові гроші назад, лояльність Нагороди, знижки і т.д. Яка карта підходить вам найкраще також визначатиметься вашим використання карти.

Карти * Нагорода найрозумніше, якщо вони приходять без або з мінімальним приєднання або щорічних зборів. Якщо є така плата застосовні на карту, то переконаєтеся, що ви порівняти цю суму з потенційною економії можна встановити за допомогою призових балів або повернення готівкових пропозиції, оскільки вони можуть бути максимально обмежити або навіть обмежуватися покупками в певних точках тощо .
* Якщо ви зазвичай несуть залишки на вашій карті, вибираючи карту, яка пропонує Вам найнижчі відсоткові ставки має більше сенсу, ніж ходити за більш високою процентною ставкою винагороди / картки готівку тому. Пам’ятайте, винагороди або готівку назад ніколи не буде дійсно бути в змозі компенсувати вам суму, яку ви будете платити за високими відсотковими ставками на залишки по рахунках.
* При виборі між винагородою тільки карти, то слід порівнювати не тільки накопичення бонусної структурі, а й у грошовому вираженні нагорода точки. Різні банки мають різні викупної вартості, пов’язані з точками. У той час як банк може пропонувати більш високе накопичення балів за рупії витраченої суми, це може бути викуп цих точках за набагато нижчими рупії деномінації.
* Інші речі, щоб мати на увазі, для порівняння були б витрати, такі як прострочені платежі та додаткові переваги, як втратив відповідальністю страхова карта, так що ви фінансово захищеними у випадку втрати карта не за призначенням.

Які запобіжні заходи слід приймати один для захисту від шахрайства з кредитними картами / зловживання?
Ви повинні бути обережні різних факторів ризику, пов’язаних з вашої кредитної картки. При використанні кредитної карти, щоб зробити онлайн покупки, є шанси, що ви можете страждати онлайн-шахрайства. Існує також ризик кредитних втраті або крадіжці картки в цьому випадку ваша карта може бути використана. Прості запобіжні заходи, такі як наступні може реально допомогти вам мінімізувати ці ризики або потенційні фінансові втрати, пов’язані з такими подіями:

* Завжди використовувати захищене інтернет-з’єднання для вас онлайн-покупки кредитною картою. Не використовуйте громадський доступ в інтернет, щоб зробити онлайн-транзакцій за допомогою кредитних карт
* Переконайтеся, що ваші операції здійснюються на надійному і безпечному веб-сайт, який використовує шифрування. Прості знаки, щоб перевірити цей сайт є адреси, що починаються з ‘HTTPS’ (с для безпечного) замість звичайної ‘HTTP’ і наявністю закритих “LOCK” крім URL або в правому нижньому кутку екрана.
* Це завжди допомагає використовують віртуальну клавіатуру при використанні кредитних карток для онлайн-транзакцій.
* Регулярно перевіряти залишки на ваші картки, щоб встановити будь-які нерегулярні операції. Чим раніше ви ловите будь такої діяльності, тим вищі ваші шанси обмежити фінансові втрати.
* Захистити вас карти від несанкціонованого використання за наявності відповідальності захист від втрати або крадіжки. Є навіть варіанти, такі як кредитні плани захисту, які пропонують вам єдину точку контакту повідомити і блокувати кілька кредитних карт.