4 рівня кар’єри страхування

Ви можете побачити багато оголошень газети пов’язуючи загіпнотизувати перспективного агента про те, як легко це зробити $ 100000. Більше того, вони підкреслюють, це може бути зроблено протягом першого року. Будь ласка, дайте мені нікелю 1500000 ліцензованих агентів життя і медичне страхування, які не можуть домогтися цього. ($ 75 000, якщо ви розрахунку). До $ 100 000 доходу може бути досягнутий, більшість агентів повинні досягти принаймні третину, якщо не четвертого рівня.

LEVEL ONE Це страхування стажиста, тільки починається, і триває перші 12 місяців. Цей рівень насправді більше про виживання, ніж про прибуток. Багато страхові агенти руйнують стажиста ощадні рахунки, просимо родичів для допомоги кредиту, і навіть вийняти другу заставну на свій будинок. Або вони ніколи не повинні були застосовуватися на посаду або страхове агентство надало неадекватністю допомоги, щоб полегшити тягар агента. У більшості випадків, це пізніше. Тільки 20% коштів на боротьбу лише проти іншого міцного битві.

Другий рівень Це страхування новобранець, який буде стикатися ще три роки в гору проблем. Знову ж, виживання з’являється в картині, поряд з досить доходу, щоб не гинути. Рятівне коло грунтується як на агента ставлення та навички продажів. Навики продажів, почати з пошуку потрібних людей, щоб зосередити свою увагу. Люди, які вписуються у вашу зону комфорту, і є потреба у страховий продукт, ви досить знайомі продажу. Це призводить до дає достатню кількість призначень. Тим не менш, компанія надала скрипти важкий шлях, щоб йти, коли робити презентації .. З призначень, може ще недосвідчений агент виробляє достатньо продажів для гідного доходу? Тільки 8% від вихідного агентів в даний час залишаються.

Третій рівень Такі страхування новаторів з більш ніж 4-річний досвід і під 8. Чому вони новатори? Щоб вижити порушили майже всі кар’єри компанії правилами плану до успіху. По-перше, вони викинуті презентація книги страхової компанії, іноді на користь простої жовтий блокнот. Речі презентація компанії було відмовитися на користь дружній бесіді. Страхування новатор використовує системи призводять придбання, яка швидко приносить з найвищих потенційних клієнтів. Цей агент припинив стає страхування продавця. Зараз він допомагає направляти перспектива індивідуальний план, який перетворює перспективу в покупця. Крім того, страхова новатора цінний база створена для клієнтів додаткові продажі.

Як страхування тепер офіційно кар’єри, деякі з цих агентів випадають. Багато хто починає спеціалізуються на продажу менше продуктів. Багато хто зараз напівнезалежна а деякі навіть мають свої власні фірми. Для інших вони роблять у новому напрямку, з іншою компанією або фірмою, яка здається набагато більш перспективним. Доходи часто порівнянна або вище, ніж у середньому по країні.

Четвертий рівень справжніми професіоналами страхування. Численні плюси повністю незалежні. Часто вони підписали контракти з шістьма або більше незалежних перевізників по страхуванню життя. Інші напівнезалежна, які не зовсім ще не прийнято остаточного розриву від кроку. Не думайте, що всі вони з фінансового планування виступає виключно багату клієнтуру. Є незліченна безліч професіоналів продажу довгострокового догляду та плани Medicare для літніх, інші спеціально в письмовій формі планів винагород працівникам роботодавця груп. Типовий діапазон дохід від $ 70000 до $ 110000.

У страхуванні, ви не йдете в коледж для 6 до 10 років, щоб стати фахівцем. Ви дізнаєтеся, шляхом проб і помилок, і ваша інтуїція. Там немає книг для вивчення, тільки деякі курси підвищення кваліфікації, які є продуктом заснована. Ви прогрес з самостійною дізнався навички продажів плюс важка визначення декількох продавці володіють. Це шлях страхування кар’єру без ярликів.