4 речі, які нові власники будинку потрібно знати про страхування будинку

[1] Переконайтеся, що ви отримуєте достатньо Страхування відповідальності

Якщо ви в кінцевому підсумку отримати позов за аварії або інциденту, і він потрапляє під страховий дім, вона буде охоплювати і ви врегулювання юридичних послуг, однак вони будуть платити тільки за обсяг Ви застраховані для. У випадках м OST суму ви потрапляєте у ваші будинки страхування далеко не достатньо, щоб покрити будь-які населені пункти не кажучи вже про правові законопроектів. Ви повинні розглянути можливість одержання більш страхування відповідальності для Вашого будинку, так що ви адекватно охопити, за $ 2000000 додаткове покриття ви, ймовірно, дивлячись на додаткові $ 500 на рік.

[2] Переконайтеся, що ви Страхування покриває додаткові витрати на проживання

Припустимо, якщо у вас будинок був у вогні і була повністю зруйнована, де б ви жили? як би ви платили за це? Більшість страхових полісів буде поставлятися з Додаткові витрати на проживання страхування, який буде оплачувати вартість для Апарт-готель або послуг, а ваш будинок в даний час фіксований або відремонтовані. Однак важливо, щоб перевірити, скільки будуть покриті і чи є якісь винятки з політики, ви можете зіткнутися з серйозними фінансовими стрес, якщо у вас є розщедритися вартість готелю на вершині вашої страховки.

[3] Переконайтеся, що ви властивості вмісту покриті

Якщо ви збираєтеся купити новий будинок або навіть більше в новий будинок, є ймовірність, що ви будете купувати нові меблі для супроводу вашого чудового нового будинку, не виключаючи всі існуючі зміст, який ви буде приносити дюйма Вони повинні бути потрапляє під дію страхового поліса додому, ви повинні переконатися, що у вас є достатнє охоплення за вартістю їх заміни, більшість страхових полісів включають охоплення, який становить близько 50% – 60% від відновної вартості вашого будинку. Однак це доцільно, щоб отримати додаткову страховку, щоб покрити деякі з дорожчих предметів, які ви, можливо, такі як антикваріат, комп’ютери і дорогими меблями. Ці предмети повинні бути покриті в рамках окремої політики, щоб переконатися, що вони можуть бути замінені це називається окремого затвердження.

[4] Переконайтеся, що ваш страховий поліс покриє відновної вартості будинку

Не робіть помилку віковий страхування вашого будинку на значення його, ви повинні переконатися, що ви застрахували його за його відновної вартості. Вартість заміни є те, що страхове покриття буде платити, якщо ваш будинок у разі інциденту, де він повинен бути відремонтований або відновлений. Тому, коли ви дійсно йдете в страхову компанію переконайтеся, що ви з’ясувати, що це буде коштувати, щоб замінити в будинку до декількох днів ціни, не йдіть за будинок коштує побудувати або ринкова вартість будинку, тому що ви могли б бути під страхування або зі страхування вашого будинку. Переконайтеся, що попросили вашої страхової компанії для їх думку з цього приводу, тому що у них є складні розрахунки і прогнозування інструменти, які можуть дозволити їм мати досить хорошу інформацію про стан відновної вартості вашого будинку. Більшість страхових компаній буде додатково включати додаткове освітлення для будь-якого викиди в ході будівництва, більшість страхових полісів знаходяться в області від 110 до 150% від відновної вартості будинку.