4 пунктів для неймовірно довгострокових заощаджень

Назва гри є довгострокових заощаджень. Іноді вам доведеться витратити трохи авансом, але тримати руку на пульсі і ви отримаєте свої інвестиції назад 10 разів.

Ці 4 деталі будуть заощадить вам купу навіть через кілька років, але переконайтеся, що ваш страховик дасть вам знижку. Якщо вони не будуть, отримати деякі цитати і знайти страхову провайдера, який буде!

Сигнал дзеркала

Світлодіодні поворотники розташовані стратегічно на машині дзеркала доведено зниження зіткнень. Люди не завжди помічають ваші нормальні сигнали повороту, але й інші водії матимуть більше шансів з мигалками на дзеркала, а також.

Світлодіодні ліхтарі роблять для тривалої ефективності використання енергії, так що ви не будете втрачати гроші на цибулинах!

датчиків і камер

Це не просто дорогі варіанти для вашого Lexus, Audi, і Mercedes. Камери, які дозволяють побачити позаду вас, і на ваших мертвих зон напрочуд доступним доповнень для будь-якого транспортного засобу. Вони не тільки роблять водіння цілому набагато безпечніше – і стоянка тонну простіше – вони також заощадити багато грошей на страхування.

Статистика зараз довести, що ці дійсно запобігання нещасних випадків, так що ви можете отримати грошову винагороду за їх використання. Плюс, як ви будуєте найкраще водіння запису, ви отримаєте ще більш низькими ставками. Подвійний бонус!

Це саме ті риси, ви повинні шукати для:

– Передня попередження зіткнення
– Сліпа пляма виявлення
– Попередження від’їзду провулка
– Електронна система контролю стійкості

Дитячі автокрісла

Не всі автокрісла створені однаково. Деякі з них просто набагато безпечніше, ніж інші, залежно від віку вашої дитини і машину ви за кермом, так що ви повинні зробити деякий серйозне розслідування. Навіть якщо він значно дорожче, ніж інші, може бути, варто його через серйозну економії ви можете бачити на котирування страхування автомобіля.

Будьте впевнені, щоб попросити рекомендації від вашої страхової компанії перед покупкою автокрісла, або принаймні переконатися, що вони дадуть вам знижку на модель вам подобається.

Поради:

– Зверніть увагу на задні сидіння, звернені і не ставте їх перед подушками безпеки.
– Бажано, щоб місця від нахилена. Все, що вище 45 градусів це дуже небезпечно.
– Зверніть увагу, що автомобільні сидіння мають терміну дії. Так, навіть автокрісла псується з часом!
– Завжди підключайте кожен ремінь і використовувати кожен джгут.

додати на підголівник

Ці прокладки, які при підключенні до передньої панелі підголівник. Так як більшість людей сидіти з великий розрив між їх головами, шиї, і підголівник, зіткнення може викликати шийного відділу хребта, а також голови, спини, і важкі травми шиї. Додати на підголівник захищає від усіх цих речей, переконавшись головка має подушку, щоб упиратися так, що він не повернеться в повітрі перш, ніж вразити щось тверде.

Дослідження довели ефективність цих дуже доступним колодки.
Диск більш безпечно і комфортно, і платити менше при перевірці цінова пропозиція з автострахування!

Захищає водіїв і пасажирів від:

– Шийного відділу хребта
– Струс мозку
– Мозковий травми
– Біль у шиї
– Біль у спині

Страхування автомобіля котирування може надати велику допомогу в пошуку більш дешеві тарифи для великих довгострокових заощаджень, а також. Використання онлайн котирування і зв’язатися з компаніями, щоб дізнатися більше про знижки.