4 простих способи слеш свій Флорида авто страхової премії

що викликає ставки автострахування для збільшення

Подивимося правді в очі Флорида Автострахування доріг є декілька причин премії може зростати Основна причина полягає в претензії Для того щоб страхова компанія, щоб залишатися прибутковими, вони повинні правильно управляти перевести в готівку проти набити Одна з найбільших приток претензій пов’язано з автоматичне страхове шахрайство які сприяли збільшенню страхових тарифів в центральній Флориді. Стаття про Bloomberg нещодавно заявив, що поставив нещасних випадків виросла більш ніж на 50% в 2009 році. Навмисні аварії переїхали з Південної Флориди в центральну Флориду, щоб включити Тампа і прилеглих районів. Перевізники виплачувати тисячі за шахрайські тілесних пошкоджень і особистих претензій травми, які виплачуються без доведення провини. Інші причини, ви можете заплатити більше, нещасні випадки, основні порушення правил дорожнього руху і поганий рахунок страхування. Результати страхового ризику стали великою частиною визначення ризику для більшості носіїв і в той час відрізняється від маяка оцінка може мати великий вплив на остаточний показник ви платите. Страхових компаній показали, що статистичні дослідження показують зв’язок між кредитної історії і вірогідність того, що споживач буде подати виплаті страхового відшкодування. Інша причина, яка називалася були наслідки економічного спаду, щоб мотивувати споживачів до зниження охоплення і падіння тілесних ушкоджень та незастрахованих автомобілістів покриття, яке захищає нас, коли ми перебуваємо в результаті аварії з вини інших, які їздять без страховки взагалі. Якщо незастрахованих вражає нас наша компанія приділяє позову і в свою чергу веде до зростання ставок. Споживачі можуть також очікувати, як великий успіх в гаманці, якщо вони дозволяють своїм авто страхування стає недійсною, вона не тільки незаконним у штаті Флорида, але більшість перевізників не буде навіть застрахувати вас і якщо вони роблять ставку буде астрономічною.

Поради, щоб знизити швидкість авто страхування

1. Оцініть магазин порівняння з Незалежний агент, який представляє багато компаній:
Перше, якщо ви розглядаєте зміні оператора або недавно купив новий автомобіль, ви ніколи не повинні йти замість прямого оп піти в страховий брокер, щоб вони могли робити покупки для вас з усіх провідних перевізників в один час, щоб знайти найкраще справу. Перша відправити їх поточній сторінці декларацію, щоб перевірити, чи можуть вони розбити те, що ви в даний час платять потім внесіть необхідні зміни.
• Не робіть покупки відразу після аварії або квитка, ви, як правило, краще, де ви знаходитесь, так як ви можете платити за додаткову плату протягом декількох років для удару DMV
• Не ходіть по магазинах навколо для страхування, коли свої кредитні бали нижче.
2. Виконайте Щорічний огляд вашого покриття з вашим агентом:

Ваш агент має зобов’язання і бажання навчати вас і тримати вас повертатися знову протягом багатьох років з їх агентством. Навіть без включення страхових компаній, Ви можете бути в змозі зменшити ви щорічна премія, обговорюючи ваші поточні потреби проти нинішній охоплення для визначення найкращої, просто сказав .. потреби змінюються з плином часу. Багато разів ви можете перемістити деякі речі навколо, щоб отримати більш оптимальний обхват і зменшити премії небагато.

3. Шукайте знижки Можливості:

• Магазин для безпечного автомобіля або автомобіля з більш низькими ставками Приклад Honda Civic набагато більше, щоб застрахувати, ніж Honda Accord.
• Захисту від угону, Іммобілайзер, Система Евакуація автомобіля
• Домовласник знижки
• Multi-дисконтна політика Об’єднання декількох автомобілів або вашого будинку і Авто або Авто і політики відповідальності парасольки

4. Крайньому випадку, ви втратили роботу і ваші відчайдушно намагається врятувати принаймні поки ви не отримаєте назад на ноги і не хочуть мати перерви в охопленні.

• Кидайте незастрахованих автомобілістів-покриття.
• Падіння Екстра як буксирування та праці
• Додати PIP франшиза меншу премію
• Кидайте страхуванні відповідальності на мінімально допустимий законами штату. У Флориді 10/20/10
• Кидайте зіткнення і необхідного страхового покриття,
• Збільшення вашої франшизи до $ 1000 або більше для зіткнення і всеосяжного франшиза

Це дуже важливо мати доступне страхування на вашому авто, але майте на увазі, що якщо вам знизити охоплення державою мінімумів ви можете поміщати себе і свою сім’ю на значний ризик втратити набагато більше, якщо у вас є активи і або рідких резервів. Якщо ви знаходитесь в аварії винні і ви серйозно травмувати когось або не дай бог навіть убити їх, ви можете бути притягнуті до відповідальності за всі витрати, за те, що ваші межі страховий поліс. Більшість виявите, що деякі прості репозиціювання є покриття може забезпечити адекватний захист і тримати гаманець недоторканим.