4 простих порад щодо купівлі низької вартості медичного страхування

Як і багато речей в даний час придбання медичного страхування може бути далеко не просто з величезною кількістю постачальників, що пропонують широкий спектр політики і всі конкурують агресивно для вашого бізнесу. Ключ звичайно полягає в знаходженні найкращого плану для задоволення ваших особистих потреб відповідно до потреб вашої родини і зробити це за розумною ціною. Якщо ви купуєте медичну страховку в перший раз, можливо, мають влаштувати покрити себе після багатьох років користуються покриття з групової схемою роботодавця, то тут 4 простих кроків, які ви повинні прийняти, якщо ви хочете переконатися, що ви отримуєте право доступний план медичного страхування.

1. Почніть з прийняття рішення точно, скільки ви готові платити за медичне страхування, а потім засновувати своє пошук кришкою на цю цифру. Якщо ви та члени вашої родини все досить молоді і здорові, то ви можете виявити, що це не все, що важко знайти хорошого всеосяжний охоплення в межах вашої досяжності. Однак, якщо ви не можете знайти політики на ціну, яку ви хочете заплатити, то не було б переконати платити більше, ніж ви можете собі дозволити!

Виберіть політику в рамках Вашого бюджету.

Є багато різних стратегій, пропонованих в даний час з різними структурами оплати. Це може задовольнити ваші потреби, наприклад, щоб знайти політика, який має високу франшизу і низькі щомісячні премії, яка також має право на використання в рамках плану економії здоров’я. Це дозволило б мати перевагу, що дозволяє вам створити грошову вартість у вашій політиці для задоволення майбутніх вимог і також мають право на податкові пільги.

2. Озирніться навколо та розглянути плани продаються ряд різних страхових компаній. Переконайтеся, що всі страховика які ви розглядаєте забезпечує покриття у вашому районі, а також буде охоплювати вас, якщо ви подорожуєте за межами штату у справах або для задоволення.

3. Як тільки ви порівнянні Ваші варіанти до, можливо, два або три можливих страховиків, досліджувати ці компанії дуже ретельно, щоб бачити, що вони є авторитетними і фінансово звук. Найчастіше ви будете розглядати основні страховики, які робили бізнес протягом дуже довгого часу і носять імена “домашнє господарство” загальним місцем. Проте, якщо страховик ви розглядаєте не так добре відомо, то ви повинні перевірити їх за допомогою онлайн послуг, таких як, наданої AM Best. Якщо ви знаходитесь в сумніві взагалі про конкретну компанію, то ви, мабуть, буде краще порадив кинути його зі списку.

4. Відмінний знак, наскільки добре страховика є кількість скарг з боку незадоволених власників плану. Очевидно, будь-який страховик здоров’я з великим числом скарг і багато незадоволених клієнтів слід уникати, і, на щастя, ви можете отримати цю інформацію з Національної асоціації сайті Страхової комісар.

Медичне страхування є дуже в даний час споживчий продукт і планує прийти на всіх форм і розмірів, щоб задовольнити безліч потреб. Витратьте час, тому необхідно, щоб ознайомитися з саме те, що доступно для Вас у Вашій державі і шукати план, який найкращим чином відповідає вашим індивідуальним потребам. З трохи часу і ретельного розслідування ви знайдете право доступний план медичного страхування.