4 причини, щоб зберегти з ISA

ISA це спосіб зберігати подалі гроші заробляти відсотки або дивіденди, не отримавши обкладаються податком на доходи. На думку більшості фінансових експертів у Великобританії, ISA є абсолютною необхідністю для майже кожного Brit сьогодні.

Що може ISA для вас зробити? Розглянемо ці можливості для використання ISA коштів на ваш повному перевагу.

Заощадження на чорний день

Гроші в готівкових ISA можуть бути зняті в будь-який час, поки банк і рахунок ви вибираєте пропозиції ліквідності на основі термінів. Це означає, що ви можете покласти гроші на вітер на випадок надзвичайних ситуацій, не турбуючись про сплати податків на зароблених відсотків.

Це також хороший спосіб інвестувати на фондовому ринку і не доведеться турбуватися про оплату податків на приріст капіталу на ваші доходи. Ви можете заробити на ваших інвестицій і насолодитеся всіма плодами своєї праці, що не відправляючи ні копійки ваших інвестицій в збирача податків. Це дозволяє вам інвестувати як ви вважаєте за потрібне, і ви можете продати свої акції, коли вам потрібні гроші на витрати будь-якого роду.

навчання в коледжі

Якщо думки ваші діти починають звертатися до оповитої плющем містечках, ви можете бути готові, щоб оплатити рахунок з правом інвестицій ISA. Якщо ви можете дозволити зберегти протягом більш тривалого періоду часу, спробуйте купівлю акцій МСА, які пропонують більший повернення потенціал. Якщо ваші діти ближче до студентського віку, готівкою ISAwith конкурентоспроможними ставками може бути тільки квиток за порятунок для тих років вищу освіту. На додаток до можливості збирати гроші на вітер за навчання, вам сподобається податкові пільги на прибуток, яка зробить коледжі трохи більш доступним.

відставка

Багато інвесторів переходять від традиційних пенсій МСА з ряду причин. По-перше, МСА пропонують велику гнучкість і можливостей, ніж пенсії, забезпечуючи більше можливостей для заробітку і можливість налаштувати свої заощадження ваших конкретних потреб. Ви можете заощадити гроші в ISA поки ви не отримаєте ближче до пенсійного віку, а потім визначити, чи є це має більше сенсу у фінансовому залишити свої гроші туди, де він є, або перемістити його на пенсію отримувати пенсію кредиту.

Іншою перевагою для ISA над пенсійною є те, що гроші можуть бути зняті до пенсійного віку без штрафних санкцій, якщо необхідно. Звичайно, менше грошей в ISA при виході на пенсію впливає на якість вашого життя під час цієї стадії, вилучати з особливою ретельністю і тільки для дуже вагомі причини, якщо мета вашої ISA є підтримка ваших років виходу на пенсію.

страхування життя

Коли ви купуєте акції та акції ISA, ви можете включити страхування життя в міксі. Це дає вам можливість заробити неоподатковуваних віддачу від своїх початкових інвестицій, а також вивезення Політика страхування життя, який захищає свою сім’ю в разі, якщо станеться немислиме для вас. Щоб знайти акції ISA, яка включає страхування життя, поговоріть зі своїм фінансовим консультантом.

Є багато способів використання ваших коштів ISA, чи є Ви інвестувати в короткостроковій або в довгостроковій перспективі. не так багато варіантів за ваші гроші ISA, це не дивно, цей продукт так широко рекомендуються фінансові експерти сьогодні.