4 поширених причин компанія страхування автомобіля може впасти ваш охоплення

Ваш може бути охоплення знизився на страхової компанії автомобіль, якщо ви не в змозі вимог прийнятності, ви оцінюється як високий ризик, ви були залучені в шахрайські злочини, або ваша історія водіння має серйозні порушення правил дорожнього руху.
Хоча страхування автомобіля регулюється державної політики, є випадки, коли постачальник страхування автомобіля знизиться їх страхувальникам з причин, які не обов’язково пов’язані з порушенням проти страхових законів. Деякі з цих факторів може вплинути на Автострахування Провідники, оцінити, чи є клієнт повинні бути включені до їхніх списків. Вас можуть виникнути проблеми шукати іншої страхової компанії, якщо ваш поточний постачальник страхування автомобіля відкидає вас. Це добре, щоб бути в курсі того, що може викликати ваше авто страхування, щоб бути залишеними так ви зможете уникнути цього не сталося з вами.
Ви не відповідаєте перерахованим керівні принципи
Страхові компанії зазвичай проходять через 60-денний період, щоб визначити, якщо заявник відповідає їх вимогам. Якщо страховик дізнається інформацію, яка суперечить їх приписані кваліфікацій, таких як множинні порушення правил дорожнього руху або попередній рекорд несприятливих претензій, ваша заявка може бути відхилена. Крім того, якщо ви не можете надати необхідні документи, такі, як доказ вашого попереднього страхового покриття, ви могли б бути відкинуті. Якщо компанія скидає вашої програми, вони, як правило, відправити вам повідомлення заздалегідь.
Ви вважаються високим ризиком
Це стандартна процедура страхові компанії оцінити, наскільки заявник буде недорогим, щоб застрахувати або ризиковано для компанії. Страхова компанія може вибрати, щоб пропустити вас, якщо вони знаходять, що ви були раніше залучені у велику кількість дорожньо-транспортних пригод та страхові внески були недостатні, щоб покрити витрати, пов’язані з аваріями. Страхові компанії воліють тих, хто вважається з низьким рівнем ризику клієнтів і людей, які можуть дати страхових внесків послідовно. Засуджених, і погана кредитна історія не буде сприятливим для вас і тільки змусить вас бути оцінений як високий ризик і дозволяють вашої політики необхідно видалити. Хоча є страхових груп, які спеціалізуються на страхуванні ризику водіїв, їх політика, як правило, дуже дорогі.
Ви були залучені в шахрайські злочини
Якщо у вас є історія обману або введення в оману, ваша страхова компанія може вибрати, щоб пропустити вас, якщо вони на законних підставах має право зробити це. Крім отримання вашої страхової впали, ви можете зіткнутися з можливістю бути притягнуті до кримінальної відповідальності. Політики можуть бути скасовані, якщо буде встановлено, що представленої інформації був спотворений або фальсифікованим. Це може статися навіть після 60-денного вікна пройшло.
У вас є реєстрація основних порушень водіння
Необережна їзда і водіння під впливом наркотиків або алкоголю вважаються основними злочинами, які можуть бути використані в якості основи для припинення вашої політики. Це можна застосовувати, якщо ваші водійські права в кінцевому підсумку отримати припинена у зв’язку з цими порушеннями. Водіння порушення будуть бути розкритий страховими компаніями, оскільки вони періодично вивчати своїх клієнтів звіти автомобіля.
Ваш автомобіль може впасти страховика страхування Вашого автомобіля з різних причин, але ви повинні пам’ятати, що права ваші водійські права також захищені законом штату. Якщо ви виявили, що ваші права як водій були порушені або що охоплення несправедливо відмовили, ви можете подати скаргу до страхового регуляторів.