4 поради про пошук кращі котирування страхування автомобіля в Інтернеті

Пошук онлайн для страхування автомобілів ніколи не була легкою. Підтримуючи кілька порад на увазі, ви будете знати, що шукати і як знайти правильну політику страхування автомобілів. Є чотири деталі, які повинні бути частиною вашого пошуку.
Кілька років тому, купуючи автомобільного страхування означало пошуку в телефонній лістинг партнерів страхування і зробити кілька телефонних дзвінків. В даний час, імовірно, краще розглядати ідеальний ставки страхування автомобіля через інтернет. Ви потребуєте своєму VIN позначає (ідентифікаційний номер транспортного засобу), і ви могли б отримати кілька цитат страхування автомобілів онлайн.
1. полоненого проти незалежних представників страхування.
Вибір ви повинні зробити при знаходженні відповідного страхування автомобіля цитати в Інтернеті чи є вибирати страхові агенти, які є незалежними і представляють багато страхові компанії або агента полон, той, хто представляє тільки одна велика компанія. Незалежно від того, що ви виберете, ви обов’язково зможете знайти самі агенти, які надають негайне страхування автомобіля котирування якщо ви дасте їм трохи інформації про ситуацію. Майте на увазі, що багато страхових компаній будуть працювати з Вашої кредитної протягом всього цього процесу, і ваша ціна обчислюється на основі Вашої кредитної варто. Інші веб-сайти існують просто уявити цінами з декількох різних страхових компаній і пояснити порівняння пліч-о-пліч. Це один з кращих підходів до розглянемо деякі з кращих автомобільних страхових тарифів, охоплення і витрат.
2. претензій послуг
Не всі страхові компанії однакові. Звичайно, вони всі ринкові те ж саме, може навіть здатися, щоб мати кращі ставки страхування авто там, і навіть може запропонувати такі ж або аналогічні ставками. Але ці страховики мають багато суттєвих відхилень, що ви повинні шукати. Подивіться в претензій послуг, що кожна компанія є. Ви ж не хочете, щоб потрапити в ситуацію, коли щось трапиться з вашим автомобілем тільки щоб дізнатися, що це не покриті питання. Крім того, буде інтернет-компанія бути доступним, якщо ви потребуєте них. Подивіться, наприклад, на 24-годинне обслуговування для претензій. Це могла б бути хороша ідея, щоб викликати їх для обслуговування першого не купити страховку, і подивитися, як вони поводяться з вашим запитом.
3. надійність постачальника і представника страхової
Це досить легко з’ясувати популярність компаній, коли вони мають велику фірмові імена, які рекламуються в усьому ЗМІ. Навіть у цьому випадку, як і в невеликих компаніях, ви повинні завжди перевіряти, що інші люди повинні були сказати про рівень їх обслуговування. Це легко зробити, виконавши пошук заснований на тому, що розчаровані клієнти, можливо, зазнали. Ви можете Google фразу “XYZ Назва компанії Відгуки”, і ви можете отримати деякі позитивні або негативні відгуки. Велику частину часу просто виконати пошук назву компанії, яку ви хочете, щоб перевірити буде список статей або огляд сайтів, які дають поради і докладні відомості про деякі з кращих компаній автострахування.
У Сполучених Штатах, є два інших джерел до іспитів репутації компанії: JD Power і уряду.
JD Power: Перевірте там Websit для списку об’єктивної оцінки [jdpower.com / Страхування / рейтингів / авто-заявок клієнтів /]
Уряд: Кожен штат в США має відділ страхування. Одним із завдань страхового комісара полягає в обробці скарг, що надходять від населення від страхових компаній. Перевірте стан відділу страхування сайту. У Чикаго і решті штат Іллінойс, на сайті http://www.insurance.illinois.gov/Main/consumer.asp
4. Рейтинг страхових послуг
При дослідженні на краще автострахування ставки або компанії в Інтернеті це зазвичай зводиться до вартості. У той час як всі інші перераховані фактори важливі, набагато більше людей буде засновувати свій остаточний вибір на тому, скільки це буде коштувати і якщо вони можуть собі це дозволити. Це найбільш простий спосіб пошуку при порівнянні різних пропозицій. Тільки переконайтеся, що ціна, яку ви вказані охоплює ті ж речі під будь-який інший