4 кращих порад для отримання великої Автострахування

Рекламу автострахування скрізь, зі сторінок щоденної газети, на телебачення і радіо. Кожен з них обіцяють низькі ціни, швидка обробка претензій та персональну увагу. Але, як ви знаєте, що ви дійсно отримуєте найкраще справу? Що Smart Driver потрібно знати для того, щоб знайти кращий страхування автомобіля для своїх потреб?

1. розглянути ваші потреби покриття

Перед зануренням з головою в каламутні води авто страхові компанії, необхідно мати базове уявлення про покриття ви шукаєте. Принаймні, ви повинні бути інформовані про мінімальних меж кожна держава накладає на різні варіанти покриття. Наприклад, страхування відповідальності, яке покриває збитки, коли ви знаходитесь у вині, є обов’язковим майже в кожному штаті. PIP або MedPay, який платить відсоток від медичних витрат і втраченої заробітної плати, є ще одним варіантом, який охоплення вимагає більшість держав. Крім того, майте на увазі, що якщо Ви орендуєте або фінансування вашого автомобіля, всеосяжного і зіткнення охоплення, є обов’язковими.

Всебічний охоплення відшкодовує Вам збиток, крім тих, понесені удару іншого автомобіля (наприклад, крадіжки і пожежі). Освітлення зіткнення захищає вас від заподіяно шкоди в результаті впливу від іншого автомобіля, бордюр, телефонний стовп або будь-який інший об’єкт. Якщо ваша машина стара і / або вже заплатили за, ви можете заощадити значну суму грошей, обравши не проводити зіткнення і всеосяжний охоплення. Тільки переконайтеся, що розумієте, що якщо ви потрапили в аварію, ці непокриті витрати доведеться оплачувати з власної кишені.

Ще одне міркування, щоб думати про при визначенні ваших потреб страхування полягає у вивченні вашої загальної фінансової ситуації. Якщо у вас є надмірна кількість активів, ви б краще буде з більш високий рівень охоплення, а це гарантує, що ваші активи в достатній мірі охоплені повинні позові послідує.

2. розглянути запису водіння

У вас є історія крило-кліщі? Якщо так, то може бути краще отримувати більш повне охоплення. Ви накопичили купу штрафів за перевищення швидкості? Розглянути питання про прийняття оборонних курс водіння. Пам’ятайте, що коли ви подаєте заяву на страхування автомобіля, компанія зв’яжеться з DMV за копію запису водіння. Як правило, компанії страхування автомобіля подивіться на останні 3-5 років вашій історії водіння і базових вашу премію на будь-яких попередніх аварій та порушень, які мали місце.

3. зробити покупку

Після того як ви подумали, що вид покриття вам потрібно, і розглянули вашої історії водіння, ви можете почати отримувати курс котирування. Ви можете зробити це особисто, по телефону або в Інтернеті Переконайтеся, що ви підготували всі необхідні документи. Це включає в себе ліцензію, поточний страховий поліс, VIN вашого автомобіля і реєстрацію. Ідея полягає в тому, щоб отримати стільки лапки, як це можливо, так ви можете порівняти охоплення і темпи пліч-о-пліч. Багато веб-сайти пропонують вам свої ціни разом з темпів їх конкурентів, що дозволяє заощадити час. Не забудьте зберегти докладний перелік кожної компанії і їх ліміти покриття, франшиз і курс. Роздрукуйте копію котирування ви вийти в Інтернет і попросити факсом / електронною поштою / поштою копію котирування ви отримуєте по телефону або особисто.

Інші речі, які слід враховувати при виконанні ваших досліджень є: – будь-які знижки, які пропонує компанія, яка буде застосовуватися до вас (знижки для студентів, військових знижки, гарний запис водіння, високий кредитний рейтинг, додатковим обладнанням безпеки встановлені на вашому автомобілі, і т.д.) – Рейтинг компанії (за рахунок як споживачів, так і рейтинги групи) – оплата політику компанії (? вони пропонують автоматичного відрахування з вашого банківського рахунку ви можете здійснювати платежі через Інтернет є штрафів за прострочення платежу?)

Один відмінний спосіб переконатися, що ви отримаєте кращу пропозицію полягає у використанні безкоштовний онлайн автострахування цитування служби. Ці послуги часто порівняти цитати з сотень різних постачальників і іноді постачальники Торги проти один одного, так що ви можете закінчити з відмінною угодою.

4. прийнятті вашого рішення

Після того як ви зробили всі необхідні дослідження, прийшов час вибрати компанію. Хоча це може здатися привабливим, йдучи з найдешевшим автоматично не найкращий шлях. Ви повинні бути впевнені, що ви обираєте покриття є достатнім для ваших потреб та рівня обслуговування є гідною і надійною. Коли справа доходить до справи, отримувати найкраще справа в авто страхування має мало спільного з помітними джингли або смішні ролики і все, що стосується того, щоб бути розумним споживачем. Взявши трохи часу, щоб зробити деякі дослідження, ви можете заощадити сотні доларів на рік і при цьому зберігати рівень охоплення, що потрібно з надійною компанією.