3-х ступінчаста керівництво оцінити цінову пропозицію з автострахування

Коли справа доходить до оцінки котирування страхування автомобіля, є кілька речей, які ви повинні взяти до вашого ретельного розгляду. Не вірте всьому, що страхова компанія хоче, щоб ви. Котирування для авто страхові поліси часто набагато складніше, ніж вони рекламуються або те, що ви припускаєте, що вони будуть. Таким чином, це важливо для вас мати ретельний підхід до тієї ж самої. Котирування часто підготовлені таким чином, щоб надати йому привабливий і прибутковий вид для клієнтів. Завжди пам’ятайте, що іноді речі не так, як вони насправді сказав. Ви можете знайти цитати дешевше, ніж те, що пропонує інший компанії в першому погляді, але через три місяці, ви можете отримати розуміти, що це насправді коштувати вам більше грошей у порівнянні з тією, що ви відхилили. Так що, не забудьте оцінити цінову пропозицію з автострахування ретельно, перш ніж прийняти або відкинути їх. Нижче наводиться короткий виклад на те, як це зробити.

звернути особливу увагу на франшизи

У той час як ви оцінюєте лапках, перше, що вам потрібно зробити, це подвійна перевірка франшиз. Переконайтеся, що ви порівнюєте яблука з яблуками і не яблука з апельсинами. Таке порівняння можливо, тільки якщо всі котирування мають таку ж кількість франшиз. Так що, будьте дуже обережні. Подивимося на плюси і мінуси вищого і менші франшиз. Франшиза в $ 1000 може можливо, дозволить заощадити п’ятдесят доларів щороку, але це не має ніякого сенсу, тому що це забере у вас більше 20 років, щоб приховати це, що теж, тільки якщо ви в кінцевому підсумку отримати великі претензії. Кращою стратегією є збереження франшиз в помірній кількості – ні занадто великим, ні занадто маленьким.

прогалини в охопленні

Ви повинні також розглянути прогалини в охопленні в той час як ви оцінюєте котирування страхування автомобіля. Неважливо, що основні вимоги страхування у вашій державі, це завжди корисно розглядати тільки ті цитати, які пропонують для захисту від травматизму, місцями всеосяжної та страхування відповідальності, автомобіліст покриття, оренда, і буксирування. Деякі люди намагаються зберегти невеликі баксів, не вибирають для додаткового освітлення. Це дуже важливо для вас мати на увазі, що така економія носять тимчасовий характер. Ці короткострокових заощаджень може привести вас до ситуації, коли ви, можливо, доведеться тривалий час страждали від втрати.

лазівки

І останнє, але не менш важливо, ви повинні також звернути увагу на прогалини в той час як охоплення ви порівнюєте різні цитати страхування автомобілів. Переконайтеся, що ви прочитали умови ретельно. Якщо у вас виникли деякі труднощі в розумінні конкретного положення або якщо термін, що використовується у котируванні занадто технічним, щоб ви зрозуміли, не соромтеся звернутися за роз’яснення у письмовій формі. Наприклад, ви можете, як запитати їх, що саме вони мають на увазі під застрахованої збитку. Цитата має чітко пояснити, які види шкоди вважаються застрахованих збитків.

Загалом, якщо ви будете слідувати цьому три кроком керівництва і розібратися у всіх аспектах ретельно, ви не повинні мати ніяких труднощів в оцінці різних лапки страхування автомобілів.