3 твердих поради з пошуку недорогих термін страхування життя

Між різними видами страхування життя тепер ви розумієте, величезні недоліки, коли мова заходить про покупку цілому по страхуванню життя / постійного страхування життя. Отримай термін страхування, щоб захистити вас і вашу сім’ю, а не.

Дізнайтеся різницю між типами страхування життя: Термін проти цілому по страхуванню життя.

Порада № 1 на пошуку недорогого термін страхування життя

Знаючи правильні суми покриття / втрати годувальника, що ви насправді потрібно, це важливо, перш ніж ви насправді піти в онлайн страхування життя порівнянні сайт, щоб отримати лапки.

Ви хочете мати більш широке охоплення, ніж ви насправді потрібно замість того, застрахований в недостатній мірі.

З терміном цін є набагато більш недорогий з типів модулів життя вам не доведеться турбуватися, як багато про те, більш захищений, як на ціле життя політики (постійні життя).

При порівнянні щомісячні витрати премія за термін VS все життя з такою ж кількістю охоплення дешеві термін страхування вибиває дорогих все життя / змінного життя / універсальної життя 100% часу.

Витрати для розрахунку, перш ніж купити страхування життя:

щоденних витрат на проживання (їжа / одяг)
Витрати на освіту для дітей (коледж)
догляд за дітьми витрати
виплати по кредиту / оплату житла

Переконайтеся, що ви обчислити ті витрати і враховувати майбутні витрати, які можуть виникнути. Це дасть вам гарне уявлення про те, що покриття потрібно кожен місяць протягом 30 років або, як кожен багато років вам потрібно покриття.

Порада № 2 на пошуку недорогого терміну страхування

Якщо у вас є страхування життя цитати швидкості (їй) на сайті вітрі до 3 компаній і цитати, які ви відчували себе комфортно, а потім погляньте на рейтинг фінансової компанії:

Найвищий рейтинг / рейтинг фінансової стійкості компанії:

Стандартні і бідних: A + + (Secure / Superior)
ранку найкраще: (дуже сильний)
Moody `s: (винятковий)
Fitch: (Secure / висока)

Знову ж, якщо ви шукаєте великий поліс страхування життя переконайтеся, що ви перевірити кредитну страхування або фінансового рейтингу компанії. Це основний компонент, що робить тверду політику.

Якщо ви купуєте будь життя продукту від компанії, яка має жахливий рейтинг фінансової то ваша політика нічого не варто. Чому? Якщо ви помрете, що компанія не може виплатити ваші втрати годувальника на вашій політиці.

Ви можете визначено знайти дуже хорошої якості, дешеве страхування життя від компанії з дуже високою або високої фінансової рейтинг.

Порада № 3 на пошуку недорогого терміну страхування

Зазначений не тільки правильне кількість терміном страхове покриття, але правильна тривалість вашого покриття.

Знаючи, що вам не потрібно постійне страхування для іншої частини вашого життя, ви тільки прикривають ті роки, коли ваші діти ростуть. Чому це так? Причина в тому, що ваші діти залежать від вашого доходу так що вам потрібно, щоб застрахувати ваш дохід, поки вони не стали незалежними, яка зазвичай після того, як знайти роботу після закінчення коледжу. Коли вони можуть створити свій власний дохід, ви більше не будете є утриманці, які вимагають вашого доходу і, отже, більше не мають потребу в страхове покриття.

Термін зазвичай вказані в тривалості перераховані нижче: 30 річний термін, 25-річний термін, 20 річний термін, 15-річний термін, і т.д. (з кроком в 5 років). Це дуже недорого і необхідна тільки протягом обмеженого періоду часу. Якщо ви розумієте, що aninsurance отримує набагато дорожчий, як ви стаєте старше, ви тільки хочете купити його, коли вам це потрібно. Купівля страховки не спосіб розбагатіти. Є й інші способи досягнення фінансової свободи для Вас і Вашої родини за межами цього виду страхування. Вам не доведеться тримати одне око відкритий, і вночі!

Ще одна цікава річ про термін модулів є те, що ви можете скасувати вашу політику в будь-який час, не турбуючись про втрату інвестицій “грошова вартість” як Ціле власники життя політику роблять.

Візьміть ці 3 поради з пошуку недорогих термін страхування життя до серця. Як тільки ви купили вашу політику ви можете бути в спокої, знаючи, що якщо щось трапилося з доходом постачальника інші члени сім’ї добре захищений в довгостроковій перспективі.

Щоб дізнатися більше про Термін проти Усе життя / Постійний Ins / Ins Мінлива Життя будь ласка, відвідайте BaseQuotes.com.