3 способи зниження ставок медичного страхування бути хорошим ризику

порівняти ціни в магазинах на медичне страхування

робити арифметичні

Ви повинні бути гарною медичної історії, щоб отримати найдешевший премії. медичні страховики будуть питати про вашу медичної історії, перш ніж пропонувати Вам страхової план. Якщо ви не відповідаєте андеррайтингу страхування перевізника критерії ви можете мати ваш тариф збільшено або ви не можете бути запропонований страховий поліс взагалі.

Це може або не може бути справедливим. Тим не менш, це так, що страхова роботи і для того, щоб отримати кращі премію за кращу політику, ми повинні мати справу з системою, яка в даний час на місці. компанії медичного страхування турбує ваше шанси захворіти в майбутньому. Ваше поточний стан охорони здоров’я і ваше здоров’я історії сильно вплинути на ймовірність вашого мають високі або низькі витрати охорони здоров’я в майбутньому.

Багато факторів, які впливають на медичну допомогу і довголіття знаходяться поза вашого контролю. Але є багато, які знаходяться в межах вашого контролю. Робіть все можливе, щоб переконатися, що ви і ваша сім’я залишатися здоровим.

Є, звичайно, багато інших переваг життя більше здорового життя. Так що, якщо ви курите, будь ласка, припиніть. Якщо у вас немає регулярних фізичних вправ, чому б один.

Поліпшення рівня страхового ризику не тільки підвищує ваші шанси прожити довше, він покращує ваші шанси уникнути фінансової катастрофи. Якщо ви розробляєте захворювання, яке змушує вас втрачати свою роботу, ви втратите дохід. Коли ви втратите роботу, ви, ймовірно, буде запропоновано COBRA. COBRA медичної допомоги страхування, як правило, дорожче, ніж інші плани, але це може бути єдиним планом доступні; охорона здоров’я страховики не хочуть страхувати вас, якщо вони не зобов’язані це робити. Це підвищує ваші витрати. Після COBRA права закінчиться ви можете зіткнутися з покупкою мандат державою політика, яка охоплюватиме вже існуючі умови, що ви не можете собі дозволити або збирається без покриття. Ви можете бути як непрацездатних і страхування в цій точці. Будь-які значні медичні рахунки погубить вас.

подивитися на багато варіанти

Багато людей не в магазині ціну і користь магазину. Вони часто приймають їх COBRA варіант, коли вони втрачають роботу, не дивлячись на інші альтернативи. Коли їх COBRA право закінчується, вони можуть приймати окремі політики з того ж страховика, що не дивлячись на інші пропозиції компанії. По магазинах навколо для страхування є ключем до зниження витрат.

зробити математику

Ви б покласти долар на спір, де ви могли тільки отримати долар назад, якщо ви виграли? Як щодо парі мені долар, і тільки мають потенціал отримання 90 центів назад? Ти занадто розумний, щоб зробити ставку так, але багато людей роблять погані рішення про їх медичне страхування, тому що вони ніколи не робили математичні косо дивляться на високу франшизу політики.

Висока франшиза охорони здоров’я страхового поліса може бути вашим кращим варіантом. Тим не менш, вам потрібно порівняти політику з калькулятор, щоб визначити, чи є це справа для вас. При порівнянні двох медичних страхових полісів, які мають різні франшизи, але в іншому те ж саме, визначити ваш річної премії для політики і порівняти їх з річною франшизи. Переконайтеся в тому, що чим вище премія, яку ви могли б заплатити за франшизу нижньої політика виправдана.

Отримання кращих політики можливе за найбільш конкурентоспроможною ціною означає спроможність магазину ціну і користь магазину розумно. Ви не можете порівняти ціни в магазинах дуже добре, якщо ваші вибори обмежені або зовсім відсутні, тому зробити все можливе, щоб залишатися здоровим і зберегти свою сім’ю здоровою. Ви не можете дивитися на багато варіантів розумно, якщо ви робите арифметичні і переконайтеся, що будь-які додаткові гроші, які ви платите за низьку франшизу політики виправдані.