3 речі, щоб шукати в страховий поліс будинку

В одних лише Сполучених Штатах, сотні компаній страхування житла могли б запропонувати вам необхідну захист для вашого будинку і майна. Однак, вибираючи тільки один страховий поліс може бути величезним. Тому, перш ніж підписати контракт і почати платити внески, переконайтеся, що ви перевірили і порівняли всі політики. Ось декілька речей, які ви повинні звернути увагу при купівлі поліса страхування будинку:

1) Знайти Головна Політика страхування, який включає в себе фізичні пошкодження покриття. Більшість компаній платити за певні випадкових ушкоджень, які можуть відбутися у вашому будинку, його структур та особистих речей. Вони можуть включати вандалізм, вітер, вогонь і падаючі предмети, які можуть викликати фізичні пошкодження вашого майна.
Є два типи фізичного пошкодження покриття – “їм небезпеки” і “всеосяжний” політики. Звана політиками небезпеки запропонувати вам захист від втрат, які перераховані спеціально або “з ім’ям”, як припускає його назва, у вашій політиці. З іншого боку, всеосяжної політики забезпечити покриття для причини пошкоджень – раптово, прямо або випадково – навіть якщо вони включені в вашу політику. Якщо ви віддаєте перевагу платити більш низькі страхові внески, піти на імені небезпеку політики, але якщо вам потрібно повне покриття, то всеосяжна політика це ваш кращий вибір.

2) знайти політику Home Insurance, яка включає страхування відповідальності. Ви ніколи не будете знати, якщо хтось подаватимуть позови або позови проти вас, коли нещасні випадки на вашій території або ваша халатність може призвести до зобов’язань. Якщо ви хочете бути захищені подій, таких як медичні витрати, біль і страждання, збиток іншим властивостям і втраченої заробітної плати, не забудьте перевірити “Зобов’язання” частина вашої політики. Відповідальність покриттів допомогти вам у фінансовому відношенні для вашого захисту в подібних позовів. Тим не менш, це не платять претензії з відшкодування збитків або травм, вам і членам вашої родини.

Знайте, що покриття відповідальності може варіюватися від однієї політики до іншої. При виборі політики, щоб переконатися, що страхування передбачає страхування цивільної відповідальності достатньо, так що вам доведеться захисту, якщо ви подали до суду і судження видаються проти вас. Краще думати про це зараз, або бути втягнутим в судовий процес дорогий, не пошкоджуючи ваш банківський рахунок.

3) Перевірте франшизи і ліміти покриття. Франшизи є частинами фізичні втрати ушкодження, що ви згодні взяти з власної кишені, в той час як ліміти покриття є максимальними цінами страхової компанії готові платити за втрати. Знайте, що низький франшиз і високими лімітами зазвичай призводить до більш високих витрат премії. Таким чином, ви повинні дивитися на страховий поліс з меншими франшиз і більш високі ліміти покриття.

Знайте, що немає ніякого “стандартного політики» і ніякої політики ніколи не може бути, так. У той час як страхові компанії пропонують імені політику небезпеки і всеосяжну політику в якості стандартів, ступінь і кількість охоплення значно варіюватися від одного страхового поліса на наступний. У зв’язку з цим, дуже важливо для дослідження для страхових компаній, визначити тип покриття вам потрібно і забезпечити політику ви вибираєте покриває їх.