3 основні речі, які слід враховувати при прийнятті рішення, що медичне страхування носієм є правильним для мене

Ці три пункти все в рівній мірі важливі і не вказані в будь-якому вигляді для увазі будь-якого рівня важливості. Хоча три положення викладені в найзагальніших термінах основних, багато людей вже розуміють це по-своєму і підходити до їх оцінки медичного страхування на індивідуальній або сімейній основі як такої. Медичне страхування є не просто, і є дуже багато різних державних і федеральних норм на додаток до носія певних умов, що, безсумнівно, якщо хтось говорить вам, що вам не потрібна допомога досвідченого ліцензованих страхових агентів, вони не допомагають вам. У будь-якому випадку, ось три головні проблеми, боротися з на широку сферу застосування:

1 стан здоров’я

На жаль, це те, що кілька поза нашим контролем, і все ж він грає важливу роль в ухваленні рішення, що носій обрати. Важливо, що в рамках нашої стратегії щодо піклуватися про себе. Забудьте тільки заради медичного страхування, але для себе і своїх сімей. Тим не менш, перевізники мають різні критерії андеррайтингу і таким чином, приймаючи або відкидаючи заявників. Певні умови можуть бути на вершника або виключені й інші, можуть бути прийняті з обмеженнями. Зрештою, що вам обов’язково треба уникнути, так це відправка заявки на носії, який відкидає вас. Це негативно впливає на вас в отриманні медичного страхування від іншого носія.

2 Фінансове становище

Це є важливим чинником, так як він ставить суму в доларах в тому, що ви можете дозволити собі по відношенню до медичного страхування. Правда в тому, що доступність також грає у наше особисте цінність нашого здоров’я і, отже, медичне страхування. Як приклад може бути двох різних людей, які заробляють і той самий прибуток, мають однакову загальну основні витрати, і їх внески на медичне страхування ж саме, але одним переглядів страхуванням здоров’я як доступним (місцями більш високе значення на здоров’я) та інші думки медичного страхування, як недоступними (вони люблять грати і займати занадто багато відпусток).

3 апетит до ризику

Ваша готовність взяти на себе ризик диктуватиме, які типи планів медичного страхування ви повинні бути оцінки. Деякі люди хотіли б розділити ризик з підприємством медичного страхування, виймаючи політики з більш високою франшизи і / або більш високою співстрахування впливу; інші дуже несприятливими для ризику. Хоча у нас були підстави вважати, що доплати є важливими і схильності ризику не є правильним підходом, це, безумовно, підхід, який заслуговує подальшого аналізу. Просте порівняння планів з високою франшиз або спільних страхових низькою експозиції плани, засновані на щомісячних премій допоможе вам вирішити, чи буде економія преміальні суми варто додатковий ризик. Для багатьох це має коштувати додатковий ризик, щоб отримати високу франшизу політики з більш низьких щомісячних премій. Суми франшизи ви керуєте самостійно, що означає, що якщо ви були гарантії того, що ризики, ваше здоров’я страхова компанія не буде справлянні плати за додатковий ризик, але і для адміністрації.

На закінчення, всі три речі важливі для вирішення і аналізу, але найважливіше, я поїхав в кінці. Зробіть собі величезну користь, і поговорити з досвідченими ліцензованим страховим агентом, він не буде коштувати вам ні копійки більше, щоб купити поліс страхування здоров’я з їх допомогою.