3-й партії страхування автомобіля – скільки ви можете очікувати, щоб виплатити

Третім особам автотранспортними страхування або страхування відповідальності плани особливо Сполучені Штати шкодить виконується для інших людей, як тільки водій викликав аварії. При автомобільної аварії, страхові компанії, через допомогу поліції, яка підбере водій був винен. На вини водій буде людина, яка буде нести відповідальність за всіх медичних витрат і майна руйнує в результаті нещасного випадку, так це те, що страхування автомобіля партія містить.

Те, яким чином робить третю партію автомобільного страхування роботі?

Страхування автомобіля варіюється від партії опціонально типів транспортних засобів, страхування пов’язано з тим, перший автострахування партії, як страхування зіткнення і всеосяжний, застосовуються для збитку, нанесеного фактичної на вини водія автомобіля. Тому що на вини водіїв не можуть отримати третій Автострахування партії для фінансування шкодить їх транспортних засобів », вони вимагають, щоб купити додаткове страхове покриття, які будуть мати коштів на ремонт свого автомобіля.

Кожна держава має фіксовані характеристики залежать від того, наскільки люди страхування відповідальності повинно мати, щоб стати ліцензованим водіям. Вони будуть необхідні, щоб мати голий мінімальний обсяг страхового покриття медичних рахунків людей постраждали в зіткненні автомобіля, що вони можуть викликати, звані тілесні ушкодження відповідальність. Вони також повинні нести відповідальність за майновий збиток вони наносять під час аварії з майнової відповідальності ушкоджень. Цей специфічний охоплення покриває ремонт автомобілів, озеленення збитки, які відбуваються і міського майна, які можуть бути пошкоджені, наприклад, вуличні ліхтарі. У випадках, коли треті особи постраждали від аварії вирішили подати позов на вини водія, третій Автострахування партії охоплює правовий захист і не важливо, що суддя або присяжні наказує їм платять за моральну шкоду.

Просто, скільки ви очікуєте платити за страхування автомобіля 3-й партії?

Стандартний рахунок страхування відповідальності в США становить $ 1,446.49 щороку, але в середньому відрізняється від регіону до регіону і навіть міста в місто. Драйвери держави, може бути, буде платити зі звичайної величини у відношенні страхування відповідальності, але один конкретне місто міг бути місцем, де громадяни платять далеко за межі нормального. Щоб навести приклад, в Неваді, водії платять недалеко від Національного суму, яка в масштабі штату середньому $ 1,526.09. Рено платить близько середньому з $ 1,449.24, але Суворих вегетаріанців Las заплатити $ 2,027.26 щорічно.

Для того щоб отримати страхове покриття відповідальності, люди повинні мати можливість законно отримати водійські права. Коли вони плануєте їздити на дорогах загального користування і автомобільних доріг, вони зобов’язані купувати страхування відповідальності їх конкретних держав. Якщо він чи вона не робить цього, вони можуть втратити свою кермом автомобіля привілеї. Тому що це закон, що люди повинні отримати страхування відповідальності, кожна страхова компанія, яка надає автоматичні страхування необхідно запропонувати вам своїх держав мінімальні вимоги до страхового пакет для кожного водія.
Для того, щоб рухатися, люди повинні придбати страхування відповідальності, яке дозволить їм взяти на себе відповідальність за фінансування боляче комусь чи нанесення збитку майну в результаті нещасного випадку вони викликали. У цій функції, люди повинні представити докази того, що вони вклали в цю страховку, коли вони зупинені поліцією. Це дозволить зробити страхування відповідальності надзвичайно важливою частиною того, щоб бути відповідальним водієм.