3 доступним вибір медичного страхування

Які ваші 3 доступним вибір медичного страхування?

Є багато різних видів доступного медичного страхування. Кожен з них має плюси і мінуси. Там немає жодного “кращого” плану. План, який підходить для однієї людини не може бути краще для сім’ї з малими дітьми. І план, який працює для однієї сім’ї не може бути для іншого. Змішані сім’ї, можливо, розведений чоловік платить за охоплення дітей. Подивіться на всі авансові кутами.

Наприклад, якщо ваша сім’я включає всього два дорослих, він може бути дешевше для кожного з вас, щоб мати індивідуальний охоплення, ніж тільки для одного з вас, щоб мати сім’ю плану. Якщо у вас є діти, або якщо ви могли б мати дітей найближчим часом, вам потрібно сімейний план. Якщо дитина збирається в коледж, переконайтеся, що вони покриті, як більшість політиків дозволяють студентам продовження покриття. Тому що ваша ситуація може змінитися, перевірте правильність доступного медичного страхування регулярно, щоб переконатися, що ви маєте захист потрібно.

Вибір Доступне план медичного страхування, як зробити будь-яку іншу велику покупку: Ви вибираєте план, який відповідає як вашим потребам і вашому бюджету. Для більшості людей це означає вирішити, який план варто витрат. Наприклад, плани, які дозволяють найбільш вибір на лікарів і лікарень також правило, коштують дорожче, ніж плани, які обмежують вибір. Плани, які допомагають керувати допомогу, яку ви отримуєте зазвичай обійдеться вам дешевше, але ви відмовитися від деяких свободу вибору.

Вартість не єдине, що потрібно враховувати при купівлі доступного медичного страхування. Крім того, необхідно розглянути, які вигоди покриті. Вам потрібно порівняти плани ретельно вартості і охоплення. Деякі з нових планів буде пропонувати високі франшизи і ощадний рахунок здоров’я. Для здорових сімей це велика перевага в майбутньому.

Хоча є багато імен для доступного медичного страхування, інформацію тут групує їх у вигляді трьох основних типів:

* Плата за послугу (або традиційний Доступне медичне страхування).

* Організації з підтримки здоров’я (або НМО).

* По привілейованих організаціям послуг (або ОПП).

який тип підходить саме вам?

Для кожної групи, просто виберіть заяву 1 або 2, що найкраще описує, як ви відчуваєте (ваша дружина повинна бути на цьому рішенні також):

1. Маючи повну свободу вибору лікарів і лікарень є найважливішою річчю для мене в плані медичного обслуговування, навіть якщо вона коштує дорожче.

2. Утримуючи мої витрати є найбільш важливою річчю для мене, навіть якщо це означає граничний деякі з моїх варіантів.

1. Я багато подорожую або проживання з дітьми, які живуть далеко від мене, і ми, можливо, доведеться до лікарів в інших частинах країни.

2. Я не подорожую багато, і майже всі турботи про мою сім’ю будуть необхідні в нашій місцевості.

1. Я не заперечую, доступний план медичного страхування, яка включає в себе заповнення форм або зберігання квитанцій і відправлення їх для оплати.

2. Я волію не заповнювати форми або зберігати квитанції. Я хочу велику частину мого відходу покриті без великої кількості документів.

1. На додаток до моєї премії, я готовий платити за витрати на повсякденне та профілактичної допомоги, такі як відвідування офісу, огляди, і постріли. Мені також подобається, знаючи, що я можу отримати призначення на ці послуги, коли я хочу один.

2. Я хочу здоров’я план, який включає в себе рутину і профілактичну допомогу. Я не заперечую, якщо мені доведеться чекати, поки ці послуги, які будуть заплановані на вільного призначення з моїм лікарем.

1. Якщо мені потрібно звернутися до фахівця, я, ймовірно, попросить мого лікаря для рекомендації, але я хочу вирішити, до кого звернутися і коли. Я не хочу, щоб побачити мій основний лікуючий лікар щоразу, перш ніж я зможу звернутися до фахівця.

2. Я не проти, якщо мій основний лікуючий лікар повинен направити мене до фахівців. Якщо мій лікар не думаю, що я потрібен спеціальний сервіс, який мене влаштовує.

Якщо ваші відповіді в основному 1: Ви хочете, щоб ваш власний вибір медико-санітарної допомоги, навіть якщо це буде коштувати вам більше і потрібно більше документів. Плата за послуги може бути кращий план для вас.

Якщо ваші відповіді в основному 2: Ви готові відмовитися від деяких виборів, щоб утримувати ваші медичні витрати. Ви також хочете допомогти в управлінні вашої допомоги. Розглянемо організація медичного обслуговування.

Якщо ваші відповіді деяких 1 і 2 в деяких: Ви можете подивитися на план, таких як Організація бажаних постачальників, що поєднує в собі особливості плати за обслуговування та організація медичного обслуговування.

Відмінності між плату за послуги планів, ОПЗ і ОПП Не такі чіткі, як це було раніше. Плата за послуги планів прийняли деякі види діяльності, використовувані ОПЗ і ОПП контролювати використання медичних послуг. І ОПЗ і ОПП пропонують більше свободи у виборі лікарів, то, як плату за послуги планів роблять. Вивчаючи ваші доступні варіанти медичного страхування уважно, ви зможете вибрати той, який надає Вам покриття вам потрібно, незалежно від того, як він називається.