3 важливих скороченню витрат медичного страхування поради

Основна річ, яку ви можете зробити, щоб переконатися, що ви отримаєте кращу ціну для вашого медичного догляду страховий поліс не ходити по магазинах навколо або, щоб вибрати правильний план. Річ номер один, щоб залишатися здоровим. Якщо ви більше не відповідають санітарним кваліфікації для політики з хорошою швидкістю, інші важливі речі стають спірним.

Ваше справжнє охорони здоров’я страхова компанія не може скасувати свій план медичного страхування просто тому, що ваше здоров’я взяв поворот до гіршого після застосування. Однак, швидше за все, вам знадобиться ще один поліс медичного страхування по догляду в якийсь момент в майбутньому. Якщо ви робите, і якщо ця політика гарантованого будуть дивитися на вашу історію стан здоров’я і медичну дуже ретельно перш ніж вони вирішать, чи слід застрахувати вас.

Кожна компанія медичного страхування зростання цін, але не всі підвищення цін рівні. Медичний поліс у вас є в даний час може мати більший відсоток, ніж збільшення плану охорони здоров’я іншого перевізника. У якийсь момент ви можете переключитися на більш дешевий поліс медичного страхування по догляду, але не може бути в змозі через вашого здоров’я.

Час від часу компанії страхування піде у відставку деяких серій політики до нових клієнтів. Без нових здорових клієнтів, які надходять в зсув старих клієнтів, які починають розвивати медичні проблеми, ці відставні політики рости в ціні швидше, ніж політики відкриті для нових клієнтів.

Ті клієнти, які хочуть купити інший страховий поліс, який буде відчувати менше різкого зростання цін повинні бути здоровими, щоб перейти до нової політики.

Друге найголовніше, щоб навколо магазину. Ви можете порівняти політику з різних носіїв, відвідавши кілька веб-сайтів охорони здоров’я страхування або ви можете знайти той, який працює з усіма або більшістю носіїв здоров’я догляд страхування у вашому районі.

Коли по магазинах навколо, рейтинг фінансової страхової компанії важливіше, ніж чи буде компанія є торговою маркою. Багато з відомих носіїв відмінно, однак, ви не повинні виключати менш відомих носіїв, які є фінансово стабільними і якщо вони пропонують хороші політики і є мережа лікарів і лікарень, які будуть служити вам добре.

Дуже часто існує велика різниця в ціні на аналогічну політику, пропонованих різними носіями. Деякі з різниці вартості може бути пов’язано з методом вони використовують, щоб обчислити їх курс. Наприклад компанія, яка стягує фіксовану ставку для сімей можуть запропонувати більш вигідний валютний курс у великій родині, ніж медичної страхової компанії, яка стягує більше для кожної людини. У багатьох випадках різниця у вартості не пов’язане з різницею в тому, як добре вони будуть охоплювати вас.

Третє найголовніше, зрозуміти, як кожна політика працює так, що ви можете порівняти їх. Ви повинні знати, що франшиза є і те, що франшиза кожного страхового поліса має. Ви також повинні знати, чи є доплати або співстрахування і як кожен працює з кожною політики.

Ви повинні знати основні частини політики, ви не можете порівняти їх добре. Також важливо, що ви вважаєте помірним франшизи і, можливо, висока франшиза плани. Часто ці політики досить низькими цінами, що має сенс платити більш високі франшизи.

Робіть все можливе, щоб залишатися здоровим. Це може означати більш низькі страхові внески, якщо вам знадобиться, щоб купити інший поліс медичного страхування. Порівняти різні варіанти страхування шляхом огляду різних варіантів на свій розсуд або, працюючи з брокером, який буде перевіряти ваші ставки з різними носіями. Переконайтеся, що ви розумієте, як ваша політика працює, перш ніж купити його. Ці три речі можуть допомогти вам значно скоротити витрати на охорону здоров’я та медичне страхування.