3 Поради по страхуванню клієнтів, які не приведуть у глухий кут

Навіть якщо Є багато книг, написаних на тему продажу страхових, правда в тому, що продаж страхових нічим не відрізняється, ніж загальні продажі в її основі. Дійсно, існує два основні процеси, що вам потрібно зосередитися, коли ви дійсно почнете одержувати в корені хороші методи продажів: потенційних клієнтів і якість вміння продавати.

Коли ці два елементи об’єднуються, він створює вихор буквальному що практично гарантує успіх для жорстких продавців робочої, яка так орієнтована на надання своїм клієнтам послугу, яку вони дійсно заслуговують.

Перший компонент, потенційних клієнтів, це те, що набагато глибше, ніж здається на перший згадки. Справді, не всі висновки зроблені рівними і деякі з них виявили, що це дуже вірно кільця в страхуванні. Всупереч поширеній думці, не все, що ви додаєте до вашого прикладу бази даних насправді є твердою перспективою. Наприклад, хоча кожен повинен страхування життя, правда, що не всі політики не вистачає, або не задоволений своїм нинішнім поліса страхування життя.

Тому дуже важливо, щоб дійсно зупинитися і переконатися, що ви зможете отримати більшу страховку, яка призводить не приведе в глухий кут – це останнє, що ви хочете, коли ви намагаєтеся побудувати успішну кар’єру продажів.

Хоча це може здатися на перший переважною, правда в тому, що є тільки три важливих порад, які отримують страхові клієнтів, які не приведуть у глухий кут – ось що вам потрібно знати.

По-перше, ви хочете, щоб переконатися, що ви завжди збору страхових веде від належного джерела. Деякі люди починають свою кар’єру в продажах, як правило, щоб отримати телефонну книгу клієнтів, які зазвичай призводять до багато головного болю, оскільки вони розуміють, що не всі хочуть зв’язатися.

Є також правові наслідки тільки для отримання веде з в будь-якому місці. Параметри ви можете захотіти поглянути на, щоб переконати наших веде від брокера, який використовує професійні системи збору, щоб завжди гарантувати, що призводить не тільки допустимим, але правові, які будуть використовуватися.

Далі, вам потрібно буде також подивитися на приєднання до групи інших агентів, які працюють разом, щоб зібрати веде у правильному напрямку. Ви можете створити угоду розділити між висновками комісії, а також допоможе зберегти базу даних доглянутий так, щоб кожна призвести не тільки вписується в дійсний спосіб, але клієнтів, які занадто старі, можуть бути усунені.

Нарешті, ви хочете зазирнути в одне з кращих місць, щоб отримати якісну страхову клієнтів, які не приведуть у глухий кут – рефералів. Дійсно, люди, які добре піклуються продавці, як правило, рекомендують своїм друзям і родині, щоб перевірити пропоновані послуги, але це не означало, капелюх ви повинні чекати ваших клієнтів, щоб пам’ятати, щоб направити вас у свої мережі – початок процес, задаючи їм безпосередньо.

Є бігуни пам’яті, які доступні, які можна використовувати, щоб допомогти вашим клієнтам запам’ятати імена та номери, які можуть бути використані, щоб дати вам привід, щоб зв’язатися з друзями і запропонувати свої послуги. Хоча це правда, що не всі рефералів привести до продажу, це є життєздатним джерелом страхування клієнтів, які не повинні бути проігноровані.

Враховуючи всі обставини, є багато різних способів, щоб отримати клієнтів якісною страхової – ось лише деякі з методів. Так як ця інформація носить загальний характер, не бійтеся налаштувати ці поради, щоб відповідати вашої унікальної професійної ситуації. Якщо ви дійсно приймати поради в цьому керівництві, щоб серце, у вас не буде проблем з отриманням якісної страхової не веде, що ви заслуговуєте – починайте сьогодні!