3 Поради для перших покупців час страхування

Страхування часто згадується як “невдоволення покупки. Якщо врахувати, що страхування є одним з пунктів ми купуємо з надією ніколи не використовуєте його, то легко зрозуміти, споживачі відчувають ворожість про передачу їх з працею зароблені гроші на рахунок страхових компаній. Проте, коли несподіване станеться, страхування є життєво важливим для пом’якшення фінансового удару, який таким чином. Важливіше, ніж страхування, які мають право виду страхування. Щоб знайти доступного страхування, яка забезпечує праву кришку, у нас є наступні поради для людей, які думають про купівлю страхового поліса в перший раз:

розрахувати страхові потреби

Неможливо йти по життю без ризику. Несподіване трапляється незважаючи ні на що, і єдине, що ви можете зробити, щоб мінімізувати вплив, полягає в захисті себе у фінансовому відношенні при покупці страховки. Для того, щоб розрахувати свої страхові потреби, необхідно встановити, де більшість ваших ризиків лежить. Коли ви берете кредит на автомобіль або будинок, багато банків наполягають, що ви покриття можливих втрат, пов’язаних з цими предметами до надання кредиту. Цей вид ризику легко визначити в якості третьої сторони робить це для вас, але не зупиняйтеся на цьому. Якщо ви не винні гроші ви все ще в небезпеці. Подумайте про своє здоров’я і здоров’я Вашої сім’ї. У вас є достатньо грошей, щоб заплатити за лікування зі своєї кишені, щоб покрити серйозні захворювання або травми в результаті автомобільної аварії? Також враховувати поточний спосіб життя вашої родини, якщо годувальник у родині помирає, чи зможуть вони продовжувати жити так само? Якщо ви не впевнені, який тип ризиків ви піддаєтеся впливу, то це хороша ідея, щоб сісти з професійним страхування, як страховий брокер, і ретельно оцінити свої ризики і потреби.

порівняти ціни в магазинах

Після того як ви визначили свої ризики і потреби, це той час, щоб знайти страхування, який охоплюватиме цей ризик. Як і всі речі, кожен хоче краща пропозиція на ринку, але знайти відмінні пропозиції займає трохи здорового глузду. Ви можете зв’язатися з кожної страхової компанії, там і отримувати котирування, але це займе багато днів, щоб зробити. Щоб заощадити час, у вас є два варіанти: використовувати брокера або використовувати веб-сайти страхування порівняння. Сайти страхування порівняння надзвичайно зручні у використанні, оскільки вони викликають порівняльного страхування котирування практично миттєво. Однак вони мають ряд недоліків. З одного боку, вони не завжди порівнювати всі страхові продукти на ринку. Крім того, деякі надають неточну лапки або ще гірше, вони не дають цитати і просто захопити ваші контактні дані наполегливій прямі команди продажів для зловживань. Використання страхового брокера і інший варіант. Страхові брокери забезпечують аналогічну послугу шляхом агрегування цитати з декількох страхових компаній і пропонуючи кращу пропозицію для своїх клієнтів. На жаль, брокери також поставляються з недоліками, тому що вони часто зміщена в бік страхових компаній, які надають великі комісійні. Найкраще для першого покупця час, щоб зробити, це використовувати як страхового брокера та веб-сайтів порівняння познайомитися зі страховими продуктами на ринку, а потім у подальших дослідженнях, кого вони цікавлять самі по собі, перш ніж приймати рішення.

зрозуміти політику

Як тільки ви знайшли доступне страхового поліса ви повинні утримуватися від її покупки, не переконавшись, що ви розумієте деталі, що містяться в політиці. Почніть з читання через політику і виділити будь-яке з цих слів пропозиції, які ви не розумієте. Також переконайтеся, що поліс покриває ризики, які ви вже визначили і переконайтеся, що політика виплат достатня, щоб покрити будь-які втрати. Після того як ви познайомилися себе з політикою, перейди через розділи, які ви не розумієте, з вашим страховим брокером чи з агентом страхової компанії. Обговорити політику з друзями та сім’єю і взяти до відома небудь проблеми, вони, можливо, були з їх власною політикою страхования. Повернутися і перевірити, що політика вас цікавить не піддавати вас ті ж проблеми. Як тільки ви задоволені ви політику, яку ви обрали, підписати на пунктирну лінію.