2011 податкових відрахувань довго страхування по догляду термін

Коли медичного страхування та звітності (HIPAA) був підписаний у закон, він створив поліпшень в області медичного страхування, а також найбільш значущих коригування було податкового вирахування для довгострокових страхових полісів допомоги. HIPAA додав Податкового кодексу (IRC) Розділ 7702B, яка зобов’язує всі довгострокові контракти догляд страхування слід розглядати в якості податкового вирахування при певних правил і обмежень.

Останнім часом Internal Revenue Service (IRS) оголосило про підвищену довгостроковий догляд страхових податкового відрахування за 2011 рік. Джессі Slome, виконавчий директор Американської асоціації Довгі страхування по догляду Термін (AATCI), оголосив, що збільшення буде більше користі власників малого бізнесу.

Відрахування на кваліфікованих довгострокового догляду премій за 2011 рік відповідно до розділу 213 (D) (10) є наступні:

40 або менше – $ 340
Більше 40, але не більше 50 – $ 640
Більше 50, але не більше 60 – $ 1270
Більше 60, але не більше 70 – $ 3390
Більше 70 – $ 4240
Джерело: IRS доходів процедури 2010-40

Що таке податок кваліфікованих довго політику догляду перспективі?
LTCi політики вважаються податків кваліфіковані, якщо вони відповідають певним положенням в установленому законом порядку. Є кілька вимог, які покаже, якщо ваша політика податків кваліфікованих чи ні:
– Політика має бути гарантована поновлюваних
– Інвалідності повинні перетягнути довго посібників, які підлягають
– Ліцензованих медичних практик слід вказати, якщо фізична особа є Це має бути зроблено протягом 12 місяців “хронічно хворих”.
– Там має бути одне або обидва з цих двох подій, які існували до сертифікації дається. По-перше, це нездатність виконувати повсякденну активність (ADLs) протягом не менше 90 днів. Ця політика має бути не менше п’яти ADLs. По-друге, це необхідність у контролі за серйозних когнітивних порушень
– Номери для конфіскації та інфляція має бути захист, пропонованих страховиком, але це не обов’язково в політиці
– Допомоги по кваліфікованому довго політику догляду строк не може скопіювати вигоди від Medicare

осіб

Премії за кваліфікованою довго страхування по догляду термін (визначення див нижче) розглядаються як оподатковується, якщо вони перевищують 7,5 відсотка від скоригованого валового доходу застрахованої особи (AGI). Ці премії не відрахування тільки для застрахованих; вирахування поширюється на свого чоловіка та інших утриманців. Тим часом, податкові відрахування для самозайнятих осіб та власників бізнесу по-різному.

самозайнятих, партнерство, товариств з обмеженою відповідальністю, з корпорацією

Індивідуальні підприємці можуть відняти відсоток на свої премії, як бізнес-рахунок. У відсотках наступним вікові обмеження, використовувані в приватних осіб. Проте, обмеження на Скоригований валовий дохід не застосовується, і ви можете відняти 100 відсотків від суми право.

C корпорацій

C-корпорацій може відняти 100 відсотків всіх податкових LTC-кваліфікованих страхових премій, як бізнес-рахунок для всіх працівників, їх подружжя та утриманців. Внески роботодавця за премії не забезпечені за рахунок внеску працівника.