20 порад, які дешевше страхування автомобіля

1. Купуйте у internet.Most компанії пропонують знижки для інтернет-додатків, як це автоматизований процес і обходиться їм набагато менше, щоб обробити вашу заявку, ви можете зазвичай бачити знижки 5% -10%. Натисніть тут, щоб отримати миттєвий страхування цитатою

2. Магазин компанії around.All страхування використовують різні формули для розрахунку страхової премії, додаючи або відволікаючи гроші після кожного питання запитаєте you.By магазинах навколо ви могли б знайти великим знижкам на Ваші страхової премії.

3. Купити додаткові products.Most страхові компанії також роблять інші страхові продукти, тобто “Будівництво та страхування вмісту”. Більшість страхових компаній дасть додаткові знижки на придбання більш ніж один продукт, роблячи це, ви могли б заощадити неабияку кількість на всі ваші страхові внески.

4. Оплата страхової премії в одній go.By оплату страхової премії в повному обсязі ви можете не платити дорогим процентні платежі, які будуть додані, якщо ви оплатили страхової премії instalments.Some страхові компанії можуть стягувати цілих 15% річних на instalments.You навіть може отримати знижку за оплату в full.If ви не можете дозволити собі платити в повному обсязі перевірити те, що швидкість невелика позика буде ви все одно можете заощадити money.Fill з онлайн заявки на отримання кредиту.

5. Підвищуйте вашу добровільну надлишкового excess.Your це сума, що сплачується Вами у разі виникнення претензії, за рахунок збільшення страхових цьому ваша компанія повинна зменшити свої премії.

6. Опустіть ваш річний mileage.Lowering ваш річний пробіг може зменшити свої премії, більшість страхових компаній наведемо вам близько 12000 миль year.Try і працювати, скільки милю ви будете робити, якщо він, ймовірно, буде менше, ви можете отримати discount.Be чесним про це, як ваша страхова компанія може попросити, щоб побачити старих MOT та історія сервісу, щоб підтвердити свій пробіг у разі аварії.

7. Є сигналізація, протиугінний пристрій або Tracker fitted.Theft з і від вашого транспортного засобу грають важливу роль при розрахунку вашої страхової premium.Having тривоги або іммобілайзер устаткована дасть вам невелику знижку, щоб ваші премії і, трекер оснащений може зробити вас непогана економія.

8. Візьміть передових водіння test.Passing розширеними іспит з водіння покаже вашу страхову компанію, яка у вас є додаткові вміння при водінні автотранспорту і мають менше шансів бути залучені в аварію.

9. Чи не завищувати вартість вашого car.Adding додаткову цінність для вашого автомобіля, коли ви подаєте заяву на ваш страховий цитуючи нічого не робитиме для вас, окрім збільшення ви premium.In випадку ваш автомобіль був вкрадений або списаний вам буде виплачуватися тільки в ринкову вартість вашого автомобіля під час вашої аварії.

10.Look після ваших кредитних компаній rating.Insurance тепер, дивлячись на ваш рахунок кредиту в рамках розрахунків за страхування premium.Maintaining хороший кредитний рейтинг може уникнути непотрібного доповнення до вашої премії.

11. Застрахувати автомобіль третя сторона Only.Third партії тільки мінімальне покриття ви повинні мати за законом це також cheapest.If ваш автомобіль має низьке значення, то ви могли б розглянути цей тип cover.You повинні пам’ятати, що з цим тип покриття, якщо ви були мати випадково, що будь-яке пошкодження автомобіля не будуть охоплені для ремонту.

12. Зберегти чистий компаній licenceInsurance прийняти водіння переконання дуже серйозно і може значно збільшити ваш автомобіль страхової премії, зберігаючи чисту ліцензію виявляється страхування ви безпечно і обережним водієм.

13. Видаліть всі непотрібні drivers.If у вас є молодий водій на страховий поліс, який більше не використовується цей транспортний засіб ви повинні видалити їх, оскільки це знизить ваші премії.

14. Молодий водій Додамо старше driver.Some страхових компаній призведе до зниження премії молодих водіїв, якщо у них є старший імені драйвера на страхування.

15. Створіть своє немає претензій discountOne з найбільших факторів, що впливають на ваш автомобіль страхової премії ряду років discount.You ніяких претензій могла б отримати до 75% знижки протягом приблизно 5 років не claims.The більше років ви можете залишитися претензії безкоштовно безпечним водієм страхування ваша компанія буде бачити Вас в якості.

16. Захистіть вашу немає претензій discount.Although це збільшить ваш страхової премії, якщо у вас є багато років немає претензій ви можете захистити це як невелика претензія може призвести до збільшення премії на 75%.

17. Купити нижньої страхова група car.A дуже важливий фактор у вашій страхової премії, який автомобіль ви drive.Most страхові компанії взяти Асоціації британських Страхова група Rating.This ціни транспортного засобу за період з 1 – 20, взагалі кажучи, більш високі групи тим вище премія . При купівлі автомобіля з нижчою рейтинг може знизити премію особливо для молодих або недосвідчених водіїв.

18. Реєстрація автомобіля club.If ваш автомобіль є класичним чи фахівця подумати про вступ до клубу, пов’язані з вашим автомобілем більшість клубів пропонують страхування схем, які мають дуже гарні ставки страхових внесків.

19. Покладіть вашого чоловіка в якості названого driver.Some страхові компанії пропонують знижки при додаванні дружина, іменований драйвер на відміну від неодружених пар, вони бачать шлюб як ознака стабільності та асоційованих стабільності безпечного водіння і там дати вам знижку.

20. Візьміть пройти plus.If ви новий драйвер розглянути питання про прийняття ваш пропуск plus.some страхові компанії не міг дати вам стільки, скільки 25% знижки і коли ви тільки що складете іспит і не мають ніякої немає претензій це може зробити значну економію.