2 хитрі поради економії страхування

1. думати про страхування при купівлі

Коли більшість людей ходять по магазинах за те, що вони дорого бажання, як новий автомобіль, будинок або домашньої розважальної системи вони рідко зупиняються, щоб розглянути наслідки страхувати свої покупки.

Деякі товари, такі як автомобілі, були експлуатаційні витрати і споживачі, як правило, досить добре, коли справа доходить до покупок для транспортних засобів, які легкі на паливо, але не зупиняються, щоб розглянути вартість страхування транспортних засобів. Як правило початкового рівня і менш потужні автомобілі дешевше застрахувати, ніж дорогі, високотехнологічні автомобілі. Тим не менш, це не завжди так, як деякі більш дешеві моделі коштують дорого застрахувати через їх популярності у викрадачів. З’ясувати, наскільки автомобіль буде коштувати застрахувати перед покупкою це може зробити вас переглянути свій вибір і запропонує вибрати більш низький ризик моделі.

Перш, ніж купити новий будинок з’ясувати, що будівля та страхування домашнього майна буде коштувати. У разі якщо потенційний будинок перебуває в поганому районі або є вразливим до стихійних лих, то страховий котирування на цій структурі буде високим. Отримання страхової котирування для дому може навіть попередити вас ризик, що ви не розглянули. Іншим фактором є безпека вашого автомобіля у вашому новому будинку. Якщо ви розривалися між виборі між двох будинків, один з гаражем на майно і одна тільки паркування на вулиці то наслідки на вашому автострахування може переконати вас вибрати майна з гаражем. Це тому, що стоянка на вулиці вважається високим ризиком страховиками і може подвоїти або навіть потроїти поточні страхові внески автомобіля.

Пункти, як ювелірні вироби та твори мистецтва не мають експлуатаційні витрати, але вони вимагають страхування, якщо ви не готові ризикувати втратити їх. Чим дорожче ці предмети більше вони зазвичай стоять, щоб застрахувати.

Перш ніж зробити покупку дорогих досліджень, скільки щомісячні премії буде коштувати і важити до Чи купувати деталь все ще стоїть він. Якщо страхова занадто високою, а шукати дешевші, низького ризику елементи, щоб замінити їх. Весь фокус у тому, щоб економити гроші купує товари, які відповідають вашому бюджету страхування.

2. використовувати страховий брокер

Це може здатися не таким хитрим наконечником страхування, але з домінуванням прямих страхових компаній в поточних страхових брокерів ринку стали секретною зброєю для забезпечення дешевого страхування. Пряме страхування призвело до зниження страхових брокерів через розуміння того, що дешевше купити страховку безпосередньо до страховика, а не через брокера. Часто це не так.

По-перше, прямі страховики мають вищі маркетингові та адміністративні витрати, оскільки вони беруть на себе роботу яких брокери зазвичай роблять для традиційних страхових компаній. Тому, коли прямі страховики хвалитися вирізання посередника, то, що вони не говорять вам, що це не обов’язково знизити вартість своїх страхових продуктів.

По-друге, страхові брокери навчаються страхових фахівців, які краще оснащені, щоб визначити ваші ризики і надасть вам варіанти покриття, які можуть знизити ризик. Люди, які вибирають, щоб піти з прямими страховиками, як правило, в кінцевому підсумку або по страхувальнику або за страховим, тому що вони не знають точно, що вони роблять. Обидва сценарії призводять до втрати грошей через переплачуючи на премії або отримати назад менше, ніж очікувалося при зверненні. Деякі галузі цифри показують, що претензії, які обробляються брокерів реалізуються 40% швидше, ніж претензії обробляються Безпосередні власники страховий поліс. Брокери також мають більш високий коефіцієнт успіху з створенням претензіям для своїх клієнтів. Реальні причини, чому деякі прямі страховики пропонують дешевші, ніж традиційна політика брокера на основі страховиків в тому, що вони покладаються на своїх клієнтів, щоб зробити невірний вибір кришкою і вони відкидають більше претензій, ніж традиційні страховиків.

Нарешті, страхові брокери можуть джерела страхування котирування для вас від численних страхових компаній таким чином, економлячи ваш час і дає вам більш широкий вибір. Деякі страхові сайтів цитуючи порівняння пропонують подібні послуги, але брокер може мати доступ до продуктів, які не доступні в Інтернеті.

Приймаючи ваші страхові потреби до уваги при купівлі і за допомогою страхового брокера ви можете легко заощадити значну суму грошей на страхування.