2 способів система управління претензіями може допомогти виявити проблеми безпеки до їх виникнення

Жодне питання. Ви хочете, щоб тримати людей навколо вас безпечно. Ви робите все можливе, щоб зробити його таким чином. Використовуючи правила техніки безпеки, повідомляючи кожен інцидент старанно, і розгляд, що спричинило пошкодження або втрата майна речі, які ви робите зазвичай.

Тим не менш, нещасні випадки все ще може трапитися. І ви іноді відчуваєте, що ви бачите зразок.

Нічого не нагадує?
Часто здається, що незалежно від того, що ваш дизайн або намір – нещасні випадки відбуваються від нещастя, нещастя, і нещасний випадок. Навіть з планів, високу готовність і чудового управління розгляду претензій – ви можете зіткнутися з катастрофою.

Чи була вона часто вам здалося, що там може бути спосіб, щоб знайти інцидентів, які “більш ніж збіг?” Там може бути. Відповідь на наступний уникнути травм може бути так близько, як використання на правильне управління претензій системи.

Які два способи системи управління претензіями може допомогти виявити проблеми безпеки до їх виникнення? Які найбільш важливі проблеми ви можете мати попереду вас, коли бажаючих покращити рейтинги безпеки і запобігти подальшому уникнути нещасних випадків?

1. Будучи в стані організувати свої факти про те, що мав місце протягом довгого часу – так, щоб шаблон починається на поверхню.
2. Пояснити людям, які сформулює зміни – або організувати необхідні бюджети – що є проблема, і що час, гроші і енергія, необхідні для ремонту ситуації.

Звітів, діаграм, графіків і таблиць, як правило, необхідні для моніторингу безпеки їх дотримання вимог систем.

Система повинна дозволити вам повідомляти про нещасні випадки з безліччю сценаріїв, наприклад, процентне заяву, типу випадково, день тижня, співробітник статі, віку співробітника, співробітника стаж роботи, і навіть частини тіла. Добре управління претензій системи дозволяє запускати нерегламентовані звіти, у разі стандартних звітів не надають вам інформацію, ви шукаєте.

Як ваші претензії система управління надає вам інформацію ви повідомляєте є важливим фактором в тому, як корисно насправді.

Основна мета всіх професійних програм у галузі безпеки є підтримання безпечних умов праці. Для того, щоб переконатися, що він, вам потрібно захопити правильної інформації, пов’язаної з аваріями. І ти потрібна система, яка може витягнути інформацію у звітних графіків і діаграм. Маючи включити таємні коди для фільтрації через стовпці даних не допоможе вам впливати на осіб, що рішення ви покластися.

Хороша система претензії можуть допомогти вам контролювати і дізнатися від претензій та інцидентів відзначається у всій програмі.

Ці випадки повинні бути знайдені для поліпшення безпеки та запобігання нових аварій схожі на минулих подій. Хороша система повинна дозволяти робити знімки авіаційних подій та інцидентів з тим, щоб мати можливість стежити за ними. Слід також представити цю коротку інформацію про своїх висновках в ясних і легко розшифрувати кінцевих продуктів, як простих графіків.

Рішення основних випадкових факторів, які є причиною нещасних випадків є єдиним способом ви можете запобігти нещасним випадкам. Це не так легко досяжна, якщо ви не захопивши необхідну інформацію для аналізу даних. Основа гарної програми безпеки втрата претензій система, яка дозволяє захоплювати необхідну інформацію і потім дозволяє Можливість подачі цієї інформації в аналітичних форматі для запобігання подібних інцидентів у майбутньому.

Що ви повинні шукати в системі управління претензії?
Таким чином, переконайтеся, що ваші претензії системи робить роботу вам це потрібно робити. Що вам потрібно зробити, це дворівневий процес, стверджують, записи з формули винаходу системи та аналізу претензій від проекції факторів.

Ви повинні мати можливість покладатися на свої системи, щоб надати вам всі необхідні факти – навіть якщо ви не знаєте, що це будуть увесь час. Нерегламентованих звітів є обов’язковою і повинна бути пророблене з хорошою системою. Крім того, необхідно претензій системи, яка дасть вам ті корисні звіти таким чином, що можна легко і чітко використовувати спільно з людей, які не можуть бути якомога ближче до фактів, як ви.

З метою запобігання нещасних випадків, необхідно визначити, захопити і проаналізувати основний випадкових факторів, що їх викликають. Претензії управління програмне забезпечення дозволяє шукати закономірності в результаті нещасних випадків. Так, використовуючи один буде ваш перший крок на шляху створення безпечної робочого середовища.