12 питань при виборі стоматологічної онлайн план страхування

Часто багато людей будуть зірвані онлайн просто тому, що вони просто не планую досить добре, досить досліджень або задати запитання. Якщо ви роздумуєте про підписання з онлайн стоматологічної компанії, розглянемо наступні поради, які допоможуть вам вибрати краще покриття для вас з найбільш кваліфіковані компанії.

1. Визначте, які ваші потреби: індивідуальне та сімейне охоплення, бізнесу та / або групи охоплення? Ви хочете знати про це, перш ніж відвідати будь-який веб-сайт, тому що ви можете мати набір бюджеті і не хочете йти по ньому.

2. У вас є свобода вибору з багатьох знижки стоматологічні плани? Деякі сайти тільки рекламу однієї компанії, і ви можете порівняти ціни з іншими компаніями.

3. Представники обслуговування клієнтів доступні через контактну форму або по телефону 24 години на добу? У разі, якщо у вас є питання, ви хочете, щоб мати можливість отримати в руки когось швидко, не будучи ігноруються або дивитися телефон тега.

4. Проект має чітку політику і вони легко доступні? Компанія не розміщуватиме всі подробиці на головній сторінці веб-сайту, так що не забудьте клацнути по сайт, щоб дізнатися, де політика і читати їх.

5. Що таке повернення веб-сайту та скасування бронювання? Якщо ви не вражені обслуговуванням або знайти інший сайт дешевше, знають, як вийти з членства, перш ніж зареєструватися.

6. Чи є у сайту Політика конфіденційності та ваших персональних інформація не буде надаватися партнерам компанії? Занадто часто ми стаємо членами сайти, які поділяють наші інформацією з іншими компаніями, а потім дізнатися наші поштові скриньки затоплені з електронною поштою.

7. У чому різниця між знижка стоматологічного плану та стоматологічну страховку? На відміну від стоматологічної страховки, знижки стоматологічні плани не мають річних лімітів, немає обмеження по здоров’ю і не стомлюючої суєти документів. Як тільки ви зареєструєтесь знижка стоматологічного плану, ви можете почати економити відразу ж, і деякі плани навіть пропонують економію на косметичної стоматології, ортодонтії та інших стоматологічних спеціальностей.

8. Як скоро бути активована послуга і коли ви зможете почати службу? Більшість служба повинна бути ефективною протягом одного-трьох робочих днів, якщо ви виявите, що це займає більше часу, зв’яжіться з нами.

9. Скільки років має бути членом придбати індивідуальний план? Там, можливо, деякі обмеження або переваги залежно від віку.

10. Чи членські внески? Ви ж не хочете ніяких сюрпризів, так запитаєте і з’ясувати, якщо вона прийматиме щомісяця.

11. Чи будете ви охоплені, якщо ви повинні відвідати стоматолога з мережі? Більшість компаній не покриватиме вас. Якщо ви знаєте, лікаря-стоматолога, що ви хотіли, щоб піклуватися про ваших зубів, переконатися, що він знаходиться в мережі, перш ніж стати його членом.

12. Які переваги та економія, пропонована для косметичної стоматології? Деякі плани не покриє цю роботу так що з’ясувати, перш ніж планувати будь-які призначення.

Для отримання додаткової інформації, натисніть на посилання після цієї статті.