1150000 зізнатися, що не мають страхування автомобіля

1150000 людей зізнатися в тому, водив машину торік без страхування автомобіля, згідно з результатами опитування, страхування автомобіля Sainsbury `s. Як показало опитування, 19% сказали, що це було, тому що вони не могли собі це дозволити, 19% сказали, що вони не думали, що це було необхідно, 13% сказали, що вони забули, щоб купити його, в той час як 13% сказали, що не було часу, щоб організувати покриття.

Найбільш поширеними є правопорушники віком від 17 до 24 років. Мері може образити були старше 65 років. Це загальновідомий факт, що страхування для молодих або більш нові драйвери далеко дорожче, ніж для літніх автовласників. Цим можна пояснити помітили моделей більш високих темпів злочин молодих людей.

На регіональному рівні, 6% людей у ​​Лондоні зізнався у водінні в останні 12 місяців без страхування на місце – найвище для будь-якої частини Великобританії. Це може бути пов’язано з тим, що страхування автомобіля Лондоні відбувається в значно більш високою ціною через більш високої частоти нещасних випадків.

Цифри в інших місцях Південно-Західної та Уельсу (5%), Йоркшир і Хамберсайд (4%), Шотландія (3%), Північ (2%), Південно-Східна (1%), Іст-Мідлендс і Англії (1%) і Уест-Мідлендс (1%). За даними Асоціації британських страховиків, вартість незастрахованих автомобілістів додає ще £ 25 до £ 30 в середньому річної страхової премії автомобіля.

Це незаконно, щоб водити автомобіль без страхування в місці і покарання для тих, хто спійманий включають штрафи, позбавлення водійських прав або мають свої автомобілі розчавлений

А також пропонуємо конкурентоспроможні премій, страхування автомобіля Sainsbury `s також пропонує автомобілістам широкий спектр кришкою і вигод. Це включає в себе туристичний автомобіль при використанні одного зі своїх рекомендується ремонтники (всеосяжне покриття тільки), і претензії не приймаються знижкою 70%, якщо ви берете з політики і не був пред’явлений позов протягом останніх п’яти років, зростання на 75% за подальше п’ять років водіння без претензій Страхування автомобіля з Sainsbury `s. Він також є одним з небагатьох постачальників, щоб запропонувати нові для заміни старих Дитячі сидіння після аварії в якості стандартної функції своєї всеосяжної політики, навіть якщо немає видимих ​​ушкоджень, а також підтримку і компенсацію, якщо ви стали жертвою з викрадення автомобіля або агресивна поведінка на дорозі.

Як не дивно, зараз дуже хороший час для покупки автомобіля страхування, а індекс звіт АА показує: торік, середня річна премія цитує комплексного страхування автомобілів виросло майже на 6%.

Доброю новиною є те, що останні дані свідчать про деяке розвороту тренда. Середня загальноосвітня страхових премій автомобілів впали на 0,5% у першому кварталі 2008 року.

За словами А. А. Страхування, багато в чому це через пори року. Тому що це в даний час “піковий період відносно продажу страхування автомобіля, багато компаній проводять ставки вниз, щоб спробувати отримати частку на ринку.

Можливо, вам доведеться діяти швидко, щоб скористатися цими маркери: Головна премія та страхування автомобіля, як очікується, рости знову в наступному році.

І в довгостроковій перспективі ціни можуть бути змушені до ще далі, екстремальних погодних умов. Професор Стюарт Лейн з університету Дарема нещодавно передбачив, що ми входимо періоду ‘повені багатих », з ще більш серйозні повені швидше за все, потрапив у Великобританії в найближчі роки.

Здається, що зараз дуже вдалий час, щоб взяти новий страховий поліс. Це особливо вірно щодо страхування автомобіля і вдома, як премії, ймовірно, зросте – можливо круто – в найближчі місяці.

Якщо ваша поточна політика є для оновлення, не забудьте придивитися до цін, а не автоматичного продовження з існуючої компанії. Ви, ймовірно, отримаєте набагато кращу угоду в якості нового клієнта.