11 способів заощадити гроші на вашому авто страхування

Таким чином, ви ходите по магазинах навколо для автострахування. Що потрібно знати? Ну, є багато способів – принаймні 11 – що ви можете заощадити гроші. Багато з цих заощаджують гроші ідеї можуть ставитися до вас.

1. Одного страховика, багатопланова політика – У вас є домовласників або орендарів страховий поліс? Якщо так, то з тієї ж страхової компанії, яка забезпечує ваше авто страхування? Якщо відповідь ні, ви платите занадто багато – і для політики. Майже кожна страхова компанія, яка продає авто страхування хоче, щоб її страхувальники також купити домовласників або орендарів страхування від цієї компанії.

Ці страховики пропонують так звані мульти-політики знижки. Як правило, ці знижки не менш 10%, а деякі страховики застосовують знижки як на авто-і домовласників / орендарів політики.

* Рада. Поговоріть зі своїм агентом про мульти-політики знижки.

2. Хороший драйвер, хороша ціна? – Ні для кого не секрет, що кращі ваші записи водіння, тим менше ви будете платити за автострахування. Але чи знаєте ви, що більшість людей кваліфікувати як “хороші водії» і мають право на отримання премій зі знижкою? Деякі хороші водії платять набагато більше, ніж інші, однак.
Багато страховиків авто насправді колекція з декількох страхових компаній, в яких кожна обслуговує певний тип водія. Найгірші водії їздять в одній компанії, кращі в іншу, і багато людей потрапить в один з середніх компаній.

Ці люди середнього платити менше, ніж найгірші водії, але більше, ніж краще. Справа в тому, багато хто з цих людей середнього водійські документи, які так само хороші, як ті, хто застрахований компаній, які пропонують низькі ціни. І все ж ці люди середнього платять більше. Чому?

Звичайною причиною є те, що вони не знають нічого кращого. Ніхто не сказав їм, які страхова компанія в групі були найвигідніші ціни. І, напевно, ніхто не сказав їм, що була навіть група страхових компаній. Якщо у вас є бездоганний послужний водіння, немає ніяких причин, ви не повинні платити найнижчу ціну групою страхових компаній може запропонувати.

* Рада. Переконайтеся в тому, що ви хочете отримати кращі знижки на записі водіння. Поговоріть зі своїм агентом. І пам’ятайте, бути безпечним водієм. Це заощадить вам гроші.

3. Краса автобуса (або іншого громадського транспорту) – Ви керуєте на роботу і назад? Якщо ви це зробите, ви в буквальному сенсі платити премію, щоб зробити це. Страхові компанії стягують з вас значно вищі страхові внески, якщо ви їдете на роботу. І, тим довше вашого коммутіруют (в милях, а не хвилин), тим вище премія.

* Рада. Деякі водії повинні розглянути громадський транспорт. Так, є ціна, і там. Але ви будете пожинати економії газу і знизити витрати страхування.

4. Низький Пробіг, низька ціна – в середньому, люди їздять від 1000 до 1250 миль на місяць. Це те, що страхові компанії вважають середньому використанні.
* Рада. Якщо ви їдете менше середнього, ви можете мати право на отримання низьким пробігом знижки, які деякі страховики пропонують.

5. Високого профілю, висока вартість – тип автомобіля ви їдете є основним фактором в тому, що ви платите за страховку. Чи є ваш автомобіль магніт для злодіїв? Це буде коштувати дорожче, ніж на ремонт більшості автомобілів? Якщо відповідь на будь-який з двох останніх питань, так, ви платите більше, ніж у середньому власник автомобіля на страхування.

* Примітка. Щоб отримати детальну інформацію про вашому автомобілі (S) – або в автомобілі, ви думаєте про покупку – пишіть Страховий інститут дорожньої безпеки в 1005 Північної Гліба Rd, Arlington, VA 22201 і попросити “Highway Графік втрати даних .. ”

6. Raise Your Франшиза – франшиза суму ви платите до страхування вмирає, якщо у вас є претензії. Наприклад, якщо у вас є $ 250 франшизи і ви потрапили в аварію, в якій ваш автомобіль підтримує $ 1000 до пошкоджень, ви платите перші $ 250 і ваш страховик виплачує балансу, $ 750. Чим нижче франшиза ви виберете, тим більше ви платите. Якщо у вас є активи, ймовірно, можна дозволити собі для поглинання не менше $ 250 і $ 500, ймовірно, якщо у вас є претензії.

* Рада. Якщо це були роки, так як ви потрапили в аварію, ви можете бути краще підвищення вашої франшизи і платити менше за кожен рік страхування.

7. Відкидати непотрібні вам Покриття – Скажімо, у вас є старий автомобіль, він не стоїть дуже багато. Там насправді мало сенсу в тому, зіткнення і всеосяжного покриттів. Ви не так багато, щоб захистити. Пам’ятайте також, що Ви повинні відняти вашої франшизи від будь-якої потенційної виплати ви можете отримати.

* Рада. Як правило, будь-який автомобіль вартістю менше $ 1000 не повинно бути зіткнення і всеосяжний охоплення. Між франшизи і додаткові витрати з цих покриттів, вартість, ймовірно, більше, ніж користі. Скільки коштує ваш автомобіль? Автодилер можу сказати вам, або є багато книг, які мають значення транспортних засобів повертаюся багато, багато років.

8. Знижки, знижки, знижки – Компанії автострахування пропонують кілька знижки з цілого ряду причин. Автомобіль має автоматичне ударів сидіння, подушки безпеки, антиблокувальна система гальм, протиугінні пристрої тощо Водій добре вчиться, що особливо цінно, якщо у вас є підлітки, хто буде на вашому політики.

* Рада. Переконайтеся, що ви, використовуючи всі знижки доступні і вам!

9. Беручи Оборонна – Багато страхові компанії також пропонують знижки для тих, хто взяв оборонні курси водіння в останній час.

10. Недорогий і високовитратних районах – Ви плануєте переїхати? Якщо так, то ви повинні взяти до уваги вартість страхування. Взагалі, чим більше міських області, тим вище премія. Витрати можуть змінюватись навіть у межах спільноти.

* Факт. Ціни дійсно може варіюватися від штату до штату. Якщо ви живете в Нью-Джерсі, Массачусетсі або на Гаваях, ви платите в кілька разів більше, в середньому, ніж Ви були б в Північній Дакоті, Південній Дакоті і Айдахо.

11. Кредит, де є (або не є) належне – Ваша кредитна історія краще, ніж ваша особиста картка водія? Якщо у вас є гарна кредитна історія, ви можете мати право на отримання премій зі знижкою від декількох компаній страхування автомобілів.

* Факт. Багато страховиків тепер використовувати вашу кредитну історію як головний фактор у визначенні того, що стягувати плату за автострахування. У деяких випадках, з деякими компаніями, ви могли б заощадити гроші шляхом переходу на бізнес страховика, який використовує в якості кредитного рейтингу фактором – навіть якщо у вас так чи поганого водіння запису. Існує ще одна сторона медалі. Якщо у вас поганою кредитною історією, ви можете заощадити гроші, переміщаючи авто страхування в компанію, яка не використовує кредитний рейтинг як фактор. Багато страховиків не використовують кредит як фактор.

* Рада. Незалежно від вашої кредитоспроможності, вам слід поговорити з вашим агентом, щоб переконатися, що у вас найкраща ситуація враховуючи вашу кредитну історію, добре чи погано.
Незалежно від вашого водіння запису або покриття потреб, ви повинні ходити по магазинам навколо, або нехай досвідчений страхування професійної Магазин навколо, краща пропозиція для вас. Існують буквально тисячі і тисячі варіантів покриття від сотні і сотні страхових компаній.

Крім того, не тільки ви повинні спробувати отримати кращу пропозицію ви можете, ви також повинні переконатися, що у вас є все покриття ви хочете / потрібно. З використанням незалежної страховий агент, як правило, ваш кращий вибір, щоб отримати максимальну віддачу від ваших долар Автострахування.

Хочете, щоб робити покупки вашої страхової? Зателефонуйте 608-664-2237 (Бер) або увійти на сьогодні для Розрахувати вартість авто.