11 переваг страхування подорожей

Основна перевага страхування подорожей, знаючи, що якщо щось піде не так, поки ви перебуваєте за кордоном, Ви не будете нести відповідальність за знаходження грошей, щоб покласти це правильно, в той час, коли ви вже стрес.

Як і у всіх страхових полісів важливо, щоб ви прочитали програмні документи ретельно, щоб переконатися, що кришка вам потрібно включений, це особливо вірно, якщо ви з спортивного або пригод переконання, багато видів діяльності підвищують ризик отримання травм, і тому , не можуть бути покриті в якості стандартного або може бути покрита тільки протягом обмеженого частотою в період страхування. Залежать зовсім небагато так що варто придивитися до цін, якщо у вас є час, або поговорити з фахівцем брокера, щоб спробувати знайти поліс, який покриває ваші передбачувана діяльність без будь-яких додаткових витрат.

Поліс страхування поїздок входять в різні форми, але більшість полісів для жителів Великобританії включають в себе наступні категорії кришка, хоча ви повинні завжди читати формулювання політики, щоб дізнатися, що є і не підпадає під конкретного політика, а також різні політики можуть мати переваги в окремі категорії і не зв’язуйте їх в одній рубриці:

невідкладної медичної допомоги
Покриває витрати на невідкладну медичну допомогу, для цього зазвичай потрібно на лікуванні в лікарні, але не обов’язково. Попередній дозвіл страховик, як правило, потрібно, якщо очікувана вартість лікування, ймовірно, буде вище встановленої сумі, зазначеній у полісі формулюванням, це часто досить низька, в сотні фунтів.

невідкладної медичної допомоги
Покриває витрати на невідкладну медичну допомогу, в основному, щоб змушувати когось лікарні, будь то витрати на дорогу швидкої допомоги або в разі потреби повітряної швидкої допомоги або порятунку на морі, хоча ви повинні переконатися, що ви застраховані для діяльності, в якій ви брали участь, коли травму або захворює.

репатріація
Покриває витрати на повернення ви в свою країну після отримання медичної допомоги, з супроводжуючим медичним працівником у разі потреби. Також покриває повернення ваших залишається у разі смерті за кордоном.

медичної евакуації
У випадку так як немає ніякої лікарні здатні лікувати вас локально, в цьому розділі поліс покриває витрати на доставку ви в найближчу лікарню, яка може ставитися до вас, навіть якщо він знаходиться в іншій країні

лікарню користь
Невелику щоденну суму для покриття непередбачених витрат буття лікарні стаціонарне кордоном. Зазвичай має мінімальну тривалість перебування вимоги і максимальний ліміт на загальне допомога, що виплачується. Денний тариф, як правило, в районі £ 10 до £ 30.

скасування, скорочення і переривання поїздки
Охоплює будь-які фінансові втрати, непереборний іншими засобами, такі як втрата депозитів або підлягає відшкодуванню транспортних витрат, ви страждаєте в результаті того, щоб скасувати або перервати вашу поїздку або того, щоб повернутися додому, раптом. Найбільш поширені причини для вимоги з даного розділу буде раптовою і несподіваною важкої хвороби або смерті близького родича, або щось відбувається з вашим будинком, таких як пожежа або повінь. Що вважати поважною причиною, щоб пред’являти претензії в рамках цього розділу варіюється від політики до політики так, як зазвичай, ви повинні прочитати дрібний шрифт.

пропустив відправлення
Обкладинки додаткові витрати, якщо ви пропустите запланованих транспортних засобів для вилітають Вашої рідній країні і першим міжнародним транспортним засобом на зворотному шляху. Обкладинка з даного розділу, як правило, обмежується інцидентів поза вашого контролю, такі як відмова громадському транспорті або власному автомобілі руйнування, хоча може знадобитися, щоб довести, що він був регулярно обслуговувати. Загублено в третій країні, яка не є вашій рідній країні або в країні призначення часто виключаються.

особиста відповідальність
Забезпечує покриття у випадку, якщо ви шкодите третій стороні або пошкодження їхнього майна, хоча часто для виключення відповідальності, що випливає з використання транспортного засобу або тварини під вашим контролем, таких як коні або собаки.

судові витрати
У разі необхідності ви залучення в судовий є деяке прикриття для судових витрат.

Нещасний випадок
Зазвичай відносно невелика кількість страхування життя, якщо ти помреш або постійної кришкою інвалідності у разі необхідності ви серйозної травми, такі як втрата кінцівки або будучи постійно засліплений.

Особисті речі / багаж
Обкладинка для особистих речей і грошей, які ви берете з собою. Існує правило, що загальне обмеження на максимальний за будь-які претензії, а також обмеження для окремих видів майна.
Це єдиний елемент, пара або набір обмеження на товари, наприклад набір ключок для гольфу вважається один пункт і ви не можете вимагати для кожного клубу окремо.
Межа цінностей, цінностей правило, посилаючись на ювелірні вироби та електронних пристроїв. Там буде індивідуальний ліміт пункту, а також в загальній цінності межа становить максимальне покриття в будь претензії за всіма пунктами, вважаються цінними.
Там буде також ліміт на суму грошових коштів, розглядаються в претензії.
У випадку крадіжки також буде обмежень на обгрунтовані претензії щодо того, де був пункт, якщо б це було безпечно, і вимога, щоб повідомити про крадіжку в поліцію. Якщо ви заміните будь-які товари, які ви повинні будете отримати квитанції.

Більшість, але не обов’язково всі розділи кришка буде мати надмірну кількість яких є сума, яку ви повинні платити у разі виникнення претензії і страховик покриває тільки витрати понад цієї цифри. Це надмірна кількість може бути на одну людину в політиці чи по кожному страховому випадку.

Хоча я перерахував стандарт охоплює багато політики пропонують вам можливість змінити політику або шляхом додавання на кришці або видаливши розділи кришку.
Найпоширеніші варіанти відмовитися від надмірної кількості у випадку позову, збільшити кількість відміни кришкою включені в політику, щоб виключити персональний розділ речей, щоб виключити скасування розділ і в деяких випадках ви можете виключити екстреної медичної допомоги розділі.
Іншою частою модифікації є додавання прикриття для конкретного виду діяльності, хоча ефект на премію можуть бути вельми драматичними в залежності від виду діяльності, оскільки більшість правила застосовуватимуться множник щодо базової вартості, і це може більш ніж в два рази премію.

Підводячи підсумок, стандартний страховий поліс містить багато різних ділянках покриття, не всі з яких кожен потребує, але для більшості людей стандартний страховий поліс буде охоплювати всі несподівані події, які можуть статися, перебуваючи далеко від дому.

Будь ласка, майте на увазі, що якщо ви купуєте страховий поліс, який не забезпечує покриття вам потрібно, ви витратили свої гроші, не кажучи вже про те, що ви могли б залишитися стикається з дуже великим рахунком.

З усіма страховими полісами ви повинні завжди читати дрібний шрифт, у Великобританії у вас є 14 днів після покупки, за умови, що ви ще не використали страхового поліса, де ви можете отримати гарантований повернення коштів, якщо страхування подорожей політики, виявляється, не підходить, залиште його пізніша, ніж і будь повернення на розсуд страховика.

У щасливого та безпечного подорожі.