101 страхових брокерів

Страхові брокери є життєво важливим компонентом у страховій галузі. Зростання прямого страхування скоротив кількість страхових брокерів, але вони як і раніше пропонують життєво важливих фінансових послуг і буде продовжувати робити це в найближчому майбутньому. На жаль, більшість споживачів не повною мірою розуміють послуг брокера пропозиції і не знають про відмінності між їх страхової компанії та їх страхового брокера.

Що таке страховий брокер?

Страховий брокер є фінансові консультації і продуктів провайдера, який працює на вас. Брокер дає вам поради про те, що ваші ризики і як покрити їх страхових полісів. Як правило, вони налагодити відносини з рядом страхових компаній і забезпечити страхові продукти від цих компаній до своїх клієнтів. Прямі страховики і деякими традиційними страховиками страхових агентів використовувати для взаємодії з клієнтами. Вони працюють виключно для їх страхової компанії і надаються лише ті продукти для клієнтів. Їх можна побачити, коли ваш “Страхова компанія”, оскільки вони є працівниками. Люди мають тенденцію плутати з агентами, брокерами, тому вони думають, що їх брокеру, як їх страхової компанії.

Де я можу знайти брокера?

Брокери отримують більшість своїх нових клієнтів за рекомендаціями. Якщо вам потрібно страхового брокера, попросіть вашу сім’ю і друзів, який брокер вони використовують, і чи будуть вони рекомендують за допомогою цього брокера. Іншим варіантом є, щоб озирнутися в газетах і в Інтернеті. Зазвичай брокери, які мають достатньо грошей, щоб помістити якості оголошень у газетах і витратили гроші на розробку гарного сайту досить успішним і, швидше за все забезпечити хороший сервіс. Незалежно від того, один називається брокером або ви знайшли його самі, перевірити на веб-сайті регулятора страхового вашої країни для того чи, що брокер фактично зареєстрованим професійним.

Чи є спосіб визначити, чи є брокер буде добре?

Там не 100% точний спосіб визначення чи невідомий страховий брокер збирається забезпечити гарне обслуговування. Навіть брокера, який відноситься друг може бути великим для них, але може в кінцевому підсумку якщо Ви з жахливим обслуговуванням. Так само, як з знайомства, які ви повинні задати питання, щоб оцінити вашу сумісність зі страховим брокером. Для цього вам потрібно задавати питання. Ось кілька корисних питань, щоб запитати:

Які ваші кваліфікацію?

Крім того, що реєструються у фінансових дошку Вашої країни послуги, ваш брокер повинен надати вам докладну інформацію про його кваліфікації. Вища освіта від шановного університету має бути гарним показником компетентності. Не думайте, що всі страхові брокери мають вчені ступені, так як це не той випадок. Досить багато брокерів працювали їхній шлях від асистента і продажу посад замість отримання ступеня.

Які послуги ви пропонуєте?

Якщо вам потрібно страхування життя і страхування автомобіля, то вам потрібно брокера, який здатний забезпечити обидві послуги. Якщо брокер не дає і тоді в голову шукати в іншому місці.

Скільки клієнтів у вас є?

Розмір клієнтської бази брокера важливо з двох причин. По-перше мають велике число клієнтів свідчить про те, що брокер має багато задоволених клієнтів. По-друге, брокери здатні вести переговори більш низькі страхові внески зі страховими компаніями, якщо вони мають велику клієнтську базу. З іншого боку, якщо ви шукаєте страхування для вашої компанії це може бути гарною ідеєю, щоб знайти брокера, страхового бізнесу з невеликою клієнтською базою, так що вам гарантований індивідуальний підхід в обслуговуванні.

Скільки у вас досвід?

Вік має значення! Перевірте, скільки років брокер був у страховій галузі, а також перевірити, скільки випробувати брокер має на увазі страхування, в якому ви зацікавлені. Якщо вам потрібно страхування життя, і ви використовуєте брокера, який має двадцятирічний досвід роботи в страхуванні авто, але тільки пару місяців в області страхування життя, то ви могли б зробити помилку.

Оцінка відповідей на ці питання і, сподіваюся, ви будете мати досить гарне уявлення про те, який брокер буде відповідати вашим потребам кращих.