10 цінних порад на довгих страхування по догляду термін

Розуміння довго страхування по догляду термін досить жорстка, і дивно, і вимагає багато часу. Таким чином, щоб допомогти вам отримати уявлення про те, як визначити надійного LTCi і як ви можете легко придбати одну, ось десять порад, які можна використовувати в якості керівних принципів протягом усього вашого подорожі.

1. Не надто покладатися на Medicare або Medicaid
Подивимося правді в очі, підтримуваних урядом програм, таких як Medicare і Medicaid пропонують дуже обмежену допомогу охороні здоров’я. Medicare як правило, платить невелику плату у витратах будинок престарілих. У той час, Medicaid платить за послуги довгострокового догляду, але тільки якщо ви зустрічаєте федерального рівня бідності, і вибір установи може бути дуже низьким.

2. Запитайте професійне керівництво від фінансового консультанта
Добре оплачується попросити більш надійне керівництво від фінансового консультанта особливо з точки зору LTCi. Це допоможе вам визначити, які покриття найкраще відповідає вашим конкретним фінансовим становищем. Якщо є сумніви, по магазинах навколо для найбільш відповідного покриття за найкращою ціною можливо.

3. LTCi не для всіх
Згідно NAIC, якщо ви в даний час отримують соціальне забезпечення або розраховувати на мінімальний чи ні пенсійних заощаджень, є велика ймовірність, що ви будете мати право на державну допомогу, так що немає ніякої необхідності в придбанні LTCi.

4. Дізнайтеся, як дослідження та розслідування
Купити час, щоб зробити подальші дослідження про LTC охоплення, якщо ви, нарешті, вирішите, що не хочете, щоб покладатися на інших, щоб підтримати вас. Відмова до гнучкішої типу LTC якомога більше.

5. Зробіть перевірку на LTC ціни
Перевірте з вашим відділом державного страхування, щоб дізнатися, як ваша держава регулює швидкість збільшується. Це підготує вас побачити, що ваші інші варіанти.

6. Вивчити і зрозуміти, що ваш поліс покриває LTC
Переконайтеся в тому, щоб зрозуміти, що довгостроковий догляд страховий поліс покриває і свої обмеження. Крім того, будьте впевнені, що страхова компанія є авторитетною, стабільною і ліцензовані. Розпитайте і голову до вас відділ державного страхування, якщо ви хочете дізнатися більше про страхову компанію ви були дивлячись отримати.

7. Шукайте, якщо податкові кредити доступні
Пам’ятайте, що податкові кредити доступні для кваліфікованих політики LTCi премій. Перевага виплат, отриманих за такої політики не обкладаються податком.

8. Будьте в курсі вже існуючих умов
Умови, які у вас є, перш ніж застосовувати для покриття можуть бути виключені зі страхового покриття у вас є сьогодні. Переконайтеся в тому, щоб визначити, що ці вже існуючі умови настільки, що ви можете мати час, щоб робити зміни з вами політики заздалегідь.

9. Ніколи не покладайтеся на рекламу
Це не рекомендується ви покладаєтеся свій вибір, грунтуючись на рекламу. Майте на увазі, LTCi є не просто продуктом користуватися, це дуже важливо інвестиції.

10. Будьте обережні у видачі вашу особисту інформацію
Після того як ви остаточно визначилися з якою LTCi політики, щоб отримати, переконайтеся, що ви робите все підписання в офісі, а не тільки по телефону. Ніколи не давати особистих даних через виклики, ви можете отримати обманом зрештою, за те, що недбало.