10 способів знизити автострахування

І страхова ціни Оплата у величезній мірі залежить від страхової компанії або агента, вік, ваш автомобіль типу, записи водіння, і навіть область, яку ви проживаєте у!

Ви ніколи не повинні йти без авто страхування, хоча, не рахуючись з витратами. Майже всі держави вимагають, щоб захистити себе з мінімальною кількістю страхуванні відповідальності. Природно, що мінімум не є адекватним достатньо для середнього власника автомобіля. І, як ви додаєте в додаткове покриття для вашого автомобіля, ви розумієте, що ви будете платити досить великі суми на рік.

Таким чином, розуміння автострахування може реально допомогти вам прийняти рішення про підходящої страховий поліс, який не буде пилососити ваш гаманець! Тут ми зібрали 10 кращих порад для зниження вашого авто страхування, на цілих 40%!

Завжди порівнюйте страхових полісів. Є держави, які регулюють норми страхування автомобілів, але страхові премії може варіюватися від сотні доларів для того ж самого покриття. Це, безумовно, варто придивитися до цін. Перше, що ви можете зробити, це перевірити з вашим відділом державного страхування. Вони часто надають інформацію про покриття вам потрібно, а також частоти дискретизації від найбільших компаній. Ви також можете попросити своїх друзів або шукати жовті сторінки. Перевірка споживчих гідів і просять страхових агентів може окупитися, а також. Ви можете легко дізнатися, що діапазон цін на ваш страховий поліс, а також дізнатися самі низькі ціни в місті.

Тим не менш, ви не повинні бути засновані на торгових цін поряд. Страхова компанія повинна забезпечити хороший сервіс за найкращою ціною. Відмінний персональний сервіс також доступний, і вони забезпечують додаткові зручності, хоча вони коштують трохи більш справедливим. Запитати компанію, як можна знизити витрати, а також перевірити свої рейтинги фінансової. Правило завжди, щоб отримати три котирування цін від трьох різних компаній, і вибрати той, з кращою якістю.

Вона також може бути гарною ідеєю, щоб збільшити франшиз. Коли ви подаєте позов, франшиза суму ви платите перед страхова компанія платить за іншу частину збитку. Високу франшизу на зіткнення і всеосяжний охоплення може привести до набагато більш низькою премії. Наприклад, збільшення вашої франшизи від $ 200 до $ 400 може зменшити ваші премії на 25%. Тим не менш, ви повинні переконатися, що у вас є фінансові ресурси для обробки найбільших франшизи, коли прийде час.

Вимкніть типи покриття від вашої політики. Майже всі держави вимагають страхування відповідальності для вашого автомобіля, але інша частина покриття, ймовірно, необов’язковим. Тим не менш, ви не хочете бути застраховане недостатньо, якщо ви знаходитесь в аварії, тому це не рекомендується, щоб видалити всі ваші додаткові покриття. Додаткове покриття включає в себе медичні виплати, незастрахованих автомобілістів, аварії і всеосяжний охоплення.

Падіння зіткнення і всеосяжний охоплення для більш старих автомобілів. Якщо Ви керуєте авто старше автомобіль, який коштує менше, ніж $ 2000, це, ймовірно, більш рентабельні відмовитися зіткнення і всеосяжний охоплення, так як ви, ймовірно, більше платити за освітлення, ніж ви будете збирати для позову. Ви можете дізнатися вартість Вашого автомобіля, задаючи автодилерів і банків.

Переконайтеся, що ваш кредитний звіт виглядає добре. Автомобіля страхові компанії часто дивляться на вашу кредитну історію, як існує кореляція між ризиком для компанії і вашої кредитної історії. Якщо ви оплачуєте свої рахунки вчасно і підтримувати хорошу кредитну історію, ви можете насолоджуватися більш низькі ставки страхування.

Менше їздити. Страхові компанії часто пропонують низьким пробігом знижки для автомобілістів, які їздять менше заданої кількості миль щороку. Ви можете використовувати громадський транспорт найчастіше, автомобіль-басейн з друзями, і сісти на потяг чи літак замість водіння в іншу державу. І ви будете економити на більше, ніж ваші охоплення, як ви повинні будете витрачати менше на бензин (у тому числі ціни неймовірно високі).

Підтримувати судимості водіння. Компанія надасть вам ціну перерву, і ви можете заощадити на страховий поліс після певного періоду судимості водіння. Це означає, що у вас немає жодної аварії, ніяких серйозних порушень водіння і т.д., протягом цього періоду часу. Найпростіший і вірний спосіб, щоб претендувати на цю знижку, щоб рухатися обережно і обороні весь час.

Виберіть низькопрофільні автомобіля. Страхові тарифи змінюватися залежно від різниці моделей автомобілів. Як правило, спортивних автомобілів і високопродуктивних машин, як правило, коштують дорожче, щоб забезпечити, в основному тому, що вони представляють більше ризик крадіжки, і водії часто людей, які їздять більше необачно. Нові автомобілі будуть коштувати більше, щоб відремонтувати або замінити, ніж старі, тому, природно, вони можуть більше, щоб застрахувати. Низького ризику носії включають універсалів і седанів.

Запитайте про безпеку та знижки. Страхові компанії іноді пропонують знижки на страхування, якщо ваш автомобіль оснащений наступними: антиблокувальна система гальм, подушки безпеки, автоматичні ремені безпеки, автомобільні сигналізації, системи стеження. Вони зменшують ризик отримання травми до вас, а також шанси вашого автомобіля варварськи або вкрадений.

Нарешті, запитайте про інші знижки. Ви можете отримати знижку, якщо ви купуєте більше ніж один вид страхування від тієї ж компанії, або якщо ви страхуєте кілька автомобілів під ту ж політику або компанії. Ви також можете отримувати знижки на прийняття оборонних курс водіння, залишаючись в тій же компанії протягом декількох років, будучи водієм старше 50 років, хороші знижки для студентів, і, будучи членом AAA. Якщо у вас вже є адекватне страхування здоров’я, ви також може усунути платити за дублікат медичного страхування, тим самим знижуючи витрати вашої особистої захисту травми на значну суму.