10 способів заощадити на великі авто страхування

Авто страхування може зробити велику діру у вашій кишені. Страхові премії змінюються надзвичайно між компаніями, агентствами чи агентами, брокерами, і, звичайно, марку автомобіля ви володієте, і ваш кредитний рейтинг. Щоб платити менше страхових ви повинні:

1. Завжди зберігати хороші показники водіння.

2. Ніколи не приймайте першу оцінку ви отримуєте. Будьте мудрі і перевірте порівняння різних страхових компаній у вашій державі сайті відділу страхування або викликати їх. Їх адреси і контактні телефони можна отримати доступ з веб-сайту http://www.consumeraction.gov/insurance.shtml споживчі дії. Будьте впевнені, щоб отримати конкурентоспроможну цитати з різних страхових компаній. Зв’язатися з постачальниками, які настійно рекомендуються людей, яких ви добре знаєте. Тримайте ваш душевний спокій, перевіряючи фінансову стійкість компанії з рейтингом компанії, як AM Найкраще (http://www.ambest.com/), а також у форумах і блогах.

3. Завершити огляд ринку і, перш ніж вибрати автомобіль зробити і зробити порівняльну таблицю, страхування та інших прихованих витрат. З’ясуйте, які функції збільшують страхові внески, а які зменшити премії. Наприклад, якщо частини певну марку важко знайти або дорогий таких автомобілів буде мати величезні страхові внески, як і встановлення протиугінних пристроїв або додаткова гальмівна система знижує страхові внески. Багато запитання відповідає Страховий інститут дорожньої безпеки в http://www.iihs.org/.

4. Виберіть, щоб мати більш високі франшизи це дозволить знизити навантаження щонайменше на 15-25%. Але подивіться на ваші фінанси першим і визначити, чи можна виділити $ 200-US $ 1000 періодично створити надзвичайний фонд автомобіля.

5. Розглянути можливість використання страхування від тієї ж компанії, що про це подбав для дому, аварії, або життя. Багато компаній пропонують поступки клієнтам, які мають більш ніж один вид політики. Відомий як мульти-дисконтна політика це може принести користь Вам.

6. Більшість політика заснована на вашої особистої кредитної історії. Маючи непохитною кредитної історії може призвести до зниження витрат. Сплачувати рахунки в строк, не користуються занадто багато кредитів, і не забудьте, що кредитні баланси якомога нижчою.

7. Щоб уникнути дублювання медичної страховки. Дізнатися, чи є усунення медичне страхування в авто страхування знизить ваші премії або особисті витрати на охорону травми. У деяких місцях зниження на цілих 40%. Так що, якщо у Вас є адекватне медичне страхування ви могли зважити всі за і проти усунення цього в автострахування.

8. З’ясуйте, чи є страхові внески залежать від того, де ви проживаєте. Іноді перебування в сільській громаді або передмісті в порівнянні з центром міста може врятувати вас розшарування.

9. Візьміть переваги, як низькі знижки кар’єру ризик, низький пробіг, приймаючи громадському транспорті на роботу, спільне використання автомобілів, ніяких порушень або аварій, приймаючи оборонні курси водіння, дотримуючись правил техніки безпеки норм і правил, або мають дитину, який вивчає далеко.

10. Використовуйте скорочення пропонованих на страхування більше одного автомобіля, що належить до сімейства. У багатьох компаній є спеціальні пропозиції для корпоративних організацій, члени клубу, професійних груп, випускників груп або клубів.

Знайдіть час, щоб зробити великий економії. Перевірка за всіма параметрами і знак області, де економія може бути зроблено. Ринок є конкурентним, і ви можете бути бенефіціаром.