10 способів заощадити гроші на страхування автомобіля

Ми всі були дослідження, щоб скоротити витрати, однак позбавлений водіння авто страхування є накатом, а також незаконним у багатьох заявляє. В даний час, насправді крихітні інцидентів може призвести до 1000 доларів на шкоду.
Гарна новина полягає в тому, що автомобілі побудовані в ці дні призначені для поглинання все зростаючою ступеня впливу і так заповнюються інженерні, як і атмосфера Сумки, Dual бічні подушки атмосферу боку, частина Методи захисту від ударів. Всі ці нововведення роблять автомобіль сьогоднішнього фактичного найбезпечнішою насправді побудували, але майже всі володіють додаткову ціну до ціни однаково купівлю, а також фіксації цих видів транспортних засобів.
У зв’язку з високими цінами на автомобілі, все більше медичних витрат, а також нові правила особистого банкрутства, які роблять його набагато більше
важко видалити вашу дебет; це дійсно фінансові руйнування їздити позбавленим страхового покриття. Коли я дивлюся на страхування автомобіля, ніхто не хоче, щоб охопити набагато більше, ніж вони повинні для того, щоб отримати фактичне необхідне страхове покриття. Ось кілька порад, щоб допомогти Вам скоротити витрати на страхування.
1. магазинам ряд підприємств
Витрати коливатися в широких найближчі від компанії до компанії. Фактичне компанія, яка пропонує найдешевший тариф на середніх років подружня пара може бути одним з найбільших впродовж 20-річного чоловіка сингл. Отримати ціни з декількох типів страхових компаній. Кілька підприємствам продавати негайно через уважне поштовх брокера. Неупереджений агентів з нерухомості забезпечити процедури з декількох різноманітних страхових компаній. Ви знайдете агентів з нерухомості за допомогою функції пошуку в Інтернеті, використовуючи телефонний довідник або запитально сім’єю або друзями.
2. Перехід до підвищених страхування франшизи
Страхова франшиза кількість ви повинні виплатити позов страхова компанія платить. Просячи більш високі франшизи страхування, ви можете зменшити ваші витрати значно страхування. Як приклад, збільшення франшизи до $ 250 до $ 500 може зменшити ваші зіткнення і всеосяжної захисту рахунок на цілих 30%. Однак міграція на $ 1000 допустимою може зменшити рахунок просто на 40% і більше. Просто пам’ятайте, якщо є інциденті ви збираєтеся потрібно розвивати якій кількість, щоб отримати відремонтувати автомобіль. Проте, розуміють, що конкретної франшизи ідеально підходить для конкретних проблемах вашого особистого автомобіля, навряд чи коли-небудь є практично будь-які допустимі для вашого автомобіля, який ви “Хіт”.
3. зменшити охоплення про старих автомобілях
Як тільки ваш автомобіль був свіжим, очевидно, ви купили “повне охоплення по захисту інвестицій. Якщо ж Ваш автомобіль або вантажівка не будь” останньої моделі “або, можливо, не є щось вище $ 3000. Подвійний нуль, думати про падіння зіткнення а також комплексний захист. запросити власний агент, щоб надати вам цитата з кожною, а також з цих типів захисту. брокера нехай ви не знаєте, ніде публікації цінність вашого автомобіля або вантажівки.
4. запитати про знижки охоронної сигналізації
Чи може ваш автомобіль має анти гаджетів грабіж? Більшість автомобілів в даний час матиме пасивних і активних систем також. Багато провайдерів страхування дасть вам зниження вашого страхування у випадку, якщо ваш автомобіль обладнаний дійсно. Зокрема нижчою ціною може бути до 20% від ретельного частина вашого плану. Важливо, яке ти агент знаю.
5. Залиште з автомобіліста
Не думайте, що всі водії є висока якість у відношенні страхування автомобілів. Ціни на підлітків водії, як правило, більше, ніж окремим особам у їх 1930-х років або навіть 40-х років. Коли ви успадкували молоді водії, які не рекомендується їздити на автомобілі, ви можете заощадити велику суму, приймаючи їх від власного покриття. Усі застереження: У випадку, якщо ви залишити в будь-який водій вашого покриття і виконують повернути Ваш транспортний засіб за спину, а також потрапили в аварію, ви не будете покриттям для такого скорочення.
6. неповний робочий день автомобілісти
Більшість компаній пропонують дешевшу плату за неповний робочий день або періодичних автомобіліста. Це не добре, якщо частину часу водій, безумовно, більш зрілий водій, але може призвести до драматичних відмінність, якщо у вільний час власник автомобіля може бути молодше власника автомобіля. Майте на увазі, щоб поставити своє агент, і не припускають, що вони запропонували низьку вартість.
7. Збереження хороших кредитний звіт
Може здатися, що немає ніякого зв’язку між “хороший кредит”, і низькі тарифи страхування, але багато страхові компанії можуть працювати кредитну історію кожного разу ви робите заявку на оцінку в вашому автомобілі страхування. Багато людей були б здивовані, дізнавшись, що “Bad Забий Кредит” може підняти ваш страховий охоплення набагато більше, ніж що мають підвищення квитків. Не думайте, що всі рейтингові кредитних організацій, завжди запитувати конкретного ріелтора, якщо вони, швидше за все, працювати ваш власний рахунок кредиту. Якщо ваш агент просить вас ваш номер соціального страхування, вважають, що вони розглядають володіння кредитної оцінки. Підтвердіть свій власний особистий рекорд кредит понад періодично, щоб перевірити на наявність помилок.
8. перевірити записи
У мене були клієнти, хто показу запису невдач, а також квитки, які були помилковими. Такі помилки зустрічаються частіше, порівняно з кількома агентами з нерухомості або навіть повторень про захист, пов’язані з експрес готові зізнатися. Ці типи помилки можуть істотно підвищити за рахунок власних страховий поліс. Подивіться на рахунок кредиту на час від часу, щоб перевірити на практично будь-які помилки.
9. Магазин, перш ніж купити автомобіль
Страхові компанії значно доплата деяких автомобілях, велосипедах або фургонів. Це означає, що навіть якщо 2 машини, які мають точно такі ж переваги і, можливо, доведеться значно відрізняється витрати на страхування.
Після покупки автомобіля, ви можете виявити, що кожен місяць страхового платежу більше, ніж щомісячні угоди автомобіля. Це особливо вірно для поєднання молодості обличчя та автомобілів високої кінця.
10. не ставитиме на маленьку державу
Страховий поліс найкраще підходить, коли це корисно для так що було призначено до захистити вас від основних грошових втрат. Страхові компанії в даний час поділитися пошкодження інформації через головну спільноти. Через це ці види дефіциту дотримуватися Вас від компанії до компанії. Організації залежать “Частота”, а також повна виплата, якщо у вас є $ 600 на проблеми поряд з $ 500 страхування франшизи
Це може бути гарною ідеєю, щоб триматися подалі від отримання претензії на ваш документ.