10 речей, які потенційні поміщики повинні розглянути

Думаєте стати орендодавцем? Як змусити його працювати, як відомо, стрес, страшно, і не кажучи вже про фінансові занепокоєння. Але якщо Ви йдете про це в правильному напрямку, роблячи свою домашню роботу і ретельного планування, що потрібно робити, то ви теж можете стати успішним орендодавцем.

Щоб допомогти вам на вашому шляху, в даній статті розглядаються 10 речей, будь домовласник повинен розглянути перед виходом:

1. Тип нерухомості – забезпечення ви купуєте право типів житла для типу орендаря ви маєте на увазі має важливе значення. Наприклад, властивість найкраще підходить для студентів має бути близько до університетському містечку, в той час як професійні орендар може зажадати легко дістатися до місцевих визначних пам’яток і зупинок громадського транспорту. Ваш місцевий Здавання агент є хорошим місцем для початку, тому що тут ви можете тримати в курсі, що відбувається в купити до кажучи ринку оренди.

2. Іпотека – Дослідження ринку іпотечного кредитування необхідно, особливо якщо ви шукаєте певний тип іпотеки, як купити, щоб дозволити одному. Бажано, щоб зв’язатися з місцевим іпотечного брокера, який зможе знайти і допомогти вам організувати кращі пропозиції на ринку.

3. Розташування – ви можете є відмінне розташування на увазі для вашого майна підприємства, але є попит на оренду житла? Зробіть свою домашню роботу першої, і дізнатися, чи варто дозволити нерухомість у цьому районі.

4. Орендарі – вирішити тип орендаря ви хочете, щоб ваша власність, а потім дізнатися, якщо вони присутні в місці, обраному для вашого купити до кажучи власності. Ви повинні також отримати посилання з боку потенційних орендарів, перш ніж підписати будь-який договір.

5. Орендодавець Страхування – Організувати InsurancePolicy фахівця Орендодавець щоб захистити свої інвестиції, і переконайтеся, що передбачає право рівень покриття відповідно до ваших вимог. Наприклад, будівлі, зміст орендодавця і втрати доходів від оренди всі повинні бути включені. Для кращих пропозицій, має сенс порівняти ринку, і це легко можна зробити в режимі онлайн.

6. Вмісту властивості – Важливо думати про потреби ваших орендарів, і робить це заздалегідь заощадить вам клопоту, коли вони вже в’їхали Наприклад, студенти знадобляться стіл і полки, в той час як молода сім’я, можливо, буде потрібно дитяче ліжечко .

7. Майно прикраси – Ніколи компромісів щодо якості для того, щоб заощадити кілька фунтів, так як у довгостроковій перспективі він платить мати міцне обладнання та пристосування. Крім того, доцільно використовувати нейтральні кольори, тому що це, швидше за все, щоб залучити всіх типів орендарів.

8. Управління власністю – Якщо у вас немає часу, щоб піклуватися про вашу власності та орендарів, то ви повинні розглянути можливість використання Здавання агент, який буде в змозі зробити це для вас. Здавання агент зможе керувати більшістю аспектів вашої власності, і буде робити так багато чи так мало, як ви хочете.

9. Зрозуміти законність – стати орендодавцем несе відповідальність, і деякі з них є законними вимогами. Наприклад, забезпечення вашої власності має правильний пожежної безпеки, і є безпечним газом. Дізнатися, що ваші правові зобов’язання є обов’язковою умовою, так що зв’яжіться з надійним законного представника за порадою.

10. Будьте в ньому в довгостроковій перспективі – стати господарем ніколи не слід розглядати як короткострокові підприємства, тому що робить його успіх викликає знайти підходящу нерухомість і орендарів на тривалий термін. Пам’ятайте, щоб дотримуватися вашого бюджету, навіть якщо ви можете бути свербіж, щоб швидко розширити свій бай-на-нехай імперії. Останнє, що ви хочете бути фінансово обтяжена.