10 речей, які ви повинні зробити при покупці нового поліса страхування здоров’я

Занадто часто, медичне страхування є останньою річчю на уми людей. Він тільки приходить на розум, коли є медична необхідність чи криза в галузі охорони здоров’я, які повинні бути розглянуті. Таким чином, це дивно, що багато людей захоплені зненацька під час надзвичайного стану, коли вони розуміють, що страхування вони вивезли десять років тому, на жаль, недостатньо для задоволення їхніх нинішніх вимог. Покупку будь-якого страхування може бути якось збиває з пантелику і часом лякає. Не забувайте, що ви можете купити будь-який план, але більш важливо, що ви повинні розглянути, є міцність, надійність і репутація компанії андеррайтингу вашої страховки. Наступні речі, які потрібно робити, коли ви купуєте новий страховий поліс.

отримати повну інформацію від страхових компаній

Це стандартна процедура при купівлі індивідуального медичного страхування для андеррайтера уважно вивчити вашу медичну історію. Перед тим, як робити покупки для нової політики і порівняйте ціни, то краще, щоб записати всю необхідну інформацію так що ваші порівняння на рівні. Це також допоможе вам у визначенні типу інформації, більшість страхових компаній обережними. Наприклад, якщо ви помітили, що страхова компанія в даний момент веде переговори з, здається, не заперечував медичний висновок на банджі дайвінгу аварію місяць тому, ви, можливо, доведеться попросити ще кілька питань, просто щоб бути впевненим, що компанія не збирається збільшити ваші премії раптом, як тільки ви вийняли політики.

отримання інформації з незалежних страхових агентів

Ви можете мати свою частку інформації про те, що відбувається у сфері страхування просто поговоривши з ліцензованим але незалежні страхові продавця. Оскільки він не зобов’язаним чи іншій страховій компанії, він може вільно обговорювати будь-які відгуки і минулим досвідом його іншим клієнтам з певною страховою компанією, щоб включити його конкретних продуктів та обслуговування клієнтів.

з’ясувати, що умови вашого потенційного страховика класифікувати як вже існуючі

Взагалі кажучи, страхові компанії не будуть покривати вже існуючих умов, хоча деякі з них можуть дозволити покриття після дуже довгого періоду очікування. З іншого боку, може бути кілька, які зобов’язані забезпечити “гарантоване питання» політики. Це в свою користь, таким чином, щоб отримати докладний перелік з ваших потенційних страхової щодо умов його класифікує як вже існуючих, довжина виключає періоду, і тип покриття, що дозволяє в кінці того ж періоду.

визначити гнучкість охоплення політики

Вибрати страхову компанію, чия продукція і страхове покриття може бути гнучким, щоб адаптуватися з будь-яким змінам у вашому житті.

піти з медичну план, який ви віддаєте перевагу

При купівлі медичного страхування, важливо вибрати мережу постачальників медичних послуг з обережністю. Переконайтеся, що охоплення здоров’я план, який ви виберете, буде ефективно, достатньо і задовільно відповідно до ваших переваг та вимогами. Наприклад, якщо ви не дуже стежать за лікар, який обслуговує вас, ви можете бути задоволені HMO-тип пакету, який насправді є більш економічним рішенням. Однак, якщо ви віддаєте перевагу проконсультуватися з лікарем за своїм вибором, то будьте готові платити за дорожчий PPO домовленістю.

дізнатися доплати вимоги та положення

Читайте дрібний шрифт ретельно і зверніть увагу на вимоги і положення, що стосуються доплат. З’ясуйте, чи є є щорічним обмеження або ковпачок на ці доплати. Ви також можете уточнити розрахунок страхової компанії річні шапки, заснована вона на календарний рік або на гнучкій 12-місячного періоду. Будьте впевнені, щоб визначити ступінь охоплення в процентному вираженні.

запитати про додаткові покриття вам потрібно

Є компанії, які будуть пропонувати свої продукти закутаний в пакет, як і покриттів як для короткострокових і довгострокових інвалідності, що відпускаються за рецептом ліки, і стоматологічні та бачення. Якщо у вас є потреба в цих речах, ви повинні запитати про ці інших продуктів від страхової фірми ви збираєтеся купити вашу політику з.

Переконайтеся, що страхова компанія є доступним

Оскільки ви не можете проектом, коли вам потрібно медичних послуг, особливо в екстрених випадках, важливо, що ваша страхова компанія легко доступна. Переконайтеся, що ви можете звернутися в компанії, навіть після закінчення робочого часу, і якщо є безкоштовний номер для виклику. Спробуйте подзвонити в компанію і спостерігати, як, скільки разів ви були припинені, його годинник роботи, і вид послуг ви можете отримати по телефону.

дізнатися збільшення ставки страхових внесків

Знаю, як часто страхової компанії за вашим вибором збільшив ставки страхових внесків протягом останніх двох років. Ви можете попросити Ваших знайомих застраховані в тій же компанії або ваш агент, якщо у вас є один. Це повинно дати вам ясний ознака того, що очікувати, коли ви вже підписали з компанією.

визначення надійності страхової компанії

Пам’ятайте, щоб перевірити на обраної страхової компанії з Better Business Bureau. Будьте обережні, якщо ви бачите, що компанія, як повідомляється в кілька разів не діє безпосередньо на скарги своїх клієнтів.