10 порад, щоб скоротити витрати на страхування житла

Як працьовитий народ, це наш обов’язок, щоб наші гроші не даремно розтратив, не отримавши краще можливе значення на необхідне в житті. У цій статті описуються Кращі поради про зниження витрат Страхування житла

1. Дослідження району ви рухаєтеся в

Якщо Ви рухаєтеся вдома він платить, щоб зробити деякі дослідження в області ви рухаєтеся в. Існує кореляція між тим, як безпечне вашому районі і вартість премії – хоча і не пряма корекція – в кількох милях, або навіть кілька ярдів, якщо ваш будинок знаходиться на межі двох поштових індексів – може мати разючу вплив на вартість вашого будинку страхування.

2. Що кришка вам потрібно?

Це основний чайові, але скільки покриття вам дійсно потрібно? Деякі страхові компанії купу на додаткові пільги, як частина вашої політики і намагаються продати вам оновлених служб. Подивіться уважно на те, що вам дійсно потрібно, і знайти політику, яка відповідає Вашим потребам, а не платити за щось стороннє.

3. біля магазину

Це простіше, ніж коли-небудь, щоб купити страхові поліси – інтернет сотні інформаційних сайтів, як Motley Дурень, де ви можете досліджувати різні політики, які є в наявності, або відвідати порівняння сайт, де ви можете знайти продукт, який підходить саме Вам. Багато великі супермаркети пропонують страхування житла пакетів, таких як ASDA фінансів.

4. купити онлайн

Багато провайдерів страхування дають знижку (зазвичай близько 5%) для покупки онлайн.

5. Головна Безпека

При переміщенні в змінити замки. Більшість страховиків рекомендують п’ять рівні врізних замків на зовнішніх дверей і два болти замки на вікнах, у той час як затверджені системи безпеки допоможе Вам заощадити більше 5%. Інші поради включають тимчасової перемикач світла та охоронне освітлення – нехай ваша страхова компанія знає, що ви робите, і попросити їх, щоб знизити премій відповідно.

6. приєднатися сусідський дозор

Це просто чайові, але в багатьох областях приєднання затвердженою схемою Сусідський дозор було показано, що зниження премії на 5%.

7. пожежа

Як і безпеки, вживати заходів щодо зниження пожежної небезпеки, включаючи пожежну сигналізацію і систему пожежної сигналізації може зменшити премії значно. Крім того, переконайтеся, відкритого вогню захищені та будь-якого джерела тепла дається адекватна вентиляція і не поблизу горючих нічого. Ще раз, повідомте про це постачальника заходи ви приймаєте.

8. не курю

Все частіше страхові компанії просять своїх клієнтів чи курять вони чи ні – очевидно, куріння представляє більший ризик пожежі з викинутих сигарети і попільнички без нагляду.

9. Збільшення вашої добровільної надлишкового

Суть в тому, що чим вище перевищення ви вибираєте на вашу політику нижче премія. Вибираючи зайняти більш високе добровільної перевищення ви можете заощадити до 20% на страхові внески.

10. Тільки претензію, коли вам дійсно потрібно

За стверджуючи, тільки коли це дійсно необхідно для вас захистять ваші ніяких претензій бонуси і зберегти ваші внески нижче.

Нарешті, є ще один додатковий рада, яка більшість страхових компаній не хочуть, щоб ви є – тобто, торг. Існують десятки страхових компаній там, які борються за свій звичай. Це у ваших інтересах, щоб порівняти ціни і торгується, щоб ваш може отримати найкраще справу для вас.