10 порад за доступними підліткової страхування

# 10: хороша знижка табелі

Ви, напевно, чули про це один і раніше, але це дійсно працює … з деякими компаніями. Не кожен страховик пропонує цю знижку, тому що статистична зв’язок між гарними оцінками і хороше водіння досить слабкий. Тим не менш, варто задатися питанням про.
Все і B є мінімальною вимогою.

# 9: низькі знижки пробіг

Підлітки, здається, люблять водіння скрізь, але вони насправді не потрібно бути за кермом все, що багато. Якщо ви можете тримати їх річний пробіг низький, вони можуть отримати знижку низькою річний пробіг, який зменшує премій значно.

Речі, які можуть зменшити пробіг є:

* Спільне використання автомобілів
* Ходьба і їзда на велосипеді по околицях
* Відпочинок, крім водіння
* Вибір довколишніх альтернативи у віддалені райони

№ 8: оборонні курси водіння

Ви можете боротися з недосвідченість підлітків за допомогою оборонних курсів водіння. Підлітки, які заслужили сертифікати оборонних водіння може заощадити до $ 100 на рік. Класи можуть бути прийняті в Інтернеті, в автошколах, або навіть місцевих коледжів. Економія буде отримати назад вартість класу в найкоротші терміни!

Інший позитивний момент в тому, що оборонні класи водіння дійсно навчити людей, щоб уникнути зіткнень, і це дозволить вам заощадити на страхуванні та інші речі, на все життя.

# 7: безпека і безпека доповнень

Кілька післяпродажне пристроїв дозволить довгострокових заощаджень при мінімальних витратах авансом. Все, що заважає крадіжки або робить відновлення допомагає легше, як і елементи, які роблять пасажирів безпечніше:

* Lo-Jack
* Сигнали повороту дзеркала
* Сигналізація
* Задній і сліпа пляма датчики

# 6: чорний ящик

Це невеликі цифрові монітори, які повідомляють певну водіння до страховика. Таким чином, вони можуть сказати, як хтось веде. Вони також скоротити витрати на крадіжку, так як автомобілі більш відшкодована.

Єдина причина цього немає в списку вище, що, якщо підліток буде поганий водій, ціни будуть рости, а не скорочуватися.

# 5: Додати в політиці батька

Ціни для підлітків падіння, коли політика в поєднанні з людей, які мають більш високу частоту. Якщо батьки хороші водії, з історичної точки зору, то ставки будуть падати.

№ 4: звільняються підлітки про політику батьків від використання інших транспортних засобів

Граничні підлітків з використанням власних транспортних засобів і у вас буде менше ризику на інших транспортних засобів у домашньому господарстві. Винятки означає, що підліток не може керувати іншими застрахованих автомобілів без припинення політики.

# 3: уникати водіння спортивних автомобілів і позашляховиків

У підлітковому віці, за кермом спортивного або позашляховик є рецептом для авто страхування на випадок лих. Їх важко контролювати, схильні до нещасних випадків для недосвідчених водіїв, і коштують набагато більше, щоб застрахувати ні для кого.

№ 2: купити старий автомобіль з високим рейтингом безпеки

Новіше але уживаних автомобілів, які завоювали нагороди безпеки, як правило, найдешевший, щоб застрахувати. Якщо підліток управляє одним з цих транспортних засобів, страхова вартість буде значно скорочений. Якщо Вам цікаво, що фінансова різниця буде між двома автомобілями, просто отримати авто страхування котирування для кожного.

# 1: магазин порівняння використанням авто страхування котирування

Використання Автострахування Котирування порівняти ціни швидке, ефективне та безкоштовне. Знайти кращого заощадження та підвищення рівня охоплення в найкоротші терміни!