10 помилок при покупці страхування для Вашого автомобіля

Страхування є не найприємніша річ, щоб мати справу з, як завжди, як правило, досить складні і повні прихованих каменів ви зламаю тобі шию. І, ламаючи шию ми маємо на увазі платити більше ваших грошей, ніж ви хотіли б. Багато людей, як правило, роблять ті ж самі помилки при купівлі страхування тільки тому, що вони не зовсім обізнані про приховані пасток за ним. Щоб зробити речі трохи простіше для вас, ось список з 10 найбільш поширених помилка людей при купівлі страхового покриття на їх транспортних засобах. Тримати їх в думці наступний раз ви цитуєте онлайн або зв’язатися з страховою компанією. Це заощадить Ваш час і гроші!

1. Не зрозумійте тільки одну цитату з однієї страхової компанії турбує, що кілька запитів може привести до пошкодження вашого кредитного рейтингу. Вони не будуть! Так що отримати якомога більше авто страхування котирування від різних компаній, як ви можете!

2. У більшості випадків стандартний страховий поліс не включає оренду страхування автомобіля. Так, якщо це важливо для вас, щоб прокотитися щодня переконатися, що ви отримаєте один.

3. Отримання кращої ціни не означає, що ви отримаєте краще співвідношення з вашою політикою. Отримувати котирування по тієї ж суми страхового покриття від різних компаній.

4. Зателефонуйте за безкоштовним номером кожна страхова компанія має, якщо ви хочете дізнатися більше про послуги, що надаються цим перевізником.

5. Більшість людей забувають про зміну їх кількості покриття після їх погашення автокредиту або, коли його значення знизилося. Якщо у вас є старий автомобіль завжди переконайтеся, що кількість зіткнення охоплення адекватна реальній вартості автомобіля по відношенню до амортизації.

6. Більшість власників автомобілів не вистачає страхування цивільної відповідальності з їх авто страхування, яка охоплювала б вартість ремонту розкішного автомобіля або який-небудь кабріолет ви бачите досить часто ці дні після аварії. Отримати достатнє освітлення відповідальності, якщо ви не хочете платити зі своєї кишені за це Bentley ви потрапили.

7. Більшість власників автомобілів не шукаємо дешеве страхування автомобіля за рахунок відмови від знижки. Читайте політику ретельно або попросити свого агента, щоб пояснити термінологію у вашій політиці. Іноді ви навіть не будете знати про можливі знижки, тому що вони чітко не говорять, тому краще запитати про них.

8. Регулярні платежі досить часто включають в себе додаткові приховані платежі.

9. Велика частина страхових компаній використовувати кредитний рейтинг розрахунку ставок. Так що, якщо ваш кредитний рейтинг знизився, що це буде краще, що ви змінити або придбати страхове покриття по тому, коли ваш рахунок поліпшується.

10. Власники автомобілів, які їздять без страхового покриття протягом тривалого часу, перш ніж політики зазвичай отримую досить дорогі політики, тому що страхові компанії, як правило, вважають таких водіїв як високий ризик.

Сподіваюся, ви не будете робити ці помилки при купівлі політики чи перемикання страхових компаній. Це не так складно дотримуватися цих порад, тому переконайтеся, що ви отримаєте найбільш конкурентоспроможних та економічно дружню політику там. Ви будете здивовані, наскільки легко він може бути.