10 питань, щоб запитати, перш ніж прийняти цитата медичного страхування

Коли ви розглядаєте медичного страхування дуже важливо, щоб ви запитаєте ряд конкретних питань про план медичного страхування цитата, щоб переконатися, що ви отримуєте право на кришку за правильну ціну. Ось ми дивимося на 10 питань, які ви повинні задати:

Питання 1. Що на кишенькові витрати і є франшиза? Жоден план медичного страхування не буде охоплювати сто відсотків ваші медичні витрати, і ви, як правило, доведеться заплатити франшизу до ваша страхова компанія буде виплачувати взагалі нічого, і вас також може зустріти деякі інші витрати.

Питання 2. Що медичний огляд і обстеження чи план включати? Охорони здоров’я планує значно різняться коли справа доходить до профілактичне обслуговування і вам доведеться подивитися, що скринінгові тести покриті. Наприклад, йдеться в Плані охоплювати всіх членів сім’ї, включаючи немовлят, дітей і дорослих, забезпечити такі речі, як обстеження молочної залози, мамографія і мазок Папаніколау?

Питання 3. Це турбота фахівців і напрямки охоплені? Коли вам потрібно направлення до фахівця це може або не може бути покрита, і, якщо вона покрита, можуть мати обмеження, накладені на це покриття.

Питання 4. Як екстреної допомоги та госпіталізації лікувати? Іноді ви виявите, що обидва екстреної допомоги та госпіталізації тільки бути покриті, якщо вони були попередньо схвалені, і вам необхідно, щоб повністю зрозуміти умови, при яких ця форма лікування будуть покриті.

Питання 5. Які рецепти витрати покриваються? Вам доведеться перевірити будь відповідного плану рецепта ретельно, щоб визначити те, що препарати покриваються і ступеня, в якій, може бути необхідно для покриття частини вартості будь-яких ліків, призначених.

Питання 6. Чи знаходяться обидва бачення і стоматологічної допомоги охоплені? У багатьох випадках медичні плани страховка не покриє бачення та стоматологічної допомоги та цих, то повинні бути покриті в рамках окремих планів.

Питання 7. Чи психотерапія, психіатричні служби або служби охорони психічного здоров’я охоплені? Хоча багато планів в галузі охорони здоров’я буде охоплювати психічного захворювання в його різних формах іншою обкладинкою часто обмежені, і ви, як правило, знайти, що є обмеження на кількість прикриттям.

Питання 8. Лікарня, медичний будинки та будинки престарілих догляд охоплені? Хоча більшість планів буде пропонувати досить хорошу лікарняну страховку вам доведеться уважно вивчити саме те, що кришка має для здоров’я дому та домашнього догляду.

Питання 9. Чи є фізіотерапії та реабілітаційної допомоги охоплені? Плани будуть часто виділити початкового лікування і наступних заходів та реабілітаційної допомоги фізіотерапії і тому дуже важливо, щоб дізнатися точно, що є і що не поширюється.

Питання 10. Є альтернативною послуги охорони здоров’я? Як все більше число людей звертаються до альтернативні форми лікування, як акупунктура або цілісного лікування страховики все частіше включаючи кришку для такої процедури. Це, однак, ще рано для альтернативної обробки, а це має бути однією з форм лікування якої ви хочете скористатися, вам потрібно, щоб перевірити, якою мірою вона покрита.

Десять питань тут має стати основою, на якій ви вважаєте будь-яке медичне страхування цитатою, але ви можете включити інші предмети, щоб ваш власний список, як, скільки документів необхідно, коли справа доходить до прийняття позову у відповідності з планом і наскільки широкий ваш вибір коли справа доходить до лікарні, лікарі та інші очисні споруди. Головне, однак, щоб переконатися, що ви повністю розумієте, що саме ви кришка забезпечена і скільки це буде коштувати, перш ніж присвятити себе план.