10 основних причин, не планувати вихід на пенсію

Ви, напевно, читали або чули про деякі “Top Ten” список майже кожен день. Але знайдіть час, щоб прочитати це. Цей список відрізняється, і, ймовірно, не той список, ви очікували б, що фінансовий консультант писати.

Причина № 10: “Я дуже зайнятий”
Я не можу сказати вам, як часто я чую це виправдання. Так багато людей хочуть планувати для кращого виходу на пенсію, але у них немає часу. Вони думають, що вони будуть піклуватися про нього завтра, або післязавтра … і що, перш ніж вони це знаєте, кілька років минуло. Кращий рада, яку я можу дати вам, щоб припинити зволікання і почніть планувати сьогодні.

Причина № 9: “Ще дуже рано”
Я не знаю, як це сталося, але багато людей взяли про те, що у вас немає, щоб розпочати планування вашого виходу на пенсію, поки ви майже біля мети. Це абсолютно невірно. Правда, чим раніше ви почнете планування, тим більше шансів ви стоїте того виду пенсійного ви хочете. Це ніколи не надто рано. Багато людей починають планувати на початку двадцятих років!

Причина № 8: “Занадто пізно”
Якщо ви вже поруч або повз вашого пенсійного права дату, ви можете думати, що все, що у вас є те, що ви застрягли, і це занадто пізно, щоб нічого з цим вдіяти. Подумайте ще раз. Якщо ви не впевнені, що ваші варіанти, поговоріть з професіоналом. Навіть якщо Ви вже на пенсії, це важливо враховувати, як ви отримуєте дохід, і як довго це триватиме. Це ніколи не занадто пізно, щоб переглянути стратегію розподілу доходів.

Причина № 7: “Мені не потрібно, щоб”
Я чув, це виправдання багато разів, і це завжди збиває з пантелику мене. Багато людей думають, що вони були старанними, що хочуть співпрацювати ощадний рахунок, вони все готово. У той час як економія на пенсію добре, ви також повинні план розподілу доходів як тільки ви входите виходу на пенсію. Ви впевнені, що те, що ви економите буде достатньо? Чи розглядали ви вашого плану розподілу? А як щодо податків? А як щодо інфляції? І ви впевнені, що ваші гроші будуть інвестовані належним чином? Там можуть бути й інші, кращі варіанти для вас і воно може виявитися корисним у них дивитися.

Причина № 6: “У мене немає достатньо грошей, щоб почати роботу”
Це виправдання здається граничним, на перший погляд, але є частка правди за ним. Ви повинні мати гроші, щоб зберегти або вкласти гроші. Однак, якщо рахунки не в точності рівні або більше, ніж ваш чистий дохід, у вас є достатньо, щоб розпочати роботу. Почавши з малого краще, ніж не починати взагалі, і якщо ви плануєте добре, ви в кінцевому рахунку більше працювати.

Причина № 5: «Мої фінанси безлад”
Це ще одна причина, щоб шукати консультанта, який може допомогти вам розібратися і зрозуміти ваші активи. Можливо, у вас 401 (к) від колишнього роботодавця, що не були перенесені, кілька ощадних рахунків, довіру від померлого родича, деякі запаси, що ваші батьки купили на ваше ім’я, коли ви були молодше … як це обставина може ввести в оману, але залишити його, оскільки це не сприятиме поліпшенню ситуації. Розглянемо говорити з консультантом, який може дивитися на вашу фінансову картину, допоможе вам зрозуміти його, і допоможе вам розробити план, щоб зробити вашу “фінансовий безлад” роботу за вас.

Причина № 4: “Уряд буде піклуватися про мене”
Суть полягає в наступному … є шанс, соціального забезпечення можуть бути доступні не коли ви на пенсію, і навіть припускаючи це, він не може бути достатньо, щоб забезпечити свій ідеал пенсійного доходу. Якщо ви плануєте вийти на пенсію по соціальному забезпеченню в спокої, я б порадив вам створити резервний план, принаймні.

Причина № 3: “Між моїми заощадженнями і мої 401 (к), я буду в порядку”
Збереження виходу на пенсію без плану розподілу доходів може бути помилкою. Як ви будете використовувати ці гроші, як тільки ви його? А поки ви можете думати, ви будете мати все, що вам знадобиться, подумали ви інфляцію? Податки? І, крім того, деякі люди живуть останні 90. Чи будуть ваші активи останньої так довго? Якщо ви пережити вашого доходу, що тоді? Це гарна ідея, щоб дивитися в майбутнє і планувати довічний дохід.

Причина № 2: «Я не хочу про це думати”
Багато людей просто відкладати, тому що думка обговорення фінансових питань (або старіюча) є непривабливим. Я можу, звичайно, розумію, що. Але подумайте … Якщо ви зціпити зуби тепер і покласти тверде план в дію, ви можете не думати про це знову протягом досить довгого часу.

Причина № 1: «Я не знаю, як”
Якби ви знали все, що потрібно знати про фінансове планування, ви, ймовірно, фінансовий консультант самостійно. Хоча цілком можливо, робити все на свій розсуд, що зазвичай включає в себе велику кількість досліджень і величезної витрати часу. Якщо ви відкладали планування виходу на пенсію, тому що ви не знаєте, як, розглянемо кажучи на професійному, хто робить.

Такими є лише деякі з причин, чому люди не планувати вихід на пенсію … але ці причини, а не виправдання. Якщо у вас є пенсійні цілі, які ви хочете досягти, я рекомендував би вам звернутися до кваліфікованих фінансовим консультантом і створити план дій. Чим раніше, тим краще.