10 найбільших страхових грабежів потрібно видивлятися

1. Іпотечний Оплата страхового захисту

Це чудово звучить в теорії – іпотеки покрита, якщо ви не в змозі працювати протягом унаслідок хвороби або безробіття. На щастя, ці заходи не є обов’язковими, який так само добре, так як вони є непомірно дорогими.

На кожен кілограм страхувальників витрачати на це покриття, як правило, менше 20-25П буде виплачений претензії. Виходить, що Я буду платити в ринок робить колосальні прибутки в розмірі близько 80 відсотків на кожному політиці продані.

2. Кредитна картка погашення плани захисту

Це ще більш жахливий, ніж іпотечні Con захисту платежів. Ще раз, з величезною націнкою на премії, страхової виплати захисту має мало значення для людей з кращого кришку на місце, наприклад, страхового захисту доходів, і це тільки покриває витрати на низький пріоритет борги.

Отже, мають мінімальний платіж на адресу вашого рахунку кредитної картки буде слабкою втіхою, якщо ви не могли заплатити їжу і рахунки за електроенергію. При отриманні котирування на кредит онлайн деякі компанії не питають, чи хочете ви включити PPI у ваш цитату, але додати його автоматично.

3. Страхування життя як частина «пакету» іпотечних

Якщо взяти іпотеку, позичальники, як очікується, придбати поліс страхування життя. Це зроблено для того, щоб погасити заборгованості по кредиту іпотеки в разі, якщо позичальник помре, то термін кредиту і раніше працює.

Одна з найбільших шахраїв в останні роки, коли іпотечні провайдерів або брокери намагаються включити страхування життя, як невід’ємна частина їх іпотечного пакету. Ви не зобов’язані купити цю життя політики і вільно ходити по магазинах навколо для більш дешевого премій.

4. «Вільний» туристичне страхування від постачальників кредитної картки

Страхування подорожей є обов’язковим для тих, хто збирається за кордон, але “вільний” подорожі страхові поліси від постачальників банку або кредитної карти часто може залишити вас небезпечно під-застрахованого.

Багато з цих політик забезпечують дуже основні страхування – наприклад, вони, ймовірно, щоб виключити кришку, якщо ви їдете в США, Південній Америці та більш екзотичних місцях. Там не буде неминуче буде ніякого покриття для катання на лижах або інших небезпечних видів спорту, або.

5. Страхування подорожей продаються з турпакети

Інший поширений жупел з страхування подорожей полісів, туристичних агентств. Проданих полісів, коли свято отримує попередження приходять з величезною націнкою. Це може здатися більш зручним через агента, але це займе всього один простий телефонний дзвінок, щоб створити політику прямого страховика з себе – і це набагато дешевше.

6. продовження гарантії

При покупці електричних товарів, таких як новий привет-Fi, пральна машина, плита або посудомийна машина, рітейлер неминуче дасть вам важко продати на розширену гарантію. Це та область, де роздрібний торговець робить гроші на високомаржинальних продуктів захисту.

Ці гарантії коштують дуже дорого – і в багатьох випадках ремонт законопроект далі по лінії, при необхідності, може виявитися значно дешевше, ніж платити за гарантію ви ніколи не використовуєте.

7. Захист планує Кредитна карта

Захист кредитних карт плану для захисту картки від крадіжки і зловживання. Плата, як правило близько £ 10 карти. Але з урахуванням суми кредиту та споживчі карти британців хотіли б носити з собою, вам потрібно всього лише мати п’ять карт, і ви платите 50 £ захисту карти в поодинці. Якщо ви збираєтеся застрахувати свій карт, застрахувати їх усіх колективно.

8. Сторонні страхування автомобіля

Водії автомобілів, які беруть участь у Smash викликана радість вершника або водій без страховки або ліцензія не може претендувати на іншу політику, – і якщо у них є тільки сторонні страхування, вони повинні будуть заплатити за всі їхні ремонт самі.

Для молодих водіїв, сторонніх політик часто може бути єдиним доступним варіантом, як всеосяжне премії так сильно завантажені проти них.

9. Лижна страхування

Лижні політику страхування часто виключають позатрасового катання, але в багатьох випадках позатрасового могли насправді означає короткий шлях немаркованих зв’язку одного лижної траси на інший. Ви можете, не бажаючи бути заперечення вашої політики і того, щоб викласти, якщо ви повинні транспортуватися вниз до лікарні для лікування.

10. Приватне медичне страхування (PMI)

Приватне медичне страхування (PMI), зокрема, за участю бюджетних планів дрібним шрифтом завалений винятку, рідко бувають задовільними. Часто умов покриті і вибір лікарнях пропонуються для лікування буде обмежений.

Ви могли б платити щомісячні внески, але коли вам потрібно зробити заявку, ви можете виявити, що амбулаторне лікування вам потрібно (сканування або фізіотерапія) не поширюється.

Про Віні Автор Garg
Майстер копірайтер ласка, відвідайте: http://www.AllGoodArticles.com