10 манерами знижуючи автоматичне страхування

В даний час, автоматичне страхування дійсно дорого. Типовий страховий поліс може коштувати кілька сотень доларів кілька тисяч доларів на рік. І тарифи страхування, які ви платите надзвичайно залежать від страхової компанії або агента, ваш вік, тип автомобіля, водійське диска, і навіть сектор ви проживаєте всередині!

Ви ніколи не повинні йти не без автоматичного страхування однак, незважаючи на витрати. Майже всі держави вимагають, щоб ви були захищені з мінімальною кількістю від кришки з гарантією. Природно, строгий мінімум не пропорції достатньо для середнього власника автомобіля. І поки ви додаєте в додаткове страхування для вашого автомобіля, ви розумієте, що ви будете платити досить великі суми на рік.

Таким чином, автоматичне страхування розуміння дійсно може допомогти вам прийняти рішення про підходящої страховий поліс які не прибиратимуть з чистою пилосос вашої невеликий кишеню! Тут ми зібрали 10 кращих кінцями, щоб знизити автоматичне страхування, закрити кроці менше 40?

Щоб завжди порівнювати страхових полісів. Є держави, які регулюють ціни автоматичного страхування, але страховий премії може варіюватися від сотні доларів для точного ж страхування. Це, звичайно, цікаво порівняти ціни. Перше, що ви можете зробити, це перевірити з вашою службою державної страховки. Вони часто надають інформацію про гарантії якій у вас є потреба, а також ціни зразка з найбільших компаній. Ви також можете попросити своїх друзів або шукати жовті сторінки. Перевірка керівництва споживача і вимагати страхові агенти можуть губки, а також. Ви можете легко виявити масштаб цін для вашого страхового поліса, а також низькими цінами Відкрийте для себе центр міста.

Тим не менш, ви не повинні бути покупки на основі ціни довжину. Страхова компанія повинна надати хороший сервіс для найкращою ціною. Відмінне індивідуальне обслуговування доступно також, і вони забезпечують додаткові придатності, хоча вони коштували трохи тільки більше. Щоб запитати компанію, як можна знизити витрати, а також перевірити їх фінансової оцінки. Основним принципом завжди для отримання трьох котирування цін з трьох різних компаній, і вибирає, що з кращою якістю.

Вона також може бути гарною ідеєю, щоб збільшити ваші франшизи. Коли ви вносите запит, одна франшиза є зростання той, який ви платите, перш ніж страхова компанія виплачує решту збитку. Франшиза вище на зіткнення і повне страхування може призвести до набагато більш низькою премії. Наприклад, збільшення вашої франшизи від $ 200 до $ 400 може зменшити ваші премій до 25àHowever, ви повинні переконатися, що у вас є фінансові ресурси для обробки найбільшої франшизою коли приходить момент.

Для видалення певних видів страхування вашої політики. Майже всі держави вимагають кришку гарантії для вашого автомобіля, але залишок страхової ймовірно необов’язкові. Тим не менш, ви не хочете бути застраховане недостатньо, якщо ви потрапили в аварію, при цьому не рекомендується видалити всі ваші додаткового страхування. Добровільне страхування включає в себе медичні виплати, незастрахованих автомобілістів, зіткнення, і повна страховка.

Щоб відпустити зіткнення і повне страхування для більш старих автомобілів. Якщо Ви керуєте авто старше автомобіль, який коштує менше, ніж $ 2,000, це, ймовірно, вигідніше відмовитися від зіткнення і повне страхування, так як ви, ймовірно, буде платити більше страхових якій ви будете збирати для подачі скарги. Ви можете дізнатися вартість Вашого автомобіля, задаючи автоматичної роздрібної торгівлі і банків.

Щоб забезпечити собі ваше здаватися доповіді / Ставлення кредитних товарів. Автомобіля страхові компанії часто дивляться на вашу історію кредит, тому що існує кореляція між ризиком для компанії і вашої кредитної історії. Якщо ви оплачуєте ваші рахунки на годину і підтримувати хорошу історію кредиту, ви можете оцінити більш низькі ставки страхування.

Порядок менше. Страхові компанії часто пропонують знижки низьким пробігом на автомобілістів, які ведуть менш одного заданого числа миль щороку. Ви можете частіше використовувати громадський транспорт, тому що басейн з друзями, і поїздки на поїзді чи літаку, а привід в іншій державі. І ви будете економити на більше, ніж ваші страхування, оскільки вам доведеться менше витрачати на бензин (якого ціна неймовірно висока).

Для підтримки приводу диска чистою. Компанія дасть вам зріз ціни, і ви можете заощадити на страховий поліс після одного певного періоду чистий диск водіння. Це означає, що ви не маєте будь-якої аварії, aucunes серйозні порушення водіння і т.д., в цей період. Найпростіший і вірний спосіб, щоб претендувати на цю знижку повинні ретельно привести і оборонних всі годину.

Вибрати автомобіль низького профілю. Тарифи страхових мінятися залежно від моделі різниця транспортних засобів. Як правило, спортивні шрами та авто з високою продуктивністю, як правило, коштують більше, щоб забезпечити себе, в основному, тому що вони представляють більше ризик крадіжки, і водії часто люди, які ведуть більше з безпечністю. Крім того нові автомобілі будуть коштувати більше, щоб відремонтувати або замінити, що стара, так, природно, вони можуть бути більш забезпечені. Транспортних засобів на слабких ризику включають вагонів і вантажних станцій.

Щоб enquérir знижки захисту та безпеки. Страхові компанії пропонують іноді знижки на страхування, якщо ваш автомобіль оснащений надалі: Гальма ABS, мішки з повітрям, автоматичні ремені, сигналізації автомобіля, системи доріжці. Ті повернути ризик пошкодження ви, як і можливості вашого автомобіля вандалізму або крадіжки.

На закінчення, щоб enquérir іншими знижками. Ви можете отримати знижку, якщо ви купуєте більше ніж один вид страхування тієї ж компанії або якщо ви запевнити кілька автомобілів під ту ж політику або компанії. Ви також можете отримувати знижки займати оборонну курс водіння, залишаючись в тій же компанії протягом декількох років, будучи водієм більше 50, знижки хорошого студента, а також бути членом ППО Якщо у вас вже є з медичне страхування пропорції хвороби, ви також може усунути оплати медичного страхування в два рази, цього факту зниження вашого захисту фізичних витрат травми значна кількість.