10 кращих способів знизити витрати на охорону здоров’я

Якщо ваші витрати на медичне обслуговування зростають, ви хочете знати, як знизити їх і тримати їх на низькому рівні. Ось 10 простих способів скоротити витрати на охорону здоров’я.

1. Вести здоровий спосіб життя – це звучить основний, але це дійсно працює. Якщо ви скористатися наявними оздоровчі програми, підтримувати здорову вагу, регулярно займатися спортом, кинути палити, і мають регулярні огляди, ви можете значно зменшити ваші медичні витрати.

2. Скористайтеся безкоштовним медичний огляд, якщо ваша медична страховка не забезпечує адекватного скрининги здоров’я, або якщо ви не мають ніякого медичного страхування взагалі, подивіться на безкоштовні медичні обстеження. Місцеві клініки і лікарні часто забезпечити різноманітність фільмів, таких як кров’яний тиск, холестерин і мамографію.

3. Порівняйте ваші варіанти медичного страхування – ви повинні будете отримати свій власний охоплення, якщо у вас немає спонсорованих роботодавцем медичного страхування. Магазин навколо. Тому що премії широко варіювати, ви, ймовірно, заощадити гроші, якщо ви отримуєте цитати з декількох компаній. Оцінка охоплення кожного плану і особливості, з урахуванням винятків, обмежень і свободи вибору медичних працівників. Крім того, з’ясувати, скільки ви будете в кінцевому підсумку платити зі своєї кишені у вигляді доплати, співстрахування і франшизи, тому що навіть відносно невеликі суми грошей можуть істотно зрости, якщо ви робите часті візити до лікаря.

4. Скоротити витрати на рецептурних препаратів – якщо ви берете відпускаються за рецептом ліки регулярно, ви знаєте, що вони можуть з’їсти значну частину вашого бюджету. Щоб заощадити гроші, замовити ваші рецепти хоч пошту, використовуючи традиційні або інтернет-аптеки. Якщо ви належите до рецептом ліків в рамках плану вашого плану медичного страхування, Ви можете бути в змозі отримати тримісячну поставку відпускаються за рецептом ліків поштою за ту ж ціну ви заплатили б за один місяць поставки у вашому районі аптеки. Ви також можете попросити вашого фармацевта або лікаря порекомендувати менш дорогий дженериків коли це можливо.

5. Завжди перевіряйте ваші медичні рахунки на наявність помилок – беручи кілька хвилин, щоб піти по зарядам можна заощадити гроші в довгостроковій перспективі. Переконайтеся в тому, що законопроект точно відображає процедури ви пройшли і враховує будь-які відповідні страхового покриття ви можете мати. Деякі помилки, такі як неправильне комп’ютерні коди, є загальними, і ви можете бути виставлений рахунок за охорону здоров’я ніколи не отримували. Звертайтеся до організацій, оплати, якщо ви думаєте, що знайшли помилку. Якщо ви отримали пояснення переваг від вашої страхової компанії, що ви вважаєте неправильним, звернутися до компанії, розглянути ваші претензії.

6. Слідкуйте за ваші медичні витрати – у податковому час, ви можете бути в змозі відняти певні медичні витрати, якщо ви перелічити, і ваша загальна медичні витрати перевищують 7,5 відсотка від скоригованого валового доходу. Допустимі медичні витрати включають в себе все, починаючи від медичних послуг в медичних засобів, таких як окуляри і слухові апарати. Відслідковувати ці витрати протягом року.

7. Розглянути питання про приєднання план здоров’я вашого чоловіка – огляд як ваше покриття і покриття вашого чоловіка, щоб побачити, якщо це має сенс для будь-якого з вас приєднатися до іншої план. Майте на увазі, що більшість планів дозволить вам додати дружину свого плану протягом певного періоду часу після вас одружуватися. В іншому випадку, ви, можливо, доведеться чекати, поки плани річного період відкритої реєстрації.

8. Домовитися про знижку з вашим лікарем-іноді можна домовитися, щоб знизити медичні рахунки. Хоча це не завжди працює, це не боляче, запитайте свого лікаря, лікарні або аптеці, якщо вони готові спуститися в ціні. Перш ніж приступити до переговорів, зробити невелике дослідження, щоб з’ясувати, що інші провайдери медичних послуг в вашому районі зарядки. Ви також можете звернутися до лікаря, якщо вони будуть знижувати ціни, якщо ви платите готівкою фронт.

9. Сприяння гнучкий рахунок видатків – перевірити, якщо ваш роботодавець пропонує гнучкий план витрат, який дозволить вам поставити до оподаткування доларів в рахунок. Якщо це так, розглянути питання про участь. Вам буде відшкодована для вашого марнотратний медичні витрати, такі, як відпускаються за рецептом ліків, стоматологічна допомога і доплат. Тому що гнучкі внески витрати беруться з вашої заробітної плати до федеральних і державних податків розраховуються, ви отримуєте можливість використовувати до оподаткування доларів, щоб оплатити медичні рахунки.

10. Розуміння ваших посібники з медичного страхування – ваша медична страховка може покривати більше, ніж ви думаєте. Багато страхових компаній в даний час надають послуги, які розроблені, щоб допомогти вам залишатися безпечної і здорової. Наприклад, ви можете отримати знижки на вітаміни, альтернативної медицини, членство оздоровчий клуб, або на велосипеді шоломи. Ви також можете бути здивовані тим, дальність дії вашого здоров’я план пропонує. Наприклад, він може закрити стоматологічної допомоги для дітей, хіропрактікі і акупунктури. Читайте матеріали плану членства з’ясувати, які продукти і послуги доступні через ваш план медичного обслуговування, перш ніж платити за них на свій розсуд.

Залишатися здоровим є найкращим способом скоротити витрати на охорону здоров’я. Отримання якісного медичного страхування політики і розуміння її переваг також буде йти довгий шлях, щоб тримати ваші медичні рахунки якомога нижчою.