10 кращих способів заощадити на медичне страхування

З медичних витрат відбувається через дах, мають медичне страхування є не просто розкіш, це необхідність. Ось топ-10 способів заощадити на страхуванні здоров’я людини або сім’ї і поклав сотні доларів на рік назад у кишеню.

1. Вибрати план ОПЗ. ОПЗ, або організація медичного обслуговування, є план медичного страхування, який призначає до мережі лікарів і лікарень, які ви повинні використовувати для вашого медичного обслуговування. Через це, ці плани набагато дешевше, ніж традиційні плати за послуги планів, які дозволяють використовувати медичних послуг за вашим вибором.

2. Вибрати план ПФО. ППО (Організація бажаних постачальників) схожий на ОПЗ цього ви призначені мережа лікарів і лікарень. Але на відміну від ОПЗ, ви платите за медичні послуги, оскільки вони необхідні, а не платити фіксовану щомісячну плату. Ці плани коштувати значно вище, ніж ОПЗ, але менше, ніж традиційні плани.

3. Виберіть POS. POS або точка обслуговування плану, поєднує в собі риси ОПЗ і ОПП. Як ОПЗ, ви призначені мережі охорони здоров’я, але, як і РРО можна побачити лікаря або спеціаліста за межами вашої мережі. Ці плани коштувати трохи більше, ніж органи прокуратури і менше, ніж традиційні плани.

4. Отримати високу франшизу. Якщо ви вирішили використовувати традиційну плату за послугу плану вибирати саму високу франшизу ви можете собі дозволити. Чим вище франшиза, тим нижче ваш щомісячний внесок.

5. Розглянемо окремі політики. Тому що вік грає роль у визначенні того, скільки ваша політика буде коштувати, це може коштувати менше, для вас придбати окремі політики для вас та членів вашої родини.

6. Вибрати план HSA. HSA, або медичні ощадні рахунки, є ощадний рахунок у поєднанні з високою франшизи план медичного страхування. Ці плани дозволять вам вкладати гроші в відстрочений податок ощадний рахунок, який ви використовуєте для ваших медичних витрат. Тому що HSA використовує високу франшизу план, ви платите менше, ніж при роботі з традиційною низькою франшизи плану.

7. Виберіть спеціалізованих плану. Ці плани включають в себе:

* Лікарня та хірургії планів, які обмежують ваше покриття витрат до лікарні.

* Аварія тільки плани, які платять за ваші відвідування лікаря, хірургічне збори та витрати лікарні, коли ваш поранений в результаті нещасного випадку.

* Зазначені плани захворювання, яке оплатити медичні витрати на одного захворювань, таких як рак, хвороби серця, або СНІД.

8. Кинути палити і схуднути. Тому що куріння є основною причиною раку і викликає сотні-оф-тисячі смертей на рік, це різко підвищує вашу премію. Зайва вага може додати 50% до вашого страхової премії. Відмова від куріння і зниження ваги допоможе вам заощадити великі гроші на вашу премію.

9. Платити страхові внески в Інтернеті. Плата за премій Електронні платіжні рахунки, кредитні картки, або автоматичний вирахування банк може заощадити до $ 5 в місяць.

10. Порівняти ціни в магазинах. Кращий спосіб зберегти найбільшу кількість грошей на медичне страхування є порівняйте ціни від різних компаній. Ви можете зробити це легко і швидко збирається страхової порівняння сайті.

Для того щоб отримати ваші котирування все, що вам зробити, це заповнити просту онлайн-анкету з інформацією здоров’я і вид страхування ви хочете. Потім ви отримаєте швидкість цитати з числа медичних страхових компаній, що борються за свій бізнес. Це швидко, легко, і це безкоштовно.