10 кращих речей, щоб знати про медичне страхування

Ми всі виділити значення медичного страхування. Зрештою, ми хочемо переконатися, що поліс страхування здоров’я прийняті і необхідними ресурсами. Але перш ніж бігти і купувати поліс, зробити деякі дослідження заздалегідь. Таким чином, ви будете впевнені в тому, щоб отримати найкращий огляд за правильну ціну. Ось деякі корисні поради, щоб ви почали

Придивіться до цін:
Коли справа доходить до медичного страхування, він платить близько магазину, тому що премії може змінюватись в широких межах. І завдяки інтернету, то тепер простіше, ніж коли-небудь. Спробувати один з багатьох сайтів, страхування, які можуть надати швидкий лапки.

Ніколи не купуйте більш широке охоплення, ніж потрібно:
Ключ до придбання права страхова сума становить мати тільки достатнє освітлення для задоволення ваших потреб. Якщо у вас більше медичного страхування, ніж потрібно, ви будете платити за надмірно високі премії.

Чим здоровіше ви будете, тим краще ставки:
істинно, здорові люди отримують кращі тарифи на медичне страхування. Вам буде запропоновано платити більш високу ціну за все, що скорочує життя (наприклад, якщо ви курите, вживаєте ліки регулярно, мають надлишкову вагу, мати погану репутацію за кермом).

Купити раніше, ніж пізніше:
Якщо ви відкладали покупку медичної страховки, тому що ви не хочете платити страхові внески, ви можете робити собі ведмежу послугу, в довгостроковій перспективі.

Усвідомити важливість періодичного перегляду вашого покриття:
Будь-яка зміна життя сигналізує про необхідність перегляду вашого загального фінансового плану. Коли мова йде про медичне страхування, ви хочете, щоб переконатися, що це важлива подія життя (наприклад, народження дитини, діти виросли) не залишать Вас недостатньо застрахованих або більше застраховані.

Вам не обов’язково доведеться платити комісію:
Одна з причин більш високої премії є те, що більшість полісів медичного страхування платити комісійні агента / брокера. Проте, ви можете бути в змозі купити без навантаження політику через страховика, який продає без навантаження політики безпосередньо споживачам.

Ви можете платити більше за щомісячні преміальні виплати:
Ви можете не усвідомлювати цього, але ви можете платити більше за медичну страховку, якщо ви платите ваші премії у вигляді щомісячних виплат. Багато страхових компаній стягують додаткову плату, якщо ви робите щомісячні виплати премії замість того щоб платити щорічну премію.

Не слід покладатися виключно на медичне страхування, пропоновані вашим роботодавцем:
Багато роботодавців пропонують своїм працівникам свого роду страхової групи здоров’я. Але ця сума покриття, як правило, не достатньо, щоб адекватно відповідати вашим потребам медичного страхування. Крім того, політики страхової групи не є портативними, це означає, що якщо ви залишите вашу роботу, ви не можете взяти ваш страхове покриття з вами.

Розкажи всю правду і нічого, крім правди:
Якщо ви думаєте про те, лежачи на страхове додаток, думаю, два або більше разів. Якщо ваша страхова компанія дізнається, що ви збрехали про пов’язані зі здоров’ям або стану вашого способу життя (наприклад, паління), вони можуть бути в змозі припинити охоплення.

Купівля більш іноді дешевше:
Купівля індивідуального медичного страхування може бути важко, але це не скасовує його важливість. Якщо числа вийшло, ви можете бути в змозі платити більш низьку премію за одночасного збільшення охоплення.