10 кращих причин для покупки страхування життя

Якщо ви коли-небудь хочу втомлювати когось до смерті або зробити їх бігти в укриття, просто довести до страхування життя … повірте мені, тільки ці два слова, здається, робить людей молюска і почати дивитися на годинник. Незважаючи на те, що всі ми знаємо, що ми помремо в один прекрасний день, ми просто не подобається думати про це. І що ще гірше, ми дійсно не хочемо планувати його в так, що ми будемо насправді плануєте роздавати гроші на нашу смерть. Але насправді, більшість людей насправді не купувати “поховання страхування життя”, якщо ви дійсно зможете назвати. Страхування життя є ще багато цілей, і є багато більш важливих причин для покупки, ніж просто для поховання політики.

Багато людей не розуміють, що страхування життя відіграє дуже важливу роль у майнового планування. Страхування життя може допомогти оплатити податки на спадщину спадкоємцям дозволяє більше часу для прийняття рішень про продаж майна. Страхування життя може також допомогти близьким замінити втрачені доходи. Подивимося правді в очі, у нас немає кришталевої кулі, і ми не знаємо, коли ми помремо. Цілком можливо, що ми помремо передчасно і залишити нашим подружжю без нашого доходу. Задайте собі це питання: якщо ви не були тут завтра, буде ваш чоловік зможе вижити без вашого доходу без того, щоб зробити кардинальні зміни? Більшість людей не було б відповісти на це питання немає! Ось де страхування життя має велике значення.

На додаток до особистих причин, страхування життя може бути особливо корисно для підприємств, які є партнерство і стурбовані смерті партнера. Якщо один з подружжя помирає, то інший партнер може знайти себе в бізнесі з чоловіком або родичем загиблого партнера. Це може викликати серйозні проблеми для бізнесу. Таким чином, щоб уникнути цих проблем, бізнес буде вивезти страхування життя на кожного бізнес-партнера. Цей тип фінансування страхування життя називають бізнес-політики продовження страхування. Це також може бути зроблено з співробітником, який є надзвичайно важливим для бізнесу, і поставив би фінансовим тягарем для бізнесу, якщо цей співробітник помер. Цей тип політики буде оплачуватися бізнесу і називається ключем страховий поліс людині.

Страхування життя може також допомогти план для виходу на пенсію. Для людей, які дружина і будуть виходити на пенсію з пенсією, страхування життя може бути використана, щоб допомогти отримати вигоду від найбільших пенсійних, не піддаючи ризику чоловіка. Ця концепція називається пенсійної максимізації. Замість того, щоб пан Джонс, наприклад, з меншою щомісячну допомогу, так що після його смерті його дружина буде продовжувати отримувати щомісячну допомогу зі своєї пенсії, містер Джонс позбавляє життя тільки на користь, а потім пан Джонс виймає все життя Страховий поліс на суму, яка передбачатиме, що вигода, яку місіс Джонс буде отримувати доходу від пенсійного після його смерті. Замість доходів, одержуваних пенсійних, місіс Джонс отримає чек від компанії зі страхування життя, що вона візьме її життя страхового агента, який допоможе їй в інвестуванні його в те, що б забезпечити їй дохід місяці їй знадобиться.

Ці поняття є прикладами того, що страхування життя може бути використаний для на додаток до традиції використання захисних вашої родини, якщо ви померли передчасно.