10 кращих подорожей методів для часто літаючих пасажирів

Якщо ви часто льотчиком, ви майже напевно ваш графік раціональної і відточені. Однак, якщо ви віддаєте перевагу кілька додаткових рад, перевірити ці, та о.

1. Принеси те, що потрібно на час польоту. Не перевіряти на нову сумку, якщо ви можете будь-яким способом уникнути цього. Ви повинні принести випадку це тільки відповідно до вимог вашої власної авіакомпанії, але, можливо, ті, може поміститися до цінність тижня одягу, якщо вони упаковані правильно. Якщо ви плануєте стати пішли більш ніж на тиждень, візьміть з собою баночку холодного H2O миючого засобу і купити одяг в готелі раковину. Використовуйте поточний одязі подорожі бачачи, що сон одяг. Адвокат Торонто травми всі з вами, ви економите час на початку уникнути шляхом реєстрації лінії, в зоні отримання багажу, так що ви уникнути можливості пролити багажу.

2. Пакет у Ziploc. Використовуйте це в якості вашої мантри. Поштовий мішки бувають будь-яких розмірів, і ви повинні використовувати їх все, що потрібно. По-перше, перевезти приладдя з їх власних оригінальних пляшках поряд з затвердженим у втечу розміру пляшки ви можете придбати для центів в будь-якій аптеці. Других, взяти з цих винних пляшок в кварта-sixed ZIP носія, таким чином безпеки співробітників може витягнути цих людей, і перевірити їх з першого погляду (це також заощадить ваші одягу в разі вибуху шампунь ринку). По-третє, збирай свої одягу в галон або негабаритні сумки нуля по групах: білі шкарпетки, спорядження шкарпетки, майки, спідню білизну, і так далі. Сядьте або спертися на цю сумку, як ви закриваєте його для зробити це самостійно вакуумній упаковці, які можуть максимізувати зону упаковки. Взуття також може бути місце в їх конкретному пакет, щоб захистити тих, багажу від бруду.

3. Топ правильним. Хоча безпеку аеропорту працівники намагаються не профіль туристів, вони в пошуках вільний одяг, яка може бути маскування небезпечних предметів. Плаття так зручно, як підходить для вашого застосування, вона може мати сенс носити свій костюм, якщо ваша зустріч планується незабаром після вашої зовнішності або просто зберегти, що від того, щоб переповнений в сумку.

4. Носіть туфлі. Нічого зупиняє дорога через безпеки, включаючи зашнурувати черевики пішохідних прогулянок. Носіть взуття, яка може бути легко йти всередину і ковзати по на додаток до від.

5. Зменшіть металу. Вам не потрібно дивитися, що ви повинні мати свій мобільний телефон. Вони також мають безметалеві ремені спеціально для подорожей. Якщо у вас є метал оперативно імплантовані, приносять документацію, щоб довести, що для персоналу, щоб зупинити повний обшук з роздяганням.

6. Зберігати документи практично. Є те, що вам потрібно на відстані витягнутої руки і безпечним в будь-який час.

7. Резервного копіювання електронної пошти. В обставинах ви не в змозі дотримуватися Рада № 6, напишіть ваше повне проїзні документи в собі відвідувача, який ви можете перевірити на вашому телефоні.

8. Розділіть цінностей. Не тримайте гаманець, паспорт, і ваш діамантове кольє всередині же зовнішній кишеню Жан. Покладіть один у вашій ручній поклажі, один дюйм свій гаманець, один дюйм кишені штанів.

9. Отримати своє місце. Визначення доступною SeatExpert.com або SeatGuru.org щоб з’ясувати, які найпрекрасніші місця на авіаквитки. Якщо ваша авіакомпанія не дозволяє вам зарезервувати один у вас є заздалегідь, приходити раніше на для кращого вибору.

10. Купити щорічне страхування подорожей. Якщо ви зробите прогулянку часто, це може бути відомо про декілька інвестувати в страхування подорожей поїздка, яка може мати справу із змінами подорожі, відсутність багажу, медичних витрат, і навіть смерть, а також розчленування покриття у разі льотної події. Купівля щорічне страхування подорожей може допомогти вам заощадити клопоту купівлі туристичного страхування для кожної поїздки. Мульти страхування подорожей поїздки заощадить вам багато часу разом з грошима.