10 кращих особами загального страхового шахрайства

Страхові шахрайства, осіб, щодо страхових компаній стають звичайною практикою так само, як це звичайна практика для них попастися в їх незаконної діяльності. Так як існує багато видів страхування, як у Сполучених Штатах і Канаді, Є багато різних типів страхових шахраїв, які існують від працівника з шахраями Comp шахраїв страхування автомобіля. Зрештою, ці шахрайства стоять люди, які грають чесно більше, ніж у страхуванні, що вони повинні платити. Нижче ви знайдете 10 кращих найбільш поширені шахрайства страхування фізичних осіб.

Страхування автомобілів (шахрайства 1 – 6)

Автомобіль шахраїв страхової ситуації може просто символізують найпоширеніші з них все і є без застереження кількома з них. Ці шахрайства несуть:

• Папір надзвичайне – запитує кримінальні ремонт авто або порятунку компанії брати участь в скрутне становище, яке існує соло на папері

• Шам вдарила і пов’язані – хіт і інохідь не відбулося

• Занепад і Сват манері – Коли кримінальний налітає перед і автомобіль і зупиняє час спільник тягне в бік цільової машині, утримуючи його від згортає з поведінки.

• Sideswipe всемогутній – це одне відбувається при повороті смуги і перехрестя. Кримінальну займає композиту звертається uncherished в кінцевому підсумку виявляються у провулку цілей.

• довірчий жест – кримінальну осаду при козлом відпущення в статутний них перед ними в громіздкі трафіку і звідти швидко прискорюється, щоб мати результат.

Інший, але більш хтивий афера, яка з боку окремих осіб є “головною рушійною силою” афера. Є моменти, в яких зокрема вниз будинку може виконати дешевше на страхування конкретного автомобіля. Так як замість фактичної основною рушійною бути перераховані в якості основного драйвера, той, хто буде означати легше на сумці вказана в якості головної рушійної силою.

Страхування життя (шахрайства 7 і 8)

Може здатися, що щось з життя кіно, але, на жаль це трапляється в реальному житті. Чоловік виймає поліс страхування життя з іншого, а потім вони поклали антифризу в їх кавою, щоб отруїти їх або щось, щоб вони могли збирати гроші на страхування життя. На щастя, злочинець спійманий більшу частину часу, але він все ще Байдуже ‘т тримати тих, хто відчуває, що “я ніколи не будете спіймані” від спроб.

Лежачи на додатках страхування життя є шахрайство в собі. Особами, які повинні заповнити певну інформацію про заяву на страхування, які можуть впливати на ціну його, що може реально пошкодити злочинця більше, ніж допомогти їм. Звичайно, це допомагає їх кишеню, але, якщо буде встановлено, що заява була сфальсифікована в будь-якому випадку, охоплення може бути присуджена бенефіціарів.

Працівник виплат винагороди (афера 9)

Працівник виплат винагороди покликане допомогти комусь, хто був поранений на роботі. Іноді хтось Компенсація малюнок працівник “Майська брешуть своїм лікарем або лікарем отримати заодно з ними, щоб вони могли отримати вигоди довше без того, щоб повернутися до роботи. На жаль, ця практика є надто загальним і коштує багато грошей.

Медичне страхування (Не платить 10)

Медичне страхування як правило, не будь, як загальна мета, який згадувався раніше, але це, звичайно, не може бути й мови. Одна афера є надання фальшивого медичного страхування. Особа або група осіб буде викликати нічого не підозрюють людей, щоб запропонувати їм медичну страховку не тільки отримувати нічого. Наступне, що вони знають, що вони називають фактичним страхової компанії і немає ніяких записів про охоплення.

Так ось деякі з найбільш поширених шахрайства, скоєні проти різних галузях страхування. Деякі піти з найтонших злочинів, але більш серйозні злочини більше шансів, що вони роблять на це часу. Ось чому краще бути чесним, ніж навіть не шанс намагаються незаконно отримати гроші через страхових шахраїв.